پیام روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی محبان انصار بافق به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۷ مرداد ۱۳۹۵

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی محبان انصار بافق به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی پیام تبریکی صادر نمود متن پیام بدین شرح است :
26مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی یادآور ایمان راسخ بزرگ مردانی است که در برابر همه ناجوانمردی های دشمنان ایستادند و از شکنجه ‏های مزدوران بعثی هراسی به خود راه ندادند.
و فرزندان غیور ایران همیشه سربلند ، صبور و راضی به قضای الهی با سینه‏ هایی فراخ‏تر از اقیانوس ها از همه‏ جا و همه ‏کس بریده و به خدا پیوستند و عزتی ارزشمند را به جهانیان نمایاندند. راد مردانی که تمام هستی خویش را برای حفظ کیان انقلاب اسلامی و دفاع از اسلام در طبق اخلاص نهادند و با تحمل سخت ترین شرایط و شدیدترین تنگناها و مضایق از باورهای دینی و انقلابی خویش در وفاداری به انقلاب و آرمان های امام راحل دست بر نداشتند وامروزنیز به عنوان پیشتازان حمایت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب ، در تلاش برای ساختن ایرانی آبادتر و عزتمندتر از هیچ کوششی فروگذار نیستند.
باشگاه فرهنگی ورزشی محبان انصار بافق فرارسیدن این روز عزیز را به همه ملت بزرگ ایران ، به آزادگان عزیز سرافراز و خانواده های مکرمشان تبریک می گویدو از درگاه قادر متعال برای این قشر شریف آرزوی سربلندی و موفقیت دارد .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۴
برچسب ها: