محمود احمدی نژاد سخنران یادواره شهید ابراهیمی در بافق خواهد بود

دسته: عمومی
۲۶ دیدگاه
چهارشنبه - ۶ مرداد ۱۳۹۵

صبح امروز برادر شهید ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار«بافق فردا» گفت: یادواره شهید علی اکبر ابراهیمی فیروزآبادی و گردهمایی بزرگ گفتمان امام راحل(ره) و انقلاب برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم ۱۴ مرداد در محل صحن آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) انجام می شود.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: در این یادواره «محمود احمدی نژاد» رییس جمهور سابق کشور سخنرانی خواهد کرد.

وی از مردم شهیدپرور و دارالشجاعه بافق دعوت کرد تا در این مراسم حضور پرشور داشته باشند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
داود خ.ش.م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من رای نمی دهم زیرا که صندوق رای و دموکراسی مزخرف است اما اگر احمدی نژاد و نیروهای نظامی نیاز به پیاده نظام خیابانی داشته باشند در کنار آنها خواهم بود . در این مراسم نیز با وجود آنکه از حیث محتوا و محل برگزاری مزخرف است شرکت می کنم زیرا احساس می کنم نیاز به پیاده نظام خیابانی است . احمدی نژاد و سردار عزیز جعفری بدانند که بدون هم محکوم به شکست هستند ، پس باید در کنار هم باشند .

فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این آقای ابراهیمی و همراهانشان به چه حقی در این برهه با آبروی سیاسی مردم بافق بازی میکنند.چرا باید با ورق رو شده احمدی نژاد در زمانی که خط سیاسی دیگری راس کار است مردم مظلوم رو دست بخورند.به دنبال منافع سیاسی خودتان هستید و مردم بیچاره نردبان صعود شما هستند

بلال حبشی اب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

گفتم یادواره شهید حبیبیان که برگزار شد، این مراسم مد میشه و چشم همچشمی خواهد شد. شهدا رفتند و اهدافشون زیر هزارها خاگ مدفون شد. رئیس فاسد ترین دولت تاریخ ایران، می خوهد بیاد از شهدا صحبت کند!!!!؟؟؟؟ بافق فردا که سانسور می کنی نظر منو ولی خدا که هست. بزودی یادواره شهیدی در بافق برگزار خواهد شد که برادرش اصلاح طلب باشد، و برای توپوزی هم که شده اگر موسوی خویینی ها یا سید محمد خاتمی نیامدند صحبت کنند، حتما هنری کسینجر یا اوباما که رفته کنار اونموقع، میاد برای سخنرانی، تا ببینیم شهید بعدی، برادراش چه کسی رو خواهند آورد.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با خودشون گفتن میریم دنبال شهرهای محرومی که درصد آرا بیشتری ایشون داشته وگرنه تو شهرهای بزرگ که مردم به بلوغ سیاسی رسیدندمیدوننددیگه حنای آقایون رنگی نداره

احمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نام خدا
خیلی جالب اختلاسگران از نام شهدا سو استفاده می کنند
بسیار متاسفم برای کسانی که شرایط سخنرانی برای کسی فراهم میکنند که در 8 سال دولت او بالاترین تورم وبیشترین دزدی را داشتیم!!!!!!!!!!!!!!!

    بی نام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    اگه توی اون 8سال دزدی شد حداقل مردم بافق فهمیدن کیه ..ولی توی این 4سال 2برابر اون 8سال دزدی شده هو هنوز نمیدونید کی دزدی کرده. یه حرفی بزنید که قابل درک باشه ا.ح .م.د. اقا …خخخخ

..... این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از بافق فردا بعيد نيست……..

شاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش سال آینده ام در راس هیت دولت بخاطر کارهای عمرانی تشریف بیارند

احمدی نژادی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق فردایها با این گذاشتن نظرات مخالفان احمدی نژاد معلومه کدوم طرفی هستید ،احمدی نژاد شخصی است که رهبر انقلاب از او تمجید کردند و فرمودند احمدی نژاد انقلاب را به ریل خودش برگرداند ،یعنی انقلابی که منحرف شده بود دوباره به جایگاه اصلی خودش بر گشت و امام خامنه ای الکی از شخصی تعریف نمی کند .پس نظرات مزخرف عده ای ترسو وخودباخته که با انتخاب بیجا و ناشایست خو دوباره انقلاب را منحرف کردندنگذارید و مردم را منحرف نکنید.لطفا حذف نکنید

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بعد از سی و پنج سال اتحاد یک نماینده به مجلس فرستادیم با آمدن احمدی نژاد شهر دباره دو دستگی خواهد شد !!!! من اصلاح طلبم به آقای صباغیان رای دادم اما ؟؟؟؟؟ در این موقع از زمان به صلاح بافق نیست رئیس جمهور سابق به بافق تشریف بیاورند جهت اطلاع مسئولین شهر تفرقه در راه است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

حسنی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

احسن بلال و احسن احمد.رییس اختلاس گران می ایددم ازشهیدبرزند

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بنده مخالف حضور احمدی نژاد در بافق هستم . این کار به وجه بافق صدمه خواهد زد

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا” که زشته . آقایون تو هشت سال چه خاکی تو سر ما ریختن که بازم بلند شدند اومدن اینجا

امین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
انشاا…دکتربیادببینه بعدازرفتنش جاده بافق حتی یک مترآسفالت نشد،هیچ مکان ورزشی احداث نشد،اصلاچه کارمثبتی شد؟
راستی یه کارخوب وعالی شد معدن سنگ آهن تمام وکمال واگذارشد.
خب یه عده بایداینجوری به دکتربتازند چون تامیتونستن ازمال حرام جیباشون رو پرکردند.
توکه میگی شهرهای بزرگ به بلوغ سیاسی رسیدن برو فیلم وعکس مردم ملارد رو درمراسم استقبال ازدکتر ببین بعد حرف بزن.
مردم فهمیدن که کلاهی سرشون رفته سال آینده قطعا مشخص میشه…
وعده ما14مرداد.
زنده باد دکترمحمودمردمی نژاد…

شاهد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام به آقای بلال حبشی شما به هیچ عنوان نمی توانید از یادواره ای که بدون هیچ عنوان سیاسی و حضور. و دعوت از عناوین سیاسی در یادواره و تنها یادواره ای بدون هیچ تشریفاتی و حضور تمام عیار جوانان که کمتر در یادواره ای دیده شده عنوان کنید و مقایسه با یادواره ای بشود.
حتی اگر یادوارهای برگزار شود باید با نفس آن مقایسه شود نه ظاهر. پس با ظاهر یادواره شهید برگزاری این مراسمات را مقایسه نکنید

سینا دهقان شادکامی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قدومش گلباران

سهیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا شهر محرومی مثه بافق را درگیر این مسائل کثیف سیاسی میکنید؟
اف بر شما که به خاطر منافع شخصی منافع یک شهر رو ازبین می برید.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خودبافق فرداهم یک اصلاح طلب سرسخت چراکه فقط نظریه های مخالف راانداخته اگرمردی تمام نظریه های موافق آقای احمدی نژادراهم بینداز

عجب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام عجب پیام های گذاشتید ! کمی هم فکر کردید؟ قصه های ملا نصرالدین را حتما خیلی خوانده اند. بابا کمی منطقی باشیم .

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مخارج احمدی‌نژادی‌ها از کجا تامین می‌شود؟

بر اساس گزارش‌های رسیده به خبرنگار «سحام»، علی ربیعی وزیر کار و امور اجتماعی دستور شفاهی برکناری مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات را صادر کرده، اما باند محمود احمدی نژاد به شدت در برابر این تغییر مقاومت می‌کند.
به گزارش «سحام»، روز سه شنبه ۲۹ تیرماه خبرگزاری ایلنا اعلام کرد که «شنیده شده علیرضا ناصری به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات معرفی خواهد شد.» بر اساس این شنیده‌ها، «قرار است پس از برگزاری مجمع عمومی شرکت، ناصری به عنوان مدیر عامل شرکت فعالیت خود را رسما آغاز کند

«شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات» سهامی عام و زیر مجموعه صندوق بازنشستگی فولاد کشور است.
مدیرعامل کنونی «شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات» کیست؟
پس از زمزمه‌هایی مبنی بر تعویض مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، خبرنگار «سحام» به اطلاعاتی در خصوص این شرکت عظیم تجاری دست یافته است.
بر اساس این اطلاعات، مدیرعامل فعلی این هلدینگ بزرگ اقتصادی، «سیدعبدالحمید ثمره هاشمی» برادر «سیدمجتبی ثمره هاشمی» دستیار ارشد رییس دولت سابق و «خواهر زاده محمدرضا باهنر» نماینده نامدار اصولگرایان است.
در اولین ماه‌های استقرار دولت دهم، چند تن از اعضای خانواده «ثمره هاشمی» در وزارت نیرو مشغول به کار شده‌اند. از جمله آن‌ها «سید عبدالحمید ثمره هاشمی» بود که به عنوان معاون امور تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو منصوب گردید.
«سیدعبدالحمید ثمره هاشمی» در حال حاضر مدیرعامل هلدینگ شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات و عضو هیئت مدیره شرکت فولاد خراسان است و این هلدینگ و شرکت‌ها تقریبا به‌صورت خانوادگی (ثمره هاشمی – باهنر) اداره می شود.
شرکت فولاد صبا نور از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات است که توسط «محسن یزدانی راد» خواهرزاده محمدرضا باهنر اداره می‌شود.
مدیرعامل شرکت فولاد صبا نور که در سال مالی منتهی به پایان اسفند ۹۴ با زیان عملیاتی ۷ میلیارد و ۷۳۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی مواجه بوده، در مجمع امسال پاداش ۱۲۰ میلیون تومانی را به تصویب سهامداران رسانده است! ( لینک کامل خبر در خبرگزاری فارس گروه اقتصاد ۹۵/۳/۳۱) در مجموعه فولاد صبا نور یک فاجعه کلان مالی دیگر نیز رخ داده که مدیران این مجموعه نمی‌خواهند درباره آن صحبتی بکنند و آن خرید یک معدن در منطقه چاناکاله ترکیه به مبلغ یک میلیون و هشتصد هزار دلار در سال ۱۳۹۱ است که تاکنون به‌دلیل مشکلات حتی یک ریال هم از آن بهره برداری نکرده‌اند (فقط پورسانت خرید را کسب کرده‌اند(
هم‌چنین مدیران خانوادگی این مجموعه، «مسعود بابایی» خواهرزاده «ثمره هاشمی» را به سمت معاون مالی و اقتصادی منصوب کرده‌اند و «خیری» (شوهر خواهرزاده محسن یزدانی راد) را برای دور زدن هزینه‌ها و برخی فاکتورسازی‌ها به عنوان معاون فروش منصوب کرده‌اند.
«مهدی کیوان آرا» نیز که از نزدیکان «ثمره هاشمی» و «محسن یزدانی راد» بوده و قبلا به عنوان پیمانکار این شرکت فعالیت می‌کرده نیز در جایگاه قائم مقام شرکت فولاد صبا نور مشغول فعالیت سازنده اقتصادی می‌باشد! (جا دارد قراردادهای منعقده که توسط وی بسته شده بررسی تا عمق فاجعه مشخص شود.)
«حامد بابایی» خواهرزاده ثمره هاشمی نیز عضو هیات مدیره شرکت کارخانجات کابل شهید قندی (تامین کننده کابل و فیبر نوری مخابراتی ایران، سوریه، آفریقا) می‌باشد.
هم‌چنین «سیدجلال الدین رضوانی نژاد» مدیرعامل کابل شهید قندی از نزدیکان «ثمره هاشمی» است که دارای سوابقی سوء مدیریت می‌باشد. این سوابق در سال ۱۳۹۵ در گزارش حسابرسی ۲۵ بندی تخلف قانونی وی ذکر شده که مدیران این مجموعه هیچ‌گونه اقدامی برای تعویض مدیر عامل کابل شهید قندی به‌عمل نیاورده‌اند. این در حالی‌ است که این شرکت مبلغ ۲ میلیون دلار کابل به آفریقا صادر کرده که پس از گذشت چند سال به دلیل اهمال در قرارداد فروش هنوز نتوانسته پول خود را باز پس گیرد.
گفتنی است سیدعبدالحمید ثمره هاشمی در بیش از ۱۰ شرکت زیر مجموعه این هلدینگ بزرگ اقتصادی به عنوان عضو هیئت مدیره اشتغال دارد و میزان دریافتی وی در این هلدینگ ماهانه ده‌ها میلیون تومان بوده است.
هلدینگ سرمایه‌گزاری توسعه معادن و فلزات، شرکت‌های بزرگ اقتصادی هم‌چون چادرملو، گل گهر، تامین مواد اولیه صبانور، کابل مخابراتی شهید قندی، صنایع ملی مس ایران، فولاد خوزستان، پامیدکو و فولاد مبارکه اصفهان را زیر نظر خود دارد.
محمود احمدی‌نژاد در دهم تیرماه ۱۳۹۵، سیدمجتبی ثمره هاشمی را به سمت مدیر ارتباطات مردمی دفتر رییس دولت‌های نهم و دهم برگزید تا هم‌چنان ارتباط خود با یکی از بزرگ‌ترین هلدینگ‌های اقتصادی ایران را حفظ کند.
باند محمود احمدی‌نژاد برای جلوگیری از این تغییر، به پرونده‌سازی برای علیرضا ناصری روی آورده‌اند و با این عنوان که وی از اصلاح‌طلبان است، تا کنون در برابر این تغییر مقاومت کرده‌اند. هم‌چنین بر اساس اطلاعات دریافتی خبرنگار «سحام»، قرار بوده «الستی» نیز به عنوان جایگزین «ثمره هاشمی» معرفی شود که این تغییر تا کنون بی نتیجه مانده است.
منابع خبری می‌گویند شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات برای باند محمود احمدی‌نژاد از اهمیت خاصی برخوردار است و دولت تدبیر و امید که رویه «اعتدال» را با «شرکت سهامی» اشتباه گرفته، تا کنون نتوانسته از سوء استفاده کلان مالی این باند در دولت خود جلوگیری کند.

هادي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

زنده باد احمدي نژاد

نسیم سحر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احمدی نژاد با آخرین وضعیتی که داشت قابل قبول نیست اما به دلیل عملکرد ضعیف دولت تدبیر در همه زمینه هاعده ای در حال انتخاب بین بد و بدتر می باشندولی اصل اینست که ملاک سنجش افراد را تبعیت از ولایت بدانیم که هیچ کدام نمره قبول نمیگیرند/نظر عامه مردم هم قابل قبول و مورد احترام اما سابقه نشان داده که نظرات مردمی قابلیت انتخاب شهید رجایی و حضرت آقا را داشته در مقابل قابلیت انتخاب بنی صدر و مجلس ششم را هم داشته لذا با رجوع به عقل و بصیرت راه درست راانتخاب کنیم

م دار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یا دمان شهدا جای تبلیغات ورای کسب کردن نیست این خلاف قوانین است واین را احمدی نژاد خوب اجرا میکند

کارمند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه امین (نظر13 ) جناب اقای احمدی نژاد سه دفعه ای که امدند یزدتاکید کردند که جاده بافق به اتمام میرسد ولی به برکت استاندار محبوبشان وکینه ودشمنی حضرات در استان این پروژه ناتمام به دولت بعد رسید امدن دوباره احمدی نژاد یعنی امدن استاندار قبلی ودشمنی با بافق وسر به فلک کشیدن قیمتها وبدبخت تر شدن بدبختها زنده باد ریس جمهوری که اقتصاد مملکت راشکوفاکند ورفاه وتولیدرا ارتقابخشدکه البته هنوزچنین رییس جمهور …داری نیامده به امیدروزی که دست دزدان دولتی از خزانه مملکت کوتاه شود ودرامد مملکت خرج شکوفایی وانقلاب صنعتی میهن گردد .احمدی نژاد بیاید فاتحه بافق خوانده است

محمد رضابرزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کد خبر: ۱۳۸۴۵۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ – ۱۶:۴۴

پارسینه: سال گذشته در همایشی که با عنوان «اولین همایش ملی قوه مجریه در حقوق اساسی جمهوری اسلامی ایران» ترتیب داده بود اظهارات جنجال‌برانگیزی داشت که مقدمه‌اش این سخن بود که «قانون اساسی وحی منزل نیست و اینگونه نیست که نتوان تغییرش داد».

در این همایش وی از شورای نگهبان و مجمع تشخیص انتقاد کرد.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه اگر به نهادی 100واحد مسئولیت می‌دهیم 100واحد نیز باید اختیار داده شود به مسئله تفسیر قانون اساسی توسط شورای نگهبان اشاره کرد و گفت: وقتی تفسیرها زیاد می‌شود، به اصل، اشکال وارد می‌کند و گاه می‌بینیم که تفاسیر متضادی در زمان‌های مختلف از یک اصل ارائه شده است.

او تأکید کرد: به‌نظر من تفسیر باید همانی باشد که اکثریت قاطع مردم آن را درست بدانند و اصل قانون اساسی را نیز نقض نکند. قانون اساسی میثاقی است که مردم به آن رأی و اجازه اجرای آن را داده‌اند. البته ممکن است برخی بگویند مردم نمی‌فهمند و ما هرچه گفتیم همان اجرا شود اما باید بگوییم که قانون اساسی با رأی مردم برای اجرا معتبر شده است.

رئیس‌دولت دهم در بخش دیگری از سخنانش جایگاه مجمع تشخیص مصلحت نظام را در فضای سیاسی کشور مورد انتقاد قرار داد و با بیان اینکه «یکی دیگر از مسائل، تغییر اصول قانون اساسی است که روال مشخصی دارد و باید رهبری فرمان بدهند و هیأتی تعیین شود و این تغییرات را اعمال کند و به رفراندوم گذاشته شود» گفت: نمی‌توان با تفسیر یا با قانون عادی یا با ارجاع به مجمع تشخیص مصلحت نظام، اصل قانون اساسی را عوض کرد. در این صورت دیگر قانون اساسی لازم نیست.

مجمع تشخیص مصلحت برای استثنا‌هاست نه قاعده و نه دور‌زدن قانون اساسی. مصلحت هم باید آنقدر آشکار باشد که اکثریت قاطع مردم آن را بپذیرند. او گفت: نمی‌شود عده قلیلی بگویند مصلحت ملت را ما تشخیص می‌دهیم و ملت قادر به تشخیص نیست. چطور این تشخیص را برای ملتی قائل نیستیم درحالی‌که آنها هستند که ما را انتخاب کرده‌اند؟
————————————————————————–//////نظر احمدی نژاد راجع به مجمع تشخیص مصلحت نظام. حالا یک عده معلوم الحال و بی تجربه و خام سیاسی دارن از این آقا حمایت می کنند و از عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام استفاده ابزاری می کنند اخر کسی نیست به این اقایون بگه برادر روزی که رئیس جمهور بود میرفت در مرکز فتنه استان یزد زادگاه خاتمی طرحهای فولادی و جوارمعدنی را افتتاح می کرد و یگان ویژه برای مردمی می فرستاد که در دو دوره 98/5 درصد به او رای داده اندو تا سرحد مرگ مردم را ضرب و شتم می کردند. وبرای مردم بهاباد نیز به خاطر اعتراض به معدن غصبی چادرملو و دردفاع از مرکز فتنه و اردکان غاصب یگان ویزه به بهاباد فرستاد و مردم آنجا را هم وحشیانه مورد ضرب و شتم قرار داد.

داود خ.ش.م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۷:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

1-این نظرهایی که علیه احمدی نژاد نوشته می شود مشکوک است . به احتمال قوی این نظرات از سوی عده ای محدود و به قصد تخریب احمدی نژاد نوشته شده است . من به هیچ وجه مسئولین سایت را محکوم نمی کنم و به احتمال زیاد این موضوع از سوی آنها نمی باشد .
نباید انکار نمود که جریان مخالف احمدی نژاد دارای دستگاه تبیغاتی وسیعی است و در داخل هزاران سایت و در خارج هزاران رسانه فارسی زبان مانند صدای آمریکا، بی بی سی و … در اختیارش است . اما احمدی نژاد دارای بازوری تبلیغاتی قوی نیست .
2-دوستان گرامی چرا جوش می زنید . هر کس که احمدی نژاد به او خدمتی کرده است در مراسم حضور می یابد . به جار و جنجال شما که نیست . شما به دنبال حفظ مافیای اقتصادی -مذهبی خود هستید . اجازه ندادید احمدی نژاد در امامزاده حضور یابد زیرا که آن را ارث پدر خود می دانید . همین امروز مدیر کل اوقاف یزد به بافق سفر کرده بود تا مطمئن شود سخنرانی احمدی نژاد در امامزاده برگزار نمی گردد .
3-من احمدی نژاد را نه اصولگرا می دانم و نه اصلاح طلب . اما دوستان سبز الهی و بنفش الهی بگویند اگر خاتمی در بافق سخنرانی کند چند نفر برایش جمع می شوند ؟
سبز بازی و اصلاحات بازی تمام شده و دیگر نمی توان مردم را فریب داد . خاتمی را ممنوع تصویر می کنند تا برایش طرفدار جمع کنند .
میرحسین موسوی را در حصر می کنند تا در روز مبادا بیرونش بیارند و جلو بیندازنش و عده ای ناآکاه را پشت سرش راه بیندازند و خواهان بازگشت به دوران طلایی امام باشند !
الان چند نفر یادشان است موسوی کیست ؟ چرا اعدامش نمی کنند ؟ آب از آب تکان نمی خورد .
4-در مورد اختلاس ها و دزدی های زمان احمدی نژاد هم اگر این دزدی ها را دنبال کنیم به باند هاشمی می رسیم . مگر همین شخص هاشمی و روحانی از بابک زنجانی در مجلس مصلحت تقدیر نکردند و با او عکس یادگاری نگرفتند ؟
چه کسانی از نوسان ارز در سال 91 سود بردند ؟
احمدی نژاد می آید و شفاف سازی می کند صبر داشته باشید .
5-در مورد حوادث اردیبهشت سال 90 :
اگر مردم فرانسه -به عنوان مهد دموکراسی-بروند و ریل راه آهن را ببرند ، ایا یگان ویژه وارد عمل نمی شود ؟ بریدن ریل راه آهن خطرناک نیست ؟ چرا به احمدی نژاد و استاندارش ربط می دهید ؟
یگان ویژه برای تغییر مدیر عامل بومی وارد نشد بلکه به علت بریدن ریل راه آهن مجبور به عکس العمل شد . اما فرماندار روحانی قصد دارد کارگرانی که نه ریل بریدند و نه کسی را زدند شلاق بزند .
از طرف دیگر در مقطعی که حوادث سال 90 در بافق روی داد احمدی نژاد رئیس جمهور نبود . شاید تعجب کنید اما این یک حقیقت است . در آن مقطع احمدی نژاد را مجبور نمودند که خانه نشین بشود. مردم بافق را آن کسانی زدند که احمدی نژاد را مجبور به خانه نشینی نمودند .