بازدید شهردارواعضاء شورای اسلامی شهر بافق از مرکز آموزش فنی وحرفه ای

دسته: عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۶ مرداد ۱۳۹۵

بازدید شهردارواعضاء شورای اسلامی شهر بافق از مرکز آموزش فنی وحرفه ای

همزمان با ششم مرداد روز ملی کار آفرینی وترویج آموزشهای فنی حرفه ای شهردار واعضای شورای شهر بافق از مرکز آموزش فنی وحرفه ای این شهرستان بازدید نمودند.

در این بازدید که یک ساعت به طول انجامید ابتدا ناظمی رئیس مرکز ضمن تبریک ششم مرداد روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزشهای فنی وحرفه ای به ارائه گزارش عملکرد یکساله مرکز در حوزه آموزش پرداخته و مشکلات وکمبود های موجود مرکز را مطرح نمود .

در ادامه بازدید کنندگان ضمن بازدید از کارگاههای این مرکز با فعالیت های مرکز آشنا شدند.

مقرر گردید جلسه ی هماهنگی بین مسئول آموزش مرکز و مسئول آموزش شهرداری انجام شود و راهکارهای عملیاتی شدن در خصوص برگزاری دوره های ویژه پرسنل و خانوادهای پرسنل شهرداری برنامه ریزی گردد.

روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۴:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عَوِّد نَفسَكَ حُسنَ النِّيَّةِ وَ جَمیلَ المَقصَدِ، تُدرِک فى مَباغیكَ النَّجا.( خودت را به داشتن نيّت خوب و مقصد زیبا عادت ده، تا در خواسته ‏هایت موفق شوى)
شهردار محترم شهرستان بافق
یقیناَ توسعه و پیشرفت هر شهری مرهون تلاش بی دریغ مسؤولین خدوم و دلسوزی می باشد که همواره جهت تعالی و ارتقاء آن شهر قدم برداشته و خدمتگذاری را مدال افتخاری برای خود می دانند.
اقدامات مثبتی که در شهرستان بافق مشاهده می شود مرهون تلاش ها و زحمات افراد صادق و درستکاری است که از تقدیم دانش و تخصص خود دریغ نمی کنند.
بی شک آنچه که باعث تفاوت و امتیاز یک مسؤول می شود میزان تعهد ، تخصص ، تلاش و توانمندی است و تمشیت امور یک سازمان در سایه دلسوزی ، تجربه ، درایت ، نوآوری و هوشیاری او است و این ویژگی ها را در دورانی که از مسؤولیت خطیر جنابعالی به عنوان شهردار بافق می گذرد در وجود شما به عیان دیده شده است که نتیجه آن ، شکوفایی هرچه بیشتر مجموعه تحت مدیریتتان میباشد .
اگر چه در شرایط سخت و تنگناهای شدید منابع مالی و وضعیت کنونی شهرستان پیش بینی می شد بسیاری از پروژه ها ی عمرانـی متوقف گردند اماخداونـد را شــاکریم که با درایـت ، تدابــیر و اقدامات شجاعانه جنابعالی شاهد رشد و پیشرفت روز افزون در حوزه های عمرانی ، فرهنگی ، تفریحی و خدماتی در سطح شهر بافق بوده ایم.
ما اهالی مسکن فرهنگیان بافق از باب حدیث «من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق» بر خود فرض می داند ضمن اعلام خرسندی وقدردانی و همدلی و همراهی با شما ، از تلاش های ارزشمند و تحسین برانگیز و توانمندیهای مدیریتی حضرتعالی در زیر سازی و اسفالت خیابان فرهنگ کمال تقدیر و تشکر را نموده ، سلامتی و موفقیت روزافزونتان را از درگاه خداوند متعال مسألت می نماییم .
درود بر اندیشه و همت بلندتان که رضایت خالق و مخلوق را بهمراه داشته است.
رونوشت: اهالی مسکن فرهنگیان بافق