مهمترین برنامه دولت در بافق تکمیل محور بافق -یزد است

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۴ شهریور ۱۳۹۵

فرماندار بافق مهمترین برنامه دولت تدبیر و امید در شهرستان بافق را اتمام و تکمیل محور بافق -یزد دانست.

سید مهدی طلایی مقدم دریازدهمین جلسه گزارش دهی کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن بافق با بیان اینکه همدلی و وحدت بین مردم و مسئولین شهرستان زبانزد استان شده است اظهار داشت: یکی از صفات خوب مردم بافق این است که به صورت شفاف با مسئولین حرف می زنند.

وی افزود: دیوار بلند بی اعتمادی مردم فرو ریخته و بافق با کمک، همراهی و اتحاد توانست نماینده ای را به مجلس بفرستد.

فرماندار بافق با اشاره به وضعیت کنونی اقتصادی کشور تصریح کرد: کل اعتبار استان یزد ۱۱۰ میلیارد تومان است و گندله بافق با ۱۱۷ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.

وی ادامه داد: ما بیدی نیستیم که از این بادها بلرزیم و باید از گذشته شهر درس گرفت و برای آینده نیز برنامه ریزی لازم را انجام داد.

طلایی مقدم با اشاره به اتمام جاده معدن چاه گز در طی دو هفته آینده خاطر نشان کرد: روسازی و ابنیه فنی آن انجام شده و تا دو هفته دیگر کار ساخت دو پل آن نیز به اتمام می رسد.

بالاترین مقام اجرایی شهرستان در رابطه با جاده بافق – نوق نیز بیان کرد: بخش مربوط به استان یزد آسفالت آن به اتمام رسیده و قسمتی که در ارتباط با استان کرمان است با پیگیری مسئولین و نمایندگان فعلی و سابق در مجلس شورای اسلامی در سفر ریاست جمهوری به استان کرمان تامین اعتبار شده است.

وی همچنین محور بافق – خرانق را یکی از مهمترین و حساس ترین محورهای شهرستان دانست و عنوان کرد: این محور آینده خوبی را برای بافق رقم می زند.

طلایی مقدم پیرامون جاده بافق – یزد نیز چنین گفت: از این موضوع به سادگی نمی توان گذشت امنیت و حفظ جان و مال مردم در اولویت خاص قرار دارد.

وی در ادامه قول داد این محور با وجود پیمانکار قدر و تامین اعتبار تا پایان سالجاری به بهره برداری برسد.

فرماندار با اشاره به نصب ۳۲۰۰ علمک شرکت گاز خاطر نشان کرد: کار از مهرماه آغاز و تا قبل از فرا رسیدن زمستان تمامی این علمک ها نصب می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهاب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حال که صد درصد اعتبار جاده یزد بافق تضمین شده است چرا کار شروع نمی شود

بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام كارشروع شده

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شما که راست میگید
گور بابای آدم دروغگو

ی چیز بگم و برم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۳:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به قول قدیمیها دروغ گفتن نه پول میخواهد نه خرجی دارد
چند سال است با هندوانه زیر بغل گذاشتن مردم وعده و وعید می دهند این جاده ای که ما هر روز می بینیم امسال که هیچ تا چند سال آینده هم تمام نمی شود آقای فرماندار جمله معروف خودشان را فراموش کردند که می گفتند که از دنیا یک متر زمین و یک متر پارچه با خودمان می بریم برای چه دروغ بگوییم
چطور اردکان بودجه هفتاد میلیارد ی می گیرد وحتی مجموع بودجه شهرستانها دیگر به این مبلغ نمی رسد
در این مواقع به یاد جمله حسین پناهی می افتم که گفت
خدا جای حق نشسته ……..
آقای طلایی مقدم مردم بافق را …….نکنید سه سال فرصت کمی نبود که شما از این فرصت بیشتر برای سرکار گذاشتن مردم استفاده کردید.
بروید یزد ببینید زیر گذر میدان خاتمی را به چه سرعتی می سازند ولی جاده آدمکش و جاده یتیم کن بافق را به چه سرعتی پیش می رود
تکرار مکررات باعث رنج و عذاب است به همین چند خط سیاهه مجازی اکتفا می کنیم

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۴:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آن قسمت جاده درمنطقه بافق هم خیلی خیلی خیلی آسفالت بدی دارد.چاله وچوله (خصوصاروی پلها)بطوری که خطرآن ازخاکی باقی مانده بدتراست.ماشین ازدست راننده جدامی شود.خط کشی وتابلوهم ندارد.خیلی خطرناک است.لطفآبه اطلاع ریاست محترم اداره راه وشهرسازی وفرماندارمحترم رسانده شود.باتشکر