دیدار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی با امام جمعه بافق

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۱۹ مرداد ۱۳۹۵

به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق رئیس، معاونین و مدیران این دانشگاه با امام جمعه شهرستان بافق دیدار کردند .

در ابتدای این دیدار دکترحسینعلی لازمی رئیس دانشگاه طی سخنانی ضمن تشکر از مساعدت های بی شائبه امام جمعه شهرستان نسبت به دانشگاه، گزارشی از آخرین وضعیت آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و مالی دانشگاه را ارائه نموده  برخی مسائل و مشکلات دانشگاه را با ایشان در میان گذاشت .

پس از آن حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق، ضمن تبریک سالروز تاسیس واحد بافق، به ذکر خاطراتی از روزهای آغاز به کار دانشگاه پرداخت و توکل به خدا و تلاش زیاد خدمتگزاران را عامل رشد و ارتقای این دانشگاه دانست .

امام جمعه بافق در ادامه، دانشگاه آزاد را یک پشتوانه قوی برای آموزش عالی کشور دانست که موجب گسترش دامنه علم در اقصاء نقاط کشور شده است و وجود تعداد بیش از هفت هزار فارغ التحصیل بومی و غیربومی دانشگاه آزاد اسلامی بافق را نشانه خوبی از گسترش فعالیت های  فرهنگی و علمی در زمان انقلاب اسلامی، برشمرد.

حجت الاسلام سلیمانی،پیشرفت های واحد بافق را چشم گیر و آینده دانشگاه را روشن ارزیابی کرد.

در این نشست همچنین معاون پژوهشی و مدیر فرهنگی دانشگاه، گزارشی از دستآوردهای پژوهشی و فرهنگی یکسال گذشته واحد بافق را به اطلاع رساندند.

دیدار با امام جمعه بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هفت هزار فارغ التحصیل!!!!!!!!!!!!!!
امسال خدا وکیلی چند تا داشتی ؟یک عدد بگو دل ما خوش باشه ؟

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا عاقبت همه را به خیر گرداند. فقط حرف‌های قشنگ.