حضور ۶۰۰ نفر در سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان یزد/ به صدا در آمدن زنگ سرشماری در مدارس بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۳۱ شهریور ۱۳۹۵

قائم مقام مدیر اجرایی سرشماری استان از مشارکت ۶۰۰ نفری در سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان یزد خبر داد.

محمد حمید فخرالدین در حاشیه جلسه معارفه معاون فنی و آموزشی ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان بافق اظهار داشت: از۳ الی ۲۴ مهرماه هشتمین دوره سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ بصورت اینترنتی و از ۲۵ مهرماه الی ۲۵ آبان ماه بصورت حضوری برگزار می شود.

وی تصریح کرد: ۳۵ هزار نفر در کل کشور در رده های اجرایی و ستادی کار برگزاری سرشماری را برعهده خواهند داشت و از این میزان ۶۰۰ نفر در استان یزد مشارکت دارند.

قائم مقام مدیر اجرایی سرشماری استان با بیان اینکه هشتمین دوره سرشماری عمومی نفوس مسکن همزمان با سراسر کشور به دو صورت حضوری و اینترنتی برگزار می شود خاطر نشان کرد: سامانه ثبت نام کادر اجرایی از امروز بسته شده و حدود ۵۰ نفر برای کار سرشماری شهرستان بافق ثبت نام کرده اند.
وی با تبریک آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس بیان کرد: زنگ سرشماری همزمان با سراسر کشور با حضور فرماندار و دیگر مسئولین در مدارس شهرستان بافق به صدا در می آید.

فخرالدین ادامه داد: حامیان این طرح مدارس، خانه های بهداشت، پایگاههای بسیج هستند و زمینه هرچه بهتر برگزار شدن این سرشماری را بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه در کشور مجموعا ۳۵ هزار نفر مامور اجرایی کار سرشماری را بعهده دارند عنوان کرد: از این تعداد ۲۱ هزار نفر کار اجرایی را انجام می دهند.photo_2016-09-21_18-55-36


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها: