پیام تبریک مدیر عامل شرکت سنگ آهن بمناسبت آغاز هفته دولت

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - 3 شهریور 1395

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ، مدیر عامل شرکت طی پیامی با گرامیداشت یاد و خاطرات شهیدان رجایی و باهنر آغاز هفته دولت را تبریک گفت.

پیام بشرح ذیل است.

بسمه تعالی

ضمن سلام و هزاران درود بر دولتمردانی که در جهت تحقق دولت اسلامی از جان و دل مایه گذاردند و در این مسیر پرتلاش ردای شهادت پوشیدند .

گرامی می داریم یاد و خاطره شهیدان والامقام رجائی وباهنر را وتبریک عرض مینمایم فرارسیدن هفته دولت را به همه دولتمردان و خدمتگذاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که در جهت ، توسعه ، پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نیستند و باتدابیری مدبرانه ، امید را در دل ایرانیان حق شناس زنده و جاودانه می نمایند .

خجسته و فرخنده باد. همراهى ملت با دولت و پشتیبانى آحاد مردم از آن، از عوامل ثبات دولت و اقتدار آن است و این رابطه، تا هنگامى که دولت یک دولت ارزشى و خدمت گزار باشد، پایدار خواهد بود .

باشد که باتحقق روزافزون اقتصاد مقاومتی و گذر از تحریمهای تحمیلی در ظل رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش و همدلی ملت و دولتمردان شاهد شکوفایی هرچه بیشتر میهن اسلامیمان ایران باشیم .

 محمدجواد عسکری

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
میرزایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 3 شهریور 1395 - 8:23 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خوب دوتایی هوای هم را دارید ایشون از هتل و امکانات ان استفاده می کند شما هم از اختیارات فرمانداری نهایت استفاده را می کنید..

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 6 شهریور 1395 - 11:26 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب اقای عسکری دستور فرمائید یه شارژی هم به صندوق وام ضروری بشه 4 ماه هست وامی به کارمندان داده نشده البته کسانی که( پ)داشتند گرفتند.

You cannot copy content of this page