چنانچه ثابت شود بخشی از منطقه آریز در زمان فرمانداری من از بافق جدا شده برای بازگرداندن آن کمک خواهم کرد

دسته: اخبار ویژه
۱۷ دیدگاه
شنبه - 30 مرداد 1395

فرماندار اسبق شهرستان بافق گفت: چنانچه ثابت شود بخشی از منطقه آریز بافق در زمان فرمانداری من از بافق جدا و به اردکان ملحق شده است برای بازگردان آن کمک خواهم کرد.

حسین اخیری افزود: اصلا و اصلا در زمان فرمانداری من چنین اتفاقی رخ نداده است و اگر اثبات شود در زمان بنده بوده برای بازگرداندن آن به شهرستان بافق به مردم کمک می کنم.

وی اظهار داشت:بهتر است این موضوع از سوابقی که در فرمانداری و تقسیمات کشوری در استانداری است بررسی و پیگیری شود.

فرماندار اسبق شهرستان بافق با بیان اینکه ازسال ۶۸ تا ۷۲ فرماندار بافق بودم بیان کرد: منفعک شدن این منطقه به دوران قبل از انقلاب برمی گردد با توجه به اینکه در حال حاضر سمتی ندارم اما تابع قوانین و مقررات هستم و هر چه حق باشد را قبول دارم.

اخیری در ادامه در بخشی دیگر ازسخنان خود با اشاره به پیگیری عوارض ۴ درصد ازفروش سنگ آهن عنوان کرد: یادم هست در این مورد خوب از حق مردم دفاع کردیم.

وی گفت: اولین ابلاغیه زمان مهندس نیک کار بود و مبلغ ۱۸۰ میلیون به شهرداری بافق بابت عوارض تعلق گرفت.

اخیری تصریح کرد: به دلیل عدم پرداخت عوارض حساب های سنگ آهن در آن زمان بسته شد و بالاخره با صادر شدن اولین رای در کمیسیون ماده ۷۷ مبلغ به حساب شهرداری بافق واریز شد.

وی در پایان گفت: در حال حاضر به علت عارضه قلبی دربخش بیمارستان بستری هستم و در صورتی که تمایل داشته باشید سوالات بیشتری مطرح شود می توانید در وقت مناسب تری تماس بگیرید.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 مرداد 1395 - 1:06 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پس پرتقال فروش این وسط کیه

فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 مرداد 1395 - 1:17 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خداوند از سر تقصیرات کسانی که باعث جدایی معادن چادرملو و D19 از شهرستان بافق و بهاباد شده اند نگذرد. چرا که تا حالا مردم دو شهرستان به این نوع الحاق اعتراض کردند و از طرف استانداران مختلف با اعزام یگان ویژه در این زمینه کتک خورده اند. که این ظلم و تعدی به مردم عذابی خواهد بود که گریبان این اقایون را خواهند گرفت. حق الناس گردن این آقایون است اگر واقعاً مسلمان هستند بایست از مردم طلب عفو و از خداوند طلب آمرزش کنند. چراکه عذابی سخت گریبانگیر انان خواهد شد.

محمد خالقدادی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 مرداد 1395 - 1:27 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در زمان فرمانداری بنده هیچ نامه ای درخصوص مرزهای جغرافیایی بافق ابلاغ نشده است
کد خبر: 59029
تعداد بازدیدکننده: 131
تاریخ: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴
این صفحه را چاپ کنید

امیرحسین تفکری فرماندار اسبق شهرستان بافق در گفتگویی با خبرنگار «بافق فردا» به سوالات مطرح شده
پاسخ داد.
وی در ابتدا از اطلاع رسانی دقیق و شفاف سازی رسانه های مکتوب و مجازی تقدیر کرد و افزود : رسانه باید آیینه تمام نما و صادقی برای انعکاس مطالبات و پیشنهادات جامعه اسلامی باشد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا تغییرخطوط مرزی بافق در زمان فرمانداری جنابعالی به شهرستان ابلاغ شد گفت : در فاصله زمانی آذرماه ۱۳۸۴تا آذرماه ۱۳۸۶یعنی قریب به دو سال که توفیق خدمت به مردم شریف و نجیب شهرستان در سمت فرمانداری بافق را بر عهده داشتم، آنچه به یاد دارم هیچ گونه ابلاغیه یا نامه ای مبنی بر تعیین یا تغییر خطوط مرزی حوزه جغرافیایی شهرستان بافق به فرمانداری نداشتیم.
وی افزود : قطعا اقدامی هم نبوده، ولی به عنوان یک شهروند حدودا از ۳۴تا ۳۵ سال قبل روی مسائل شهر حساس بوده و هستم و مشخصا در خصوص انتزاع محدوده چادرملو که جدیدا تاریخ دقیق آن ” سال ۱۳۷۲ ” مشخص شد و بعد از ۲۰سال مصوبه دولت با امضای هاشمی رفسنجانی به اطلاع عموم رسید و در رسانه ها منعکس گردید در حد توان یک شهروند، پیگیریهایی داشته ام که در صورت نیاز و در مصاحبه دیگر بیان خواهم نمود. امیرحسین تفکری فرماندار اسبق بافق در پاسخ به این سوال که چه اقداماتی برای این موضوع انجام داده اید اظهار داشت : اگر در اواخر دوره خدمت فرمانداری ” حسین ندافیان ” بحث توزیع و تقسیم آنومالی های آهن بین واحدهای فولادی استان و کشور در استانداری پیش نیامده بود هنوز همچنان نحوه و زمان دقیق این ظلمی که به شهرستان بافق شده مخفی می ماند.
وی با اشاره به جدا شدن ناحق معدن چادرملو از شهرستان بافق گفت : در خصوص چادرملو یا ” چاه دره ملو ” که به ناحق از شهرستان بافق ” بخش بهاباد ” جدا کردند از قریب ۲۲ یا ۲۳سال قبل که این موضوع سر زبان ها افتاده بود حقیر به عنوان یک شهروند بافقی به اتفاق تنی چند از دوستان بافقی و بهابادی پیگیریهایی انجام داده ولی متاسفانه به دلیل افراد با نفوذ اردکانی در استانداری یزد و در سطح کشور تلاش ها بی نتبجه ماند.
تفکری ادامه داد: الان مدتی است این مهم ذهن تعدادی از جوانان شهر را درگیر نموده و بعضا حرفهایی زده می شود که گذشتگان و مسئولین وقت آن زمان چه موضعی داشته و چه پیگیری انجام داده اند که البته و صد البته حرف درست هست. حق جوان بافقی است که بداند.
این فرهنگی بازنشسته در ادامه افزود : باید بگویم و معتقدم قطعا تاریخ در خصوص عملکرد همگان قضاوت خواهد کرد و خدمت و خیانت مسئولین وقت در هر حوزه ای هویدا می گردد. به همین دلیل برای روشن شدن ذهن جوانان و مسئولین که قصد پیگیری مسائل بافق را دارند خلاصه نظر و خاطره ای کوچک از پیگیری موضوع چادرملو که قابل تعمیم به نقاط دیگر هم می باشد را یاد آوری می نمایم.
امیرحسین تفکری خاطره خود را اینگونه بیان کرد : اگر اشتباه نکنم در برنامه زنده رادیویی ” در ماه های دوم و سوم خدمتم در فرمانداری ” شنونده ای از شهرستان اردکان تماس گرفت و گفت لطفا فرماندار بافق پاسخ دهد چادرملو متعلق به بافق هست یا اردکان ؟ بیان کردم از تمامی کسانی که می خواهند بدانند چه اتفاقی افتاده و حق با کیست؟ خواهشمندم به سوال من فکر کنند و پاسخ دهند. در مقطعی از تاریخ زمانی که قرار بود یزد فرمانداری کل شود بافق از استان کرمان جدا و به یزد ملحق شد و همزبان اردکان نیز از استان اصفهان جدا و به یزد ملحق گردید. پیگیری نمایید ” چاه دره ملو ” در ثبت استان کرمان بوده یا اصفهان. وی افزود : مسلم بدانید که چادرملو در استان کرمان به ثبت رسیده، بخش بهاباد آن زمان و بافق نیز سابقه داشته و دارند.من گفتم : مگر می شود اردکانی که از اصفهان جدا شده چادرملو داشته باشد.
عضو شورای شهر بافق در دومین دوره شوراهای اسلامی شهر و استان ادامه داد : مشخص است در دهه هفتاد این جدایی اتفاق افتاده البته خیلی آرام و محرمانه!!! به کسانی که در این ظلم شریک بوده اند پیشنهاد می شود از همان راهی که چادرملو را غصب کرده اند این محدوده را بازگردانند و حوزه جغرافیایی را به اندازه سال های ۵۷ و قبل از آن اصلاح کنند. و الا در روز قیامت بدسرنوشتی خواهند داشت. شاید امروز از اهرم پارتی و قدرت چند صباحی پیروز میدان باشند ولی از دادگاهی بترسند که قاضی آن شاهد جرم بوده و هست.
وی خاطر نشان کرد : لازم می دانم جهت تنویر افکار عمومی به یک نکته توجه دهم و آن سکرت و فوق العاده محرمانه عمل کردن جریان جدا کردن منطقه چادرملو از حوزه جغرافیایی بافق و الحاق آن به اردکان است چون؟!!!علاوه بر “حسین اخیری ” که در زمان انتزاع “۷۲” فرماندار بافق بودند و هرگز صحبتی در این خصوص نکرداز فرمانداران و بخشداران بعد از وی پورفلاح، شکوهی، شریعتی، ذبیح ا…خواجه ای، ندافیان و خاوری کلامی نشنیده و دست خطی نیز در فرمانداری مشاهده ننمودم.

امیرحسین تفکری افزود: ظلم است که بگوییم همه از تغییر و تصویب خطوط مرزی آگاهی داشته و خیانت کرده اند. قبل از دهه هفتاد و بعد از آن چند سالی ” مرحوم محمد دهستانی بافقی ” رییس اداره اطلاعات اردکان بود که از آن مرحوم نیز هیچ گاه سخنی در این رابطه نشنیدم.
باید بگویم این موضوع از آن مرحوم نیز پنهان شد که مطمئنم اگر شنیده بود قطعا عکس العملی نشان می داد.
وی ادامه داد : من و تنی چند از مسئولین بافق و بهاباد از طرق مختلف بویژه همت “حجت الاسلام و المسلمین حاج محصل همدانی ” نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در آن زمان در خصوص چادرملو به اطلاعاتی رسیدیم که انتزاع ناحق را به اثبات می رساند پس از پیگیری مکرر نهایتا منجر به صورتجلسه ای در بیت” آیت ا… صدوقی” شد و مقرر گردید چادرملو ماهیانه درصدی از درآمد خود را به بخشداری بهاباد پرداخت نماید تا کارخانه های صنایع جوارمعدنی احداث شود.
فرماندار اسبق بافق در پایان این گفتگو گفت : پیشنهادی برای رفع همیشگی معارضات دارم که انشاا… به شرط حیات و در فرصت بعدی به آن خواهم پرداخت.

محمد خالقدادی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 مرداد 1395 - 1:28 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حلوجی در منزل آقای صدوقی گفت اجازه نمی دهم یک ریال در بافق سرمایه گذاری شود!!!!
کد خبر: 58673
تعداد بازدیدکننده: 100
تاریخ: ۱۲ خرداد ۱۳۹۴
این صفحه را چاپ کنید

محلوجی در منزل آقای صدوقی گفت اجازه نمی دهم یک ریال در بافق سرمایه گذاری شود!!!!
غلامرضا پورفلاح یکی از فرمانداران گذشته شهرستان بافق در گفتگویی با خبرنگار «بافق فردا» به سوالات مطرح شده پاسخ داد.
وی در پاسخ به این سوال با توجه به این که شما بعد از “اخیری اردکانی ” فرماندار بافق شدید و در جریان اعتراضات مردمی به خاطر جدایی چادرملو بودید برای بازگرداندن آن چه اقدامی کردید؟ گفت : زمانی که من به سمت فرمانداری منصوب شدم خیلی از اتفاقات رخ داده بود. محلوجی وزیر معادن و فلزات آن زمان به دلیل درگیری که بین شهرداری و سنگ آهن برای پرداخت عوارض ایجاد شده بود با بافق سر خوشی نداشت حتی در منزل شیخ محمد صدوقی در حضور من به صراحت اعلام کرد آقای صدوقی من یک ریال نمیگذارم در بافق سرمایه گذاری شود. آن زمان محلوجی بسیار مورد توجه هاشمی رفسنجانی رییس جمهور سابق بود و در هییت دولت قدرت داشت. جو بدبینی و منفی بافی را نسبت به بافقی ها و شهر بافق اعمال می کرد.

معاون سیاسی استانداری وقت سخت پیگیر بود تا چادرملو را از حوزه شهرستان بافق جدا کرده و به خاطر سرمایه گذاری آینده ای که در ذهنشان بود به اردکان بدهند
از طرفی دیگر معاون سیاسی استانداری وقت سخت پیگیر بود تا چادرملو را از حوزه شهرستان بافق جدا کرده و به خاطر سرمایه گذاری آینده ای که در ذهنشان بود به اردکان بدهند. جو منفی که توسط محلوجی ایجاد شده بود به این موضوع کمک شایانی نمود. پیگیری های شدید، لابی های زیاد در وزارت کشور و تهران باعث شد تا این انتزاع صورت پذیرد.
پورفلاح ادامه داد: تمام جلسات حضور داشتم هیچ مدرک و دلیل کارشناسی محکمی که به استناد آن ها برساند که چادرملو از اردکان هست وجود نداشت. انتزاع چادرملو از بافق به اردکان صرفا با لالابی های سیاسی وبازی های که زمان بود رخ داد. وی ادامه داد : بهاباد مدعی چادرملو بود بالغ بر ۱۰۰جلسه در دفتر امام جمعه یزد، استانداری، فرمانداری برگزار شد.

در خصوص پیگیری چادرملو از مردم بهاباد به دلیل حمایت، پیگیری و تلاش هایی که برای جدا نشدن چادرملو از حوزه بخش بهاباد کردند تشکر می کنم
وی افزود : در خصوص پیگیری چادرملو از مردم بهاباد به دلیل حمایت، پیگیری و تلاش هایی که برای جدا نشدن چادرملو از حوزه بخش بهاباد کردند تشکر می کنم گرچه زور مردم برای بازپس گرفتن زیاد نبود.
پورفلاح اظهار داشت : سوابق در فرمانداری و بخشداری بهاباد موجود است.برخی از افراد که در بهاباد بودند راحت تر می توانند به سوال پاسخ دهند.
او همچنین در مورد موضوع آنومالی d19 اظهار داشت : دی نوزده در آن زمان به این شکل مطرح نبود چندین سال بعد در این خصوص صحبت هایی ارائه شد.
وی پیرامون این سوال که در زمان مدیر کلی شما در اداره صنعت و معدن ۳۷آنومالی از سنگ آهن مرکزی بافق جدا شد آیا این جدا شدن به ضرر بافق نبود.؟ بیان نمود : این که آنومالی در کشور در کدام حوزه قرار گیرد خیلی ربطی به صنایع و معادن ندارد. در داخل استان رییس صنایع و معادن خیلی برایش فرق ندارد آنومالی از نظر تقسیمات کشوری در کدام حوزه هست. فرماندار می تواند در تقسیمات کشور مداخله داشته و پاسخگو باشد. اگر بین دو استان اختلافی به وجود آید که مدیر کل صنایع می تواند ورود نماید.
فرماندار دو دهه قبل بافق افزود : آن زمان اداره صنعت و معدن در بافق وجود نداشت در حال حاضر مسئول این اداره می تواند پیگیری نماید.

برای واگذاری چادرملو هم از فرماندار نخواستند که موافقت خود را با امضا اعلام نماید
پورفلاح عنوان نمود : به یاد ندارم در خصوص آنومالی d19 و ۳۷آنومالی از ما نظر خواسته باشند اگر مدرک و مستندی هست ارائه دهید تا بیشتر توضیح دهم. حتی برای واگذاری چادرملو هم از فرماندار نخواستند که موافقت خود را با امضا اعلام نماید.

با همراهی و کمک امام جمعه، استاندار و فرماندار می توان موضوع را بررسی و پیگیری نمود
وی ادامه داد : تقسیمات کشوری از سوی فرماندار و استاندار به مقامات بالاتر باید انعکاس داده شود.
وی راهکار درست بازگرداندن آنومالی d19 پیگیری از طریق فرمانداری و استانداری دانست و افزود : با رسانه ای کردن معمولا جواب نخواهید گرفت. باهمراهی ومساعدت امام جمعه، استاندار و فرماندار می توان موضوع را بررسی و پیگیری نمود.

بافق اگر در زمان واگذاری چادرملو نماینده ای از خود داشت بهتر می توانست نتیجه بگیرد
وی در خصوص راه یابی یک نماینده از بافق به مجلس شورای اسلامی گفت : آمدید سر نکته اصلی بافق اگر در زمان واگذاری چادرملو نماینده ای از خود داشت بهتر می توانست نتیجه بگیرد. نماینده مجلس نماینده ملت و فرماندار نماینده دولت است. نماینده اختیارات قانونی دارد. صحبت های من حاکی از آن نیست که مایل باشم فردی را متهم نمایم. پورفلاح با اشاره به این که خودم یک بافقی هستم افزود : بافقی ها به تنهایی سازنده، روشنفکر و منطقی هستند اما اشکال این است که به صورت جمعی نمی توانند کاری از پیش برند. با هم اختلاف نظر پیدا می کنندو در جلسات تمایل دارند حرفها و نظرات همدیگر را خنثی نمایند.

سعی کنید به مردم امید دهید فقط همفکری همفکری همفکری عامل توسعه بافق خواهد بود
این مقام مسئول که در حال حاضر به کسوت بازنشستگی نائل آمده است ضمن توصیه به رسانه های شهرستان گفت : روی عامل وحدت کار کنید. گذشته را فراموش نمایید. الان با سرمایه ی انسانی فوق العاده، پرانرژی، پر نشاط و با سواد در بافق روبرو هستیم باید با مثبت اندیشی و هم سو کردن افکار جوانان پرشور در راه توسعه شهر تلاش کرد. وی افزود نظر خود را به عنوان یک بافقی بیان می کنم خرما در بافق هزار بار بهتر از معدن می تواند جواب دهد. خرما یک منبع ابدی هست در حالی که معدن مدام باید در انتظار آن باشیم که چه زمان به اتمام می رسد. خرما در کشور منابع محدودی دارد. پورفلاح در پایان گفت : سعی کنید به مردم امید دهید فقط همفکری همفکری همفکری عامل توسعه بافق خواهد بود.

محمد خالقدادی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 مرداد 1395 - 1:50 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از سوی فرماندار شهرستان بافق؛

زمان دقیق جدایی «D19» از بافق اعلام شد

فرماندار بافق با بیان این مطلب که جدایی «D19» از این شهرستان طبق مصوبه هیئت وزیران بوده است ، زمان دقیق جدایی این معدن از بافق را اعلام کرد.

به گزارش بافق نیوز، مهدی دهقان خاوری در نشست مطبوعاتی مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی با اصحاب رسانه بافق (هفته گذشته) ، در خصوص آخرین وضعیت منطقه D19 ، گفت: معدن «D19» در تاریخ 1372/4/20 طبق مصوبه هیئت محترم وزیران از بافق جدا شده و نقشه آن در اتاق بنده موجود است که با امضاء رئیس جمهور وقت و وزیر کشور همراه می باشد. این نقشه را در جلسه شورای تامین بافق به امام جمعه معزز شهرستان نشان داده ام تا تصمیمات مورد نظر را اتخاذ کنند. فرماندار بافق افزود: دو حُسن این مصوبه این است که از آن استنباط می شود که جدایی D19 از بافق (حسب ظاهر) قانونی انجام شده و اینکه واقعاً از بافق جدا شده است (قبلا برای بافق بوده است). وی در پایان بیان داشت: انشاالله هفته آینده (پس از ایام ولادت خجسته امام حسن مجتبی (ع)) در نشست با خبرنگاران شهرستان ، پیرامون D19 و تمام فعالیت هایی که قرار است زین پس در بافق انجام دهیم ، به صورت مفصل صحبت خواهیم کرد. لازم به ذکر است دلیل تاخیر انتشار این مطلب در پایگاه خبری بافق نیوز، درخواست فرماندار بافق از خبرنگاران حاضر بود که عنوان کرد: به خاطر تحت الشعاع قرار نگرفتن کنفرانس مطبوعاتی مدیرعامل سنگ آهن مرکزی ، در روزهای آتی این خبر را منتشر کنید.

امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 مرداد 1395 - 1:56 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قدیمی گفته چوب رو که برداری گربه دزد هوا خودشو برمیداره

رضا فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 مرداد 1395 - 2:33 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مگر میشود اتفاق افتاده باشد و فرماندار وقت خبر نداشته باشد لابد این منطقه را موجودات ماورای طبیعت از بافق جدا و به اردکان داده اند. اقای اخیری مردم بافق هرگز این خیانت و سو استفاده از پست دولتی که در ان زمان انجام دادی نخواهند بخشید مگر آنکه جبران کنی. شاید در پیشگاه در گاه باری تعالی توبه ات پذیرفته شود.

حسن زاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 مرداد 1395 - 3:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا لعنت کنه هر که بانی ظلم و ستم در حق و حقوق مردم مردم محروم بافق است.

حسینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 مرداد 1395 - 3:44 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بنده به عنوان بک بافقی اعلام می کنم از لحظه ای که روحش از بدنش خارج شود کسی را که این کار را کرده در درگاه خداوند بجرم خیانت به بافق و جدایی چادرملو و خوردن حق الناس بافق و بهاباد به محاکمه خواهم کشید تا تمام مدیران خائن بدانند که در قبر دیگر استاندار و معاونش نیستند که آخرت سیاهشان را اباد کنند.لعنت خدا بر تمامی ستمکاران و حق مردم خوران

با فقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 مرداد 1395 - 4:03 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قبل از انقلاب ؟ مطلبی گفته که خیال همه راحت!

محمدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 مرداد 1395 - 11:11 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا این ادم خودشو زده اون راه. روزی که سمت داشت همه کار کرده. حالا میگه مریضم. ……

امیر تفکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 31 مرداد 1395 - 9:06 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نخیر قبل از انقلاب نبوده دقیقا زمانی بوده که مردم بافقبه خاطر از دست دادن جوانان خود در جبهه ها در غم و اندوه بودند جنابعالی و صحرایی اردکانی( معاون سیاسی و امنیتی وقت ) نقشه می کشیدید چطوری حق و حقوق یک شهر را به نفع شهر خودتان مصادره کنید و ظلم و ستم شاخ و دم که نداره.

حسین پور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 31 مرداد 1395 - 11:03 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ایشالله… .روزی در دادگاه صالحه هم باید جواب بدن چون تمام این گند کاریی هاشون با جعل سند و فریب بالا دستی ها بود.ضمنا استاندار روسیاه یزد هم شریک جرمشون بود که نظارت کافی نداشته یا موافقشون بوده.خدا همشونو لعنت کنه

ج ج این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 1 شهریور 1395 - 9:20 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اون فرماندار بافقی که حالا شیر شده و افشا می کنند زمانی که فرماندار بود و دولت و مجلس در اختیارش بود برای این موضوع چکار کرده

حاجی میرزا اقا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 4 شهریور 1395 - 10:49 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کرم سیب از خود سیب پس نتیجه میگیریم عامل اصلی بافقی ها هستند

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 13 شهریور 1395 - 10:17 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

منکر این نمی شویم که اعمال قدرت ازبالاباعث جداشدن چادرملوازبافق وبهاباد گردید ولی نباید ازبعضی مسائل که بسیار دخیل بود تا مسئولین بالای نسبت به بافق حس بدبینی بوجود بیاید نبگذریم مانند مواردی که درزمان مدیرعاملی مهندس نیکار ودرحضور وزیر وقت مهندس محلوجی بوجود امد موارد مربوط به مدیرعامل شدن اقای عسکری بود وتعطیلی 40 روزه معدن و… که فقط وفقط خسارتش را مردم بافق متحمل شدند ومنافع عده ایی خاص تامین گردید

ولی الله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 17 شهریور 1395 - 9:03 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حق گرفتنی است.اگر همت کنیم