شهرداری چی ها با هم نمره عالی کسب کنند

دسته: مقالات
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۲۹ شهریور ۱۳۹۵

شهرداری بافق یک تنه جور فعالیت سه اداره کل را در بافق کشید بی آنکه برخی از این مدیر کل ها به خود زحمتی بدهند برای شرکت در مراسم افتتاحیه یا اختتامیه جشنواره تابستانه در بافق البته بجز مدیر کل اداره میراث فرهنگی استان که به این جشنواره آمد و رفت.
بله شهرداری بافق برای شناساندن داشته های بافق در بعد فرهنگی,گردشگری و جهاد کشاورزی در قالب یک جشنواره سنگ تمام گذاشت.
جشنواره ای که از قالبهای مرسوم و معمولی فراتر رفته بود و تقریبا همه چیز را با هم دیده بود از موسیقی و شادی بی حرف و حدیث و حاشیه های این روزها گرفته تا استفاده از هرآنچه بوم منطقه با آن زیبا و زیباتر می شود مانند شتر و کویر.
نگاه هنرمندانه به شن و برپایی سمپوزیوم مجسمه های شنی و نگاه به آسمان با برگزاری جشنواره بادباکها نشان از دیده شده فراز و فرود نهفته در شادی های دم دستی کویرنشینان داشت که باید به اینگونه در کنار هم دیده شدن آفرین و به همه دست اندرکاران این جشنواره خسته نباشید جانانه گفت.

در کنار این موضوع دیده شدن پتانسیل ساربانان و شتردارهای منطقه در برنامه ای بجز برنامه محرم و عزا یا تامین گوشت توسط قصابان،از نکات خوب این جشنواره بود
مطمنا آنهایی که حتی از دور دستی بر آتش برگزاری مراسم جشن یا عزا دارند برنامه ریزی چندین ماهه و تلاشهای طاقت فرسای شبانه روزی در انجام این جشنواره را به خوبی درک می کنند خصوصا اگر قرار باشد برای اولین بار در این وسعتِ کار و زمان آن هم بصورت مدام برای هرچه بهتر اجرا شدنِ لحظه لحظه هر برنامه مترصد و پیگیر باشند.
همه اینها را گفتم این مطلب را هم بگویم شهرداری زمانی می تواند در کنار همه خدماتی که به شهروندان ارائه می دهد در زمینه فرهنگی ، گردشگری و توجه به روحیه شاد مردمان شهر نمره عالی دریافت کند که همه قسمتهای این ارگان مردمی از خدمات شهری گرفته تا عمرانی و فضای سبز حداقل نمره خوب را با جدیت و تلاش در کنار خلاقیت و برخورد مناسب با ارباب رجوع دریافت نمایند تا لذت برنامه ریزی دلسوزان فرهنگی قشنگ بر دل شهروندان بنشیند.

محمد علی قاسم زاده


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد علی فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۷:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
خداقوت میگم خدمت شهردار محترم اقای مهندس نوروززاده و سایر عوامل اجرائی شهرداری (بخصوص اقای موفق)

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۲:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا زحمت کشیدند دست شهر دار و تمامی دست اندر کاران درد کنه خدا قوت .

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خسته نباشید به شهردار عزیز و همکاران پرتلاششون و حمایتهای فرماندار عزیز و معاون محترمشون
قابل توجهی اون مسولینی که فقط موقعی اومدن که همه چیز آماده بود و زحماتشون برو بچ شهرداری کشیده بودن که عکس مراسم رو تو فایل اینستاگرامشون و تلگرامشون گذاشتن و پزشو دادن بگید اگه آبی نمیارید سبویی نشکنید.
این که چیزی نیست بعض جاها بعضی افرادزحماتی از این قبیل کشیدن و مسولین اومدن؟!! و عکس گرفتن!!!!!!! و بنام خودشون مصادره کردن و پزشو دادن !!!!!!!و به برگزارکننده گفتن چرا تو مصاحبه هات اسمی از من نبردی ؟!!!!!!!!و خرج و زحماتش موند رو دست برگزارکنندهای بیچاره.