حجت الاسلام زارع زاده: با قدرتی که قانون در اختیارم قرار داده از تبعیض ها جلوگیری می کنم

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
شنبه - ۲۸ مرداد ۱۳۹۱

اولین جلسه هم اندیشی با حضور حجت الاسلام زارع زاده نماینده بافق در مجلس شواری اسلامی در دفتر نمایندگی بافق تشکیل گردید.

نماینده ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم ومهریز در مجلس شورای اسلامی، فضای مسموم روزهای قبل از انتخابات مجلس را یادآور شد و گفت: در آن دوران افراد متدینی که بر اساس اعتقاداتشان تصمیم می گیرند علی رغمی که شناختی از بنده نداشتند در کنارم قرار گرفتند و حالا که نماینده مردم شده ام از شما یاری و کمک می خواهم زیرا با یک یا چند نفر نمی توان کار زیادی انجام داد و هر کس این طرز تفکر را داشته باشد در اشتباه است.

حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده به« فرمایش حضرت علی(ع)؛ هر کس در آموزش مشورت کند در عقل مردم مشورت کرده» اشاره نموده و بیان کرد: مشورت خاصیت تامل دارد و به دنبال تامل نیز قدرت می آید .
وی ادامه داد : بنده روزی نبود که روی بافق تمرکز فکری و در کنار آن برای رفع مشکلات حرکتی نداشته باشم، لیکن متاسفانه تا این لحظه فرصت نشد جلسات هم اندیشی جدای از تخریب و حاشیه سازی تشکیل گردد.

وی افزود: با این حساب، استفاده از پتانسیل ها به اضافه تعامل، قبول کردن دیگران برای بهره برداری از نیروهای موجود به نحو احسن جهت سیاست گذاری برای چالش های پیش روی شهرستان، باید در دستور کاراین تشکل قرار گیرد.
نماینده پنج شهرستان استان یزد افزود : بنده وقت خود را در اختیارتان قرار می دهم، بیایید با استفاده از پتانسیل های جمعیتی بیشتر و برنامه ریزی دقیق، کارها را تقسیم بندی کرده تا همراه با بالا رفتن سرعت، زمینه کار گسترش پیدا کند و انشاالله بتوانیم با کمک اطلاعات دقیق تری بر مشکلات فایق آییم چرا که این شهرستان هنوز برای آبادانی کارهای زیادی دارد.
زارع زاده، با تاکید بر استفاده از قلم و زبان برای پیگیری مسائل در مراکز تاثیر گذار، گفت: آقایانی شناسایی شده اند که بدون هیچ کمکی به آبادانی، از معادن شهرستان سود سرشاری می برند و با قدرتی که قانون در اختیارم قرار داده به بهترین نحو جهت جلوگیری از تبعیض های ظالمانه استفاده می کنم.

وی به ظرفیت شهرستان برای احداث واحدهای فولادی اشاره کرد وگفت : من پتانسیل های ظالمانه حال حاضر فولاد کشور را قبول ندارم، ما فولادی در کشور می خواهیم که همه از آن بهره مند شوند، نه اینکه یک عده مافیای فولاد بخورند و دیگران تماشاچی باشند.

زارع زاده تصریح کرد: معادن شهرستان بافق زمانی می تواند فولاد کشور را اداره کند که فولاد اینجا احداث و راه اندازی شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدوارم به حرفهایتان جامع عمل بپوشانید

رنجبر بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از اقاي زارعزاده نماينده محترم مجلس كه پي گير كمبود هاي شهر هستند تشكر مي كنم
لطفاگزارشي از وضع فولاد بافق اريه فرماييد
==اگر پي گير كمبودها باشيم قطعا به نتيجه ميرسيم==

منتقد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقاي زارع زاده حرفات قشنگه و بيست ولي عملت صفر بجاي حرف يخورده عمل کنيد . ضمنا عملکردتون تو اين مدت در مجلس چي بوده . ؟
ضمنا شنيده ام شما هم زود رنگ عوض ميکنيد ؟
من که به شما راي دادم دارم پشيمون ميشم .

سهیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۱ - ۲:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متسفانه در هفته نامه معدن و توسعه شماره 466 شنبه 21 مرداد ماه 1391:
آقای احرامیان مدیر عامل فولاد شرکت فولاد یزد:بسیاری از معادن سنگ آهن بافق قابلیت توسعه دارند و باتوجه به سیاست های جدید می توان به بخش خصوصی واگذار کرد.