ارسال ۲۳۰ دلنوشته به سردار قاسم سلیمانی

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۵ مهر ۱۳۹۵

فرمانده پایگاه مقاومت آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) بافق از ارسال ۲۳۰ دلنوشته به سردار قاسم سلیمانی و مدافعان حرم خبر داد.

علی محمد کوشکی زاده گفت: در تیرماه سالجاری در پیامی از مردم شهرستان خواسته شد تا دلنوشته های خود را به سردار سلیمانی و مدافعان حرم ارسال کنند.

وی هدف از این کار را پاسداشت رشادت های ایثارگران مدافعان حرم در تبعیت از ولایت فقیه دانست و اظهار کرد: مهلت ارسال این دلنوشته ها تا پایان شهریورماه بوده است.

فرمانده پایگاه مقاومت آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) بافق تصریح کرد: این دلنوشته ها پس از جمع آوری به یکی از اساتید برجسته ادبیات سپرده شده است تا در رابطه با برگزیدگان تصمیم گیری نماید.

کوشکی زاده همچنین خاطر نشان کرد: به سه اثر برگزیده جوایزی نفیس اهدا می شود و تمامی دلنوشته ها درقالب کتابچه به سردار ارسال می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
هدف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جالب بود

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و صلوات خدا و همه فرشتگان الهی بر این مالک اشتر زمان اوکه بازوی مسلح انقلاب و اسلام است .خدا نگهدارش .لعنت و نفرین بر انها که با افکار پلید و احمقانه خود سعی در مخدوش کردن امنیت و اقتدار ایران اسلامی می کنند اما خوب می دانند این ورشکستگان سیاسی نه خوابهایشان دیگر اثری دارد نه خاطره هایشان .( تو رو بخدا اشنباه فکر نکنی حاج اقا خاطره را نمی گویم)