دیدار نماینده مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با مدیرعامل کارخانجات راه آهن بافق

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
سه شنبه - ۵ مرداد ۱۳۹۵

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق ” نارگانی نماینده مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان یزد در دیدار با مدیر عامل کارخانجات راه اهن بافق در رابطه با مسائل روز ورزش شهرستان بافق به بحث و گفت‌وگو پرداختند .
در این دیدار نارگانی نماینده مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد ضمن بررسی راهکارهای مناسب در خصوص تعامل بیشتر هر دو مجموعه گفت : مجموعه کارخانجات راه آهن نقش بسزایی در ترویج فرهنگ ورزش داشته و امیدواریم همچون گذشته این حمایت و همکاری ادامه داشته باشد
در ادامه این جلسه انوری مدیر عامل کارخانجات راه آهن بافق نیز ضمن تشکر از زحمات اداره ورزش و جوانان گفت : این مجموعه ، خود را موظف به ترویج و توسعه ورزش میداند و تاکنون جهت ورزش و امور جوانان از هیچ گونه کمکی دریغ ننموده است.
” انوری ” با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری در ورزش هزینه نیست افزود : با سرمایه گذاری در بخش ورزش ، آینده ای عالی را میتوان برای جوانان و نوجوانان تضمین نمود.
وی در این دیدار تصریح کرد : مجموعه کارخانجات راه آهن بافق آمادگی هرگونه همراهی و همکاری برای رشد و توسعه ورزش در سطح شهرستان را اعلام میدارد .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
دلخوش ناامید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام .ببخشیدا این دیدارها اینقدر مهمه که رسانه ای میشه؟؟؟؟؟!!!!!!سکوت بیجا و معنادار رسانه ها در بیان مشکلات برای چیست؟؟!مشکلات دیگه رو هم مطرح کنید.چرا خود مدیر کل بانماینده محترم دیدار نمیکنن؟!!!!! مگه دیدار نماینده هاشون قراره مشکلی رو حل کنه!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟. چرا ادارات ما هنوز با سرپرستی اداره میشه و مدیرکل محترم بومی حتی حاضر نیست برای شهر خودش یه رییس اداره بزاره!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا مشکل آب شرب تصفیه خانه های سطح شهر و کیفیت بسیار بد آب رو مطرح نمیکنید !!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.چرا عدم توجه خانواده ها به فرزندانشان و عدم همپوشان بین ادارات بافق و عدم هماهنگیشان بیان نمیشه وچرا در مقابل قبوض سنگین آب و برق اونم در هوای بالای 50 درجه بافق سکوت بهترین گزینه است؟؟؟؟؟؟!!چرا دهها مشکل مهم بافق و عامه مردم رسانه ای نمیشه؟!چرا بازهم سکوت درمقابل عدم اختصاص سهمیه قطارهای مسافربری برای مردم بیچاره بافق پیگیری و حل نمیشه ؟!!!!!!! قر ار براین نبود که نماینده ای بومی انتخاب شود و به بهانه گسترده بوده حوزه انتخابیه آب همان آب و کاسه همان کاسه باشد. جناب صباغیان عزیز اوج آرزوی دیرینه مردم بافق دوماه گذشت و تنها 46 ماه دیگر فرصت دارید پس بجنبید که زود دیر خواهد شد.!!!!!!!

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام اقای انوری در این مدت مدیریت و معاونتش چه خدمتی در راستای گسترش کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق انجام داده اند که حالا میخواهند به ورزش بافق کمک کنند….افسوس که در شهرعزیز بافق مدیر کارخانجات باید غیربومی باشدکه فقط بفکر میز ریاست و منافع خودش باشد….

بی تا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۷:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام .مشگل این دوره اینکه اکثریت با زبان حرف می زنندنه ازته دل ای کاش زبان با عمل یکی بود کاش از پرسنل این مجموعه دباره ورزش سوال می شدانوقت متوجه فرایض اقای مدیرمی شدید

ورزش دوست این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای صباغیان در این هوای گرم 50،60درجه بافق هیچ شخصی تا ساعت پایانی روز نمی تواند از خانه خارج شود .جوانان بافقی دلشون خوش بود به این چند تا سالن ورزشی که در سنگ آهن موجود بود ولی متاسفانه این را هم تعطیل کردند و مقدار کمی از آن هم که مانده ،پولهای گزاف از مردم میگیرند،چندین بار به شما اطلاع رسانی و مراجعه شده لطفا خواهشا پیگیریی کنید .من نمی دونم مردم بخاطر چیه این مدیر عامل سنگ آهن دلشونوخوش کردند .این که از ورزش،تمام امکانات رفاهی دیگه مثل شمال و مشهد را هم که پولی کرده ،حقوق هم که درست نمیده ،سنگ آهن را هم که فروخت رفت من نمی دانم یکنفر چقدر باید خراب کاری کنه تا عوضش کنند . البته این را هم بگم راه آهن هم در این چند سال ورزشش افت شدیدی کرده و صد البته تربیت بندی که هیچ وقت بودجه نداره و بودجه بهش نمیدن ،میگن شما مردم بافق از سنگ آهن بگیرید

بازیکن فوتبال این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام جناب آقای مهندس انوری مدیریت محترم کارخانجات دو سال گذشته که تیم خود کارخانجات در لیگ استان شرکت داشت چه حمایتی از طرف شما انجام شد که الان میخواهید از ورزش شهرستان حمایت کنید تیمی که حتی نتوانست مجوز ورزشی برای بازیکنان شاغل در کارخانجات را فراهم کند.
حتی یک سری مسابقات داخلی که با تلاش خودپرسنل و هزینه شخصی برگزار می شد را تعطیل کردین
خواهشا از ورزش شهرستان حمایت نکنید چون ممکنه کل ورزش نابود شود
با تشکر

کارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به برکت مدیر غیر بومی ورزش کارخانجات که در ورطه تباهی است .کارخانجات هم طولی نمیکشد که با این مدیریت ازبافق رخت میبندد وبه شهرهای دیگه منتقل میشود خواهشا مدیری برای کارخانجات بگذارید که دلسوز باشد نه جانسوز