پیام تبریک نائب رئیس هیئت تیراندازی با کمان شهرستان بافق به سمانه رمضانپور

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۵ مرداد ۱۳۹۵

کسب مقام برتر و راهیابی به تیم ملی کشور توسط شما بانوی ورزشكار برومند و دلاور بافقی ديگر بار ثابت کرد که جوانان ایران اسلامی و بويژه جوانان و بانوان ورزشکار شهر دارالشجاعه بافق ، با تلاش و همتي درخور تحسين در فتح قله های رفیع افتخار و پيروزی درخششی مثال زدنی دارند .

بي ترديد اين موفقیت که در رقابت با قهرمانان برجسته مطرح کشوری بدست آمد نتیجه برنامه ریزی کلان اداره کل ورزش و جوانان استان ، اداره ورزش و جوانان شهرستان، مجتمع معدنی میشدوان و مسئول تلاشگر هيات تیراندازی با کمان شهرستان و همت و عزم مربيگری دلسوزانه و ارزشمند ایشان و شما ورزشکارعزيز و همراهی صميمانه خانواده گراميتان است که امروز یکدل و متحد در راه موفقیت و سربلندی ايران اسلامي و شهر شاعربلند آوازه شهرمان وحشی بافقی و دلاور نستوه و شجاع شیخ محمدتقی بافقی گام برداشته اند.

اين افتخارآفرينی های شوق آفرين بار دیگر به زيبايی نشان داد که جوانان پرتلاش و دلاور بافقی سرشار از استعدادهاي ناب و درخشان بوده و در همه ي عرصه‌ها با توكل به قدرت لایزال الهی قادر به كسب موفقيت هاي چشم گير مي باشند.

تلاش ارزشمند و تحسين برانگيزتان را ارج نهاده ، از خداوند سبحان تداوم این پیروزی ها را برای شما و جوانان عزیز و تلاشگر شهر دارالشجاعه بافق و استان دارالعباده یزد مسئلت دارم.

اميد است با مساعي بايسته ورزشكار ان جوان بافقی ، عزم و همت همه ي مسوولان و مربيان عزيز و دعاي خير مردم شريف و مومن و ورزش دوست شهر و استان مان ،شاهد برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران در مسابقات فرامرزی باشیم.

ناهید مظفری
مشاور فرماندار در اموربانوان و نائب رئیس هیئت تیراندازی با کمان شهرستان


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
یه چیزی بگم و برم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا ولمون کن