دیدار محمدرضا صباغیان با مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - ۱۳ شهریور ۱۳۹۵

426321404_48134_11981234631823321294نماینده مردم شهرستانهای ابرکوه،بافق،بهاباد،خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی با مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
محمدرضا صباغیان در این دیدار با بیان اینکه سرمایه گذاری باید و شاید در صنعت ریلی در حوزه انتخابیه مهریز انجام نشده است گفت:
احداث راه آهن خاتون آباد به قادرآباد که شهرستان خاتم را به شبکه ریلی متصل می کند از مهمترین خواسته های مردم این شهرستان است که باید در دستور کار قرارگیرد.
وی ادامه داد: در بحث صنایع جوار ریلی،شهرستان بافق برای داشتن کارخانه تعمیرات اساس مستعد است و مصوبه ای نیز در این زمینه وجود دارد اما اقدامی صورت نگرفته است .
نماینده حوزه مهریز افزایش سهمیه بلیط برای شهرهای حوزه انتخابیه و بهسازی و آسفالت مسیر ایستگاه بهاباد را از خواسته های مردم عنوان کرد.
اقدام برای ازگشت مرکز هزینه کارخانجات تعمیرات دیزل به بافق و تبدیل شدن راه آهن این شهرستان به یک اداره کل از دیگر مطالبی بود که در این جلسه مطرح شد.

لازم به ذکر است که این جلسه به فرمانداران شهرستانهای حوزه انتخابیه اطلاع رسانی شده بود و در این ملاقات فرماندار بافق و مدیر عامل یکی از شرکتهای فعال در صنایع ریلی، محمد رضا صباغیان را همراهی کردند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
ح-ا-ا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۳:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خسته نباشید.به امیدبافقی آباد درآینده ای نه چندان دور

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر شرفت جناب آقای صباغیان
موفق و موید باشید انشالله

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۴:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا آقای صباغیان یه سایت اطلاع‌رسانی نداره؟؟؟؟