۳۴ پروژه هفته دولت با اعتبار بالغ بر ۴۸۰ میلیارد ریال در بافق افتتاح می شود

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
پنج‌شنبه - 4 شهریور 1395

فرماندار شهرستان بافق از افتتاح ۳۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۸۰ میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد.

سید مهدی طلایی مقدم صبح امروز در نشست خبری خود با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان و استان ضمن تبریک روز خبرنگار و هفته دولت اظهار داشت: فعالیت خبرنگاران یکی از نقاط قوت شهرستان بافق است.

وی افزود: انتقال اخبار و انعکاس مشکلات شهر می تواند در پیشبرد اهداف راهگشا باشد.

فرمانداربافق با بیان اینکه خریدارانتقادات هستیم تصریح کرد: به قاطعیت عنوان می کنم از عملکرد اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان رضایت دارم.

طلایی مقدم با اشاره به اینکه ۳۴ طرح در هفته دولت با حضور استاندار به بهره برداری می رسد خاطر نشان کرد: کلنگ زنی مجتمع آبرسانی روستاهای جزستان،کوشک، شیطور و مبارکه، کلنگ زنی صحن جامع امامزاده عبدالله (ع)، بهسازی بقعه قاضی میرجعفر، جداسازی کامل آب فضای سبز و…. از جمله این طرح ها است.

وی اتمام جاده بافق – یزد، بیمارستان ۹۶ تختخوابی ولیعصر(عج) و صورتجلسه ۹/۶/۹۳ را از مهمترین موضوعات قابل پیگیری شهرستان دانست و بیان کرد: صورتجلسه ای که با حضور مقامات استانی، مسئولین صندوق بازنشتگی فولاد و همچنین مسئولین شهرستان تنظیم شده است باید تا حصول نتیجه مفاد آن پیگیری شود.

فرماندار بافق در ادامه با اشاره به قانون تجمیع عوارض عنوان کرد: شهرستان بافق موافق این قانون نیست و معتقد است باید تمام جوانب از جمله عقب ماندگی شهرها در این قانون لحاظ شود.

وی با بیان اینکه موضوع به نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی منعکس گردیده است گفت: این قانون برای اجرایی شدن نیاز به مصوبه مجلس دارد و از نمایندگان پنج حوزه می خواهیم تا دفاعیات خود را در رابطه با تخصیص ارزش افزوده به شهرستان ها در نظر داشته باشند.

بالاترین مقام اجرایی در شهرستان با اشاره به اینکه تمام تلاش خود را برای اتمام محور بافق – یزد تا پایان سالجاری بکار خواهیم بست یادآور شد: به لحاظ اهمیت موضوع، آسفالت ۵ کیلومتر ابتدایی این محورآغاز شده است.

وی در ادامه به وقفه سه ماهه در فاز دوم بیمارستان ۹۶ تختخوابی ولیعصر(عج) اشاره کرد و متذکر شد: اعتبارات دولتی شامل حال فاز دوم این پروژه می شود به همین دلیل نیازهست تا پس از برگزاری مناقصه پیمانکار مشخص و روند کار ادامه پیدا کند که ظرف ده روز آینده پیمانکار این فاز نیز مشخص می گردد.

فرماندار در بخشی دیگر از سخنان خود از برگزاری مناقصه محدود علمک گذاری گاز در ۲۵ روز آینده خبر داد.

طلایی مقدم همچنین در این نشست از حرکت همه روزه قطار از بافق به مقصد مشهد ازمهرماه سالجاری، برگزاری بازارچه پاییزه، رفع مشکل گاز فولاد ابویی، حضور معاون سیاسی، امنیتی استانداری در جلسه بعدی گزارش دهی کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن، حصار کشی، بلوک گذاری، حسابرسی مجموعه مسکن مهر ظرف ۴ روز آینده ، راه اندازی کارگاههای زود بازده و ایجاد میدان میوه و تره بار در شهرستان خبر داد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
افشین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 6 شهریور 1395 - 9:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ایشالله که جاده و میدان میوه و تره بارهر چه زودتر به یه سرانجامی برسه

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 11 شهریور 1395 - 11:34 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    ایشالله

آزاده بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 6 شهریور 1395 - 2:00 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب طلایی مقدم بفرمایید بهسازی بقعه قاضی میرجعفر کدام مشکل مردم ستمدیده بافق رادرمان می کند؟درمورد کلنگ زنی صحن امام زاده عبدالله همانطورکه می دانیدومی دانیم امام زاده درآمد زیادی دارد ونیازی نیست که شما فرماندارمحترم ازبوجه دولتی درآن هزینه کنید مسئولین استان اگرامام زاده را به حال خودبگذارند بسیاربیشتراز این می تواند هزینه کندخواهش می کنم کاستی های خودتان را درجلب منابع مالی ودست خالی بودن خودتان را درهفته دولت که طبق رسوم سنواتی طرح های عمرانی رافرمانداران به عنوان کارنامه یکساله حودافتتاح می کنندوشما طرح چشمگیری نداریدبه این شکل پوشش ندهیدطرحهای حیاتی برای بافق جاده استکه درپیچ وخم وعده معطل مانده وطرح فاضلاب شهری است که مسکوت مانده درحالی شهر ثروتمندی داریم وشهرهایی به نسبت جمعیت بافق که منابع معدنی غنی هم ندارنداین امکانات رادارندشمامیز خودرا محکم بچسبید وهمچنان به خاطرمردم بافق مسئولین استان راازخودنرنجانید خداشمارا حفظ کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 6 شهریور 1395 - 2:08 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دروووووووووووووووووووووود و سپاس و خدا قوت

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 7 شهریور 1395 - 7:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا 43 طرح را نام ببرید تا مردم بیشتر درجریان خدمات شما قرار بگیرند وضمنا ببیند تا حالا چند دفعه ودر چه دولتهایی افتتاح شده ، شما لیست بدت مردم خودشان قضاوت میکنند !!!

کارمند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 7 شهریور 1395 - 9:38 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فرماندار معذرت مخوام این پروژه های به این بزرگی رامیخواهید باحضور استاندار محترم افتتاح یا کلنگ زنی کنید جناب رییس جمهور یه وقت ناراحت نشن (