پایگاه تابستانه جمعیت هلال احمر شهرستان بافق راه اندازی شد

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
سه‌شنبه - 12 مرداد 1395

رییس جمعیت هلال احمر بافق از راه اندازی پایگاه تابستانه جمعیت هلال احمر شهرستان بافق با مجوز اخذ شده از سازمان امداد و نجات کشور در مسیر بافق – یزد خبر داد.

جعفر حسن پور گفت: این پایگاه تا پایان تابستان و جهت امداد رسانی سریعتر و مناسب تر به حوادث احتمالی این جاده در محل مسجد ابوالفضل(ع) دایر خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد : یک خودروی امدادی با تجهیزات هیدرولیک نجات و دو نفر نجاتگر در این پایگاه مستقر خواهند شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 12 مرداد 1395 - 10:12 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مگه قبلا نبوده؟!!!!!

علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 12 مرداد 1395 - 12:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام ودرود بررییس محترم هلال احمر بافق جناب حسن پور این پایگاه چند سال پیش راه اندازی شده پس شما این پایگاه را بعبارتی تعطیل کردید وهیچ خبری از تعطیلیش ندادید درود برشما که راه اندازی مجدد این پایگاه را اعلام نمودید مرحبا همین که بفکر مردم هستید واز راه اندازیها میفرمایید کمال تشکر را داریم . ولی انصافا از جمع آوریهای چنین محل ومکان مناسی که به درد این مردم بیچاره میخوره هم خبر بدید

بهاباد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 مرداد 1395 - 1:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش هلال احمر بهاباد هم یه فعالیتی داشت تو این زمینه
کلاس خیاطی بدرد مردم نمیخوره

حسن پور هلال احمر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 13 مرداد 1395 - 8:39 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت جناب اقای رنجبر عزیز. این پایگاه هیچ موقع به صورت دایمی در این محور اه اندازی نشده. بلکه همچون امسال در سالهای 87و88 و 89 بصورت موقت و صرفا در ایام نوروز را ه اندازی شده بود. در نوروز امسال مجدد مجوز پایگاه موقت اخذ و راه اندازی شد.برای تابستان و با توجه به تردد زیاد وسایط نقلیه پیگیریهای مستمری جهت اخذ مجوز موقت صورت گرفت.و بحمدا ا… دایر گردید و تا چهارم مهر ماه دایر خواهد بود.تا کید میکنم تمام مجوزهای مذکور موقتی بوده و مختص ایام خاصی از سال میشود.

علی اصغر رنجبربافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 16 مرداد 1395 - 4:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام واحترام به هرحال از زحمات بیشائبه وصداقت گفتار جناب آقای حسن پور ریاست محترم هلال احمر بافق کمال تشکر وسپاسگزاری را دارم بازهم تاکید میکنم با توجه به فرمایشات حضرتعالی از مجوزهای موقتی اخذ شده تا کنون هیچگونه اطلاع رسانی که موقتی بوده صورت نگرفته یا اینکه بنده بی اطلاع هستم ازلطف ومحبت جنابعالی نسبت به پاسخ به اینجانب نهایت تشکر را رارم ارادتمند شما علی اصغر رنجبر بافقی