وقتی رییس آموزش و پرورش برای نظر مردم ارزش قائل می شود

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۳ شهریور ۱۳۹۵

پس از درج مطلبی با عنوان «نگاه به آموزش و پرورش نگاه جامع باشد» برخی از خوانندگان محترم نظراتی درباره مطلب درج شده در ذیل خبر«بافق فردا» درج کردند که رییس آموزش و پرورش شهرستان به آن پاسخ داد.

علی اصغر رنجبر ضمن تشکر از حسن توجه مردم در رابطه با اعلام رتبه های کنکور امسال گفت: به زودی جدول رتبه های کسب شده که تایید نهایی می شود ؛ اطلاع رسانی خواهد شد .

وی افزود: کلیه مباحثی که مطرح می شود بخاطر رشد کیفی و کمی در پذیرش دانش آموزان می باشد.

این مقام مسئول با بیان اینکه از هرگونه انتقاد سازنده ای استقبال نموده و حتی نیازمند آن هستیم تصریح کرد: بیان انتقاد سازنده به رفع مشکلات آموزش و پرورش کمک شایانی خواهد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در بحث حضور مشاوران و اساتید اظهار داشت: بنده درمتن مطالب اشاره نمودم (نگاه به آموزش و پرورش نگاه جامع باشد) که با تمام مشکلات و کمبودهای موجود، زمانی که همایش های مختلف تشکیل می شود، انتظار داریم خانواده ها، فرزندان خود را تشویق به حضور در این جلسات نمایند تا از فرصتی که پیش می آید حداکثر استفاده را ببرند .

رنجبرادامه داد: عزیزانی که دستشان در کار است می دانند که به دلیل بعد مسافت، اساتید و مشاوران به راحتی قبول نمی کنند که به بافق بیایند بنابراین چنانچه استقبال کم باشد امکان حضوراساتید بسیار کم می شود و رغبتی به حضور مجدد ندارند.

مدیرآموزش و پرورش بافق خاطر نشان کرد:ما آمادگی این را داریم که به صورت حضوری خدمت اولیا و صاحب نظران برسیم و از تجربیات و پیشنهادهای ارزنده آنان استفاده نماییم .

وی گفت: استدعای ما این است که مردم آموزش و پرورش را از خود بدانند .
هر افتخاری که کسب شود مایه سربلندی همه است و باید همه با هم تلاش کنیم که نتیجه مطلوب حاصل شود. انشاءالله.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشکر از اقای رنجبر از زحمات شما تشکر ویژه میشود مدیرانی در حد شما در شهرستان بسیار محدود می باشد بافق شهرستانی فاقد مدیر کار امد میباشد

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت مدیریت محترم آموزش وپروش شهرستان بافق جناب آقای رنجبر
لطفا به مدیران مدارس تذکر دهید با اجرای اجباری طرح تابستانه درس خواندن دانش آموزان را از درس ومدرسه فراری ندهندبه خصوص مدیر مدرسه شاهد آقای قاسمی