دیدار با مردم شهرهای حوزه انتخابیه و ارائه گزارش وظیفه اخلاقی و قانونی نماینده است

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
جمعه - ۲۹ مرداد ۱۳۹۵

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور دیدار با مردم شهرهای حوزه انتخابیه و ارائه گزارش را وظیفه اخلاقی و قانونی یک نماینده دانست.

محمد رضا صباغیان بافقی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان هرات افزود: اگر نمایندگان به وظیفه قانونی خود که همان نظارت و قانونگذاری است درست عمل نمایند بسیاری از مشکلات حل می شود.

وی با بیان اینکه به منظور رفع مشکلات در شهرهای حوزه انتخابیه شوراهای مشورتی تشکیل شده است اظهار داشت:شوراهای مشورتی نقش قابل توجه ای را در حل و کاهش مشکلات حوزه انتخابیه ایفا می کنند.

نماینده حوزه انتخابیه مهریز با اشاره به اینکه حدود ۲۰۰ نامه از شهرستان خاتم به دست من رسیده است خاطر نشان کرد: محتوای بیشترین درخواست ها اشتغال و کمک مالی بوده است.

صباغیان اشاره ای نیز به اولویت های شهرستان ها داشت و عنوان کرد: فرمانداران شهرهای حوزه انتخابیه اولویتهای خود را تعیین نموده اند تا بصورت محوری مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

وی به اولین جلسه راهبردی توسعه شهرهای حوزه انتخابیه در مهریز با حضور استاندار اشاره کرد و گفت: تشکیل مجمع نمایندگان استان بصورت همگرا، دیدار با مسئولین کشوری، حضور در بین اقشار مختلف مردم و دیدار با مسولین ، دستور برای احداث درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان خاتم ، دیدار با معاون وزیر نیرو و وزیر کار در رابطه با موضوع آب و انرژی از اهم فعالیت های انجام شده در این مدت کوتاه نمایندگی بوده است.

نماینده مردم بافق با بیان اینکه دفتر نماینده در هرات در اداره ارشاد مستقر است یادآور شد:حدود ۱۲۰ مورد نامه به مسئول دفتر خاتم ارجاع داده شده است که این مشکلات در حال پیگیری است.

وی درادامه اشاره ای به وظیفه اصلی نمایندگان در مجلس داشت و بیان کرد: برنامه ششم در حال بررسی است و اگر قوانین به درستی تصویب شود موفقیت خوبی را در پی خواهد داشت.

صباغیان افزود: مردم از نمایندگان با قدرت بخواهند تا در این دو زمینه ثابت قدم باشند چرا که قانون روشن روان و متقن می تواند جلو بسیاری از سو استفاده ها را بگیرد.

وی با اشاره به اینکه آمده ام تا در جمع نمازگزاران حرف ها و سوالات مردم را بشنوم تصریح کرد: خواهشمندم تا با در نظر گرفتن جایگاه و وظایف نماینده درخواست ها مطرح شود.
دعوت از فرماندار ,بخشدار و برخی از مسوولین و حضور ایشان برای پاسخگویی به سوالات مردم درپایان نماز جمعه از دیگر برنامه امروز صباغیان در هرات بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
روح الله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صباغیان درود برشما
رحمت به شیری که خوردی
روح پدر و مادرتون شاد

حجت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فقط میتوانم بکویم صباغیان مدرسی دیکر است خدا کند که کرسی مجلس از این مدرسها درتاریخ تجربه کند
صباغیان نور جشم مردیان خود است

حجت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۲:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای صباغیان درمورد کاز محله اتش نشانی در دستور کار قرار داده به ما میکویند ازاد بکیرید لطفا یک کاری انجام کنید مکر بافق محله به محله فقر داده واقعا شورش را در اوردند با تشکر