قانون مدیریت کشوری در یکسان سازی پرداخت حقوق ها و عدالت اجتماعی در دولت اجرا شود

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۱ مرداد ۱۳۹۵

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشورگفت: قانون مدیریت کشوری در یکسان سازی پرداخت حقوق ها و عدالت اجتماعی در دولت اجرا شود.

محمد رضا صباغیان بافقی شب گذشته در دیدار با مردم بافق در حوزه علمیه امام صادق(ع) این شهرستان اظهار داشت: وظیفه نماینده قانونگذاری و نظارت است.

وی بیان کرد: نماینده باید با استفاده از نظرات مشاوران برجسته و مردم قانون گذاری کند.

صباغیان در رابطه با مشکلات شهری که خواسته مردم درتمام حوزه است تصریح نمود: مسئولین باید این مشکلات را پیگیری و بر رفع آن بکوشند نماینده نیز در کنار آنان بر امور نظارت کافی را داشته باشد.

نماینده مردم حوزه مهریز با اشاره به اینکه بنده یک نماینده مستقل هستم خاطر نشان کرد: مستقل بودن به این معنی نیست که جناح و گروههای مختلف کنارزده شوند بلکه از راهکار و نظرات سازنده آنان استفاده خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: تعدادی از نمایندگان از طریق جریان های سیاسی به مجلس راه یافتند و بعضا تحت تاثیر این جریان های سیاسی قرار دارند.

صباغیان در ادامه از تشکیل شورای مشورتی در هر شهرستان خبر داد و متذکر شد: بیش از ۹۰ درصد از درخواست های مردم مشکلات مالی و بیکاری است .

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه مهریز گفت: بدون وحدت و همدلی نمی توان کار کرد پیرامون اولویت شهرستان های مختلف از فرمانداران خواسته ایم تا کارهای اجرایی را در جلسه شنبه که در فرمانداری مهریز با حضور استاندار و معاونین استانداری و فرماندار پنج شهرستان برگزار می شود مطرح کنند تا براساس اولویت پیگیری شود.

وی از بی عدالتی های حقوقی در زمینه عدم پرداخت سنوات پایان کار معلمین سخن به میان آورد و افزود: قانون مدیریت کشوری در یکسان سازی پرداخت حقوق ها و عدالت اجتماعی در دولت اجرا شود و به گونه ای نباشد که یک بازنشسته سنوات دریافت نکرده و افرادی میلیون ها تومان حقوق دریافت کنند.

صباغیان با بیان اینکه بعد از انتخابات از هر شهرستان بیش از ۷ بار سرکشی کرده است خاطر نشان کرد: سعی داریم بین شهرها وروستاهای مختلف حوزه هیچ گونه تبعیضی نباشد و از حقوق همه حوزه به طور یکسان دفاع کنیم.

426302375_18435_1230130289818617357

 

 

425617433_54117_866382290047398701


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در کامنت قبلی هم گفته ام وشاید تکراری باشد آقای صباغیان امیدوارم چنان با رشادت و فهم وسیاست کامل عمل کنیدکه در آینده ای نزدیک رییس جمهوری از بافق سکاندار قوه مجریه باشد انشاالله

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای بافقی( کامنت اول )زیاد تند نرو برادر من . چیزی که بافق را تا حالا عقب انداخته همینه که با یه خرما گرمی مون میکنه و با یه مویز سردی . برادر من جو گیر شدن باعث بروز اعمالی از انسان میشود که بعد ها جبرانش کمی سخت است . جناب صباغیان اگر بیلش گلی بر میدارد اجالتا باید باغ خودش ( حوزه انتخابیه ) را بیل بزند . لازم نکرده از الان بفکر مدیریت کشور باشد . دیدیم عاقبت کسی را که سودای مدیریت جهانی در سر داشت ولی ملت خودش را به قهقرا برد .