مجمع هم اندیشی بازوی توانمند مسوولین است

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۲۰ مهر ۱۳۹۵

رییس شورای اسلامی شهر بافق مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق را بازوی توانمند مسوولین دانست.

محمد رنجبر در هفدهمین مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق که با عنوان «فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان» که در سالن مدیریت آهنشهر برگزار شد ضمن تسیلت ایام عزاداری و سوگواری امام حسین (ع) اظهار کرد: از حضور تمامی کسانی که قلب و دلشان برای شهرشان می تپد تقدیر می نمایم.

وی هدف از تشکیل این مجمع را توسعه شهر و جبران محرومیت ها عنوان کرد و افزود: بافق با توجه به قدمت طولانی و دارا بودن منابع طبیعی و خدادادی در مقایسه با برخی از شهرستان های استان از محرومیت خاصی برخوردار است.

رنجبر ادامه داد: این مجمع می تواند در راستای پیشرفت و معرفی ظرفیت های شهر گام های موثری را بردارد.

رییس شورای اسلامی شهر بافق با بیان اینکه مسئولین شهر توجه و نگاه ویژه ای به مجمع توسعه شهرستان بافق داشته باشند تصریح کرد: مجمع از گردنه های زیادی عبور کرده است برخی از مسئولین نیز با اکراه در این جلسه شرکت می کنند اما در حال مجمع توسعه بافق بازوی توانمند مسئولین بوده و توانسته است کمک کار خوبی برای آنان و پیشرفت بافق باشد.

رنجبر در پایان سخنان خود عدم حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی را در این مجمع شرکت وی در اولین مجمع هم اندیشی شهرستان مهریز عنوان کرد و گفت: در تشکیل اولین مجمع این شهرستان دو معاون وزیر و نماینده مجلس حضور دارند و این مجمع نیز به پیشنهاد شخص نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
امید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۶:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام،جای خیلی از بزرگان شهرمون خالیه چه اونایی که تو بافق بودن چه اونایی که جاهای دوربودن و اومدن واسه عزاداری