کسب رتبه برتر فرمانداری بافق در اولین نمایشگاه توانمندی روستایی

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۵ مهر ۱۳۹۵

کسب رتبه برتر فرمانداری بافق در اولین نمایشگاه توانمندی روستایی

بخشدار مرکزی شهرستان بافق از کسب رتبه نخست فرمانداری شهرستان بافق در اولین نمایشگاه توانمندی روستایی خبر داد.

محمد رضا فتاحی با بیان اینکه این نمایشگاه از تاریخ 24 شهریورماه به مدت 5 روز در محل دائمی نمایشگاه های استان برگزار شد تصریح کرد: فرمانداری بافق توانست در ارائه زمینه مناسب در رابطه موضوع اقتصاد مقاومتی و سرعت عمل در برپایی و برچیدن نمایشگاه مقام نخست استان را به خود اختصاص دهد.

وی گفت: بخشداری مرکزی شهرستان بافق همچنین در این نمایشگاه رتبه برتر استان را در زمینه ارائه مناسب تولیدات روستایی ازآن خود کرد.

فتاحی ضمن ابراز خرسندی و تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی برپایی این نمایشگاه خاطر نشان کرد: قطعا حضور توانمند روستاییان بخش مرکزی در کسب این مقام مثمر ثمر بوده است.

425339059_127246_9949111230759217374


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
علیرضا عبدالهی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۷:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام برگزاری چنین نمایشگاهای به شناخت بیشترتوانمندی های مردم روستایی کمک میکند وباعث رونق کار واشتغال درمنطقه می شود .از تمام دستنکاران تشکر می کنم

روستایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
کسب رتبه برتر توانمندیهای روستایی شهرستان بافق را خدمت مردم سخت کوش روستاها و همچنین مردم خوب بافق که با حضور قدرتمند خود توانمندی های خودرا به رخ استان کشیدند خصوصا مردم باصفای قطرم که بااجرای جشن عروسی سنتی فرهنگ ساده زیستی و بدون تشریفات امروزی همراه با استرس تالار و هزاران کوفت و زهرمار دنیای ماشینی و چشم و هم چشمی را با حضور پررنگ اهالی برگذار نمودند و به همه حضار نشان دادندکه میشود فقط اراده میخواهدو فاصله گرفتن از فرهنگ چندین هزار ساله ایرانی و قبله ای جز استرس و هزینه های بی خودی چیز دیگری دربرندارد .یادش به خیر در روستا چه عروسی های باصفایی برگذار میشد.
من از تمام خوانندگان خوب این متن تقاضا میکنم اگر روستا نشین هستید سعی کنید به زمان گذشته برگردید و با فرهنگ روستایی خود آشتی کنید و تمام مراسمات خودرا در روستا برگذار کنید بخدا هیچی صفای اون سادگی و صمیمیت روستا را نداره.واگر ساکن شهر هستید نیز بافرهنگ بومی محلی خودتون مراسمات رو برگذار نماید.
جادارد از بخشدارمحترم جناب آقای مهندس فتاحی و فرماندار عزیز بخاطر زحماتی که در برگذار نمودن این نمایشگاه متحمل شدند و با این شیوه فرهنگ اصیل بومی محلی و توانمندی های شهربافق شهرآهن و آفتاب و نخل های سربه فلک کشیده را به سایر مردم نشان دادند کمال تشکر و قدر دانی را دارم.
باشد تا با برگذاری چنین برنامه هایی کم کم مردم با فرهنگ اصیل و بومی خودشون آشتی کنن