با ارائه مشاوره های تخصصی نماینده خود در مجلس شورای اسلامی را یاری کنید

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - ۲۷ شهریور ۱۳۹۵

نماینده مردم شهرستانهای ابرکوه،بافق،بهاباد،خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی در گزارش عملکرده سه ماهه خود در پایان خطبه های نماز جمعه این هفته بافق از افراد صاحب نظر خواست تا با ارائه مشاوره های تخصصی نماینده خود در مجلس شورای اسلامی را یاری کنند.
محمدرضا صباغیان گفت: متاسفانه نحوه عملکرد برخی از نمایندگان موجب شده نماینده در جایگاه اصلی خود نباشد و به جای پرداختن به وظیفه اصلی خود که همان قانونگذاری و نظارت است مشغول سفارش افراد شود.
عضو کمیسون شوراها و امور داخلی مجلس قدرت نماینده که قانون و مردم و انقلاب به او داده اند را بسیار بالا معرفی کرد و مسائلی مانند رفتارهای جناحی، رانت خواهی و سفارش گری را از عوامل کاهنده این قدرت دانست .
وی راه حل بسیاری از مشکلات کنونی در کشور را درعمل مجلس به وظیفه اصلی خود دانست و ادامه داد: اگر قوانین درست وضع شود و نظارت دقیق بر امور اجرایی کشور باشد مردم با مشکلی مواجه نخواهند بود.
نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور از ارائه طرحی در مجلس خبر داد که وزرا موظف باشند هر سال گزارش عملکرد خود را به نماینگان ارائه کنند
وی از مردم خواست پس از طی روند اداری و مراجعه به مسولانی که وظیفه انجام امور را دارند کارهای خود را دنبال کنند در صورتی که مشکل ایشان مرتفع نگردید به نماینده مراجعه کنند.
صباغیان در گزارش عملکرد خود در سه سطح ملی،استانی و حوزه انتخابیه از جلسات متعدد با مسؤلین کشوری،استانی و سرکشی مستمر به شهرهای حوزه انتخابیه و پی گیری مسائل سخن گفت.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنان خود از امام جمعه بافق که در یکی از خطبه های نمازجمعه به ایشان درباره پی گیری موضوع جاده بافق – یزد تذکر داده بود تشکر کرد و گفت از تذکر و راهنمایی همه مردم و مسوولین استقبال می کنم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۴:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انشالله که موفق و موید باشید

امید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای صباغیان باسلام وآرزوی سلامتی : خود بهتر از من می دانید هرخانواده بافقی که از بستگانش به یزد می رود تا این مسیر 40کیلومتر جاده را طی می نماید شدیدا دارای استرس آشکار ونهفته ای میباشد تا اینکه عزیزش به مقصد برسد تداوم این وضعیت شرایط روحی وروانی نا سالمی را برای شهروندان در پی خواهد داشت عاجزانه تقاضا مندم دو مشکل ونیاز شهروندان بافقی که اولی بسیار مهمتر میباشد هر چند می دانم پی گیری می نمائید ولی به دولتی ها ومسئولین مربوطه تفهیم نمائید بابت هرروز تاخیر ساخت جاده ما جان عزیزانمان را از دست می دهیم آیا ساخت 40کیلومتر جاده معمولی اینقدر زمان می خواهد . دومی ایجاداشتغال مولد است که با ایجاد آن جوانان این مرزوبوم خود مشکل ازدواج ؛مسکن ؛ فرهنگ و…… خود به راحتی حل می نمایند. با تشکر

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۳:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا گزارشی از فعالیتهای خود در این چند ماه که برای مردم بافق ارائه نماییدو لطفا دیگه نگید به حسن روحانی رای دادید.