افتتاح نخستین دفتر پیشخوان ارائه خدمات ثبت احوال در بافق/ارائه 11نوع خدمت ثبت احوال

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۱۲ مهر ۱۳۹۵

photo_2016-10-03_18-11-21
نخستین دفتر پیشخوان ارائه خدمات ثبت احوال با حضور مدیرکل ثبت احوال استان یزد در بافق آغاز به کار کرد.
مدیرکل ثبت احوال یزد در حاشیه این مراسم گفت: در راستای برون سپاری خدمات ثبت احوال و در اختیار قرار دادن سریعتر این خدمات به مردم دفاتر پیشخوان ثبت احوال به بخش خصوصی واگذار می شود.
محمد طباطبایی با بیان اینکه 13دفتر پیشخوان دولت در زمینه ارائه خدمات ثبت احوال در استان یزد دایر است افزود: از سال گذشته مجوز راه اندازی این دفاتر در شهرستان های زیر یکصد هزار نفر داده شده است و طبق دستورالعمل این دفتر نیز در بافق گشایش یافت.
وی خاطر نشان کرد: در این دفتر بیش از 11نوع خدمت در زمینه ثبت احوال به مردم ارائه م یشود که شهروندان می توانند با مراجعه به این دتر به طور مستقیم درخواست های خود را پیگیری کنند.
طباطبایی بیان داشت : درخواست شناسنامه ، نام و نام خانوادگی ، اصلح برخی ا زموارد شناسنامه ، کارت ملی هوشمند و … از مهمترین خدماتی است که در این دفتر ارائه می شود.
مدیرکل ثبت احوال یزد گفت: کاهش ترافیک اراب رجوع در ادارات و صرفه جویی در وقت و هزینه ها از مهمترین اهداف ایجاد این دفاتر است .
دفتر پیشخوان ارائه خدمات ثبت احوال در بافق در ضلع شرقی میدان چهارده معصوم توسط بخش خصوصی و به مدیریت آقای فلاح در این زمینه خدمت رسانی می کند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۰۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا راشکرکه دیگه ثبت احوال نباد بریم.برای تعویض کارت ملی ی بارگفتند اینوبیار.اونوبیار.کارت هوشمندبیارهمینجاکارت بکش.می رفتیم میگفتن بروبانک و………اینم خوبه مثل دفترپلیس+10 که راحت شدیم …..

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدوارم با مدیریت خوبی که آقای مهندس فلاح و همکاران ایشون در دفتر دارند بتوانند به نحو احسن به همشهریان عزیزشون خدمت کنند وارزوی موفقیت از درگاه باریتعالی برایشان خواهانم .

کارمند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دست مدیر کل ثبت احوال درد نکنه خداخیرتون بده . دیگه نباید به اداره و بانک بریم وبرگردیم . اقای مهندس فلاح فرد دلسوزو فعالی برای خدمت به همه هستند ممنون .