آغاز اجرای خط اختصاصی انتقال گاز به سمت مجتمع فولاد بافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
جمعه - ۲۳ مهر ۱۳۹۵

425610264_157208_3677895169899028179

عملیات اجرای مرحله نخست خط اختصاصی انتقال گاز از مسیر میدان چغارت بافق به سمت مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد این شهرستان آغازشد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق؛مدیر عامل مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق اظهار داشت: پروژه خط اختصاصی انتقال گاز به این مجتمع با مسافت کل 3 کیلومتر و هزینه فاز اول حدود 6 میلیارد تومان توسط پیمانکار پروژه، عملیاتی شده است.

سیدمحسن ابوئی به اجرای خط اختصاصی انتقال گاز طی 2 مرحله به مجتمع فولاد بافق اشاره و بیان کرد: مرحله نخست این پروژه از مسیر میدان چغارت شهرستان بافق(محل شیر اصلی انتقال گاز) آغاز و تا محل ورودی مجتمع ادامه دارد.

وی با بیان اینکه هم اکنون کارخانه نورد این مجتمع با سوخت مازوت فعالیت دارد، افزود: با انتقال این خط گاز تا 2 ماه آینده، کارخانه نورد مجتمع فولاد بافق از نعمت گاز برخوردار و سوخت مازوت حذف می شود.

مدیر عامل مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق تصریح کرد: سوخت گاز به علت مقرون به صرفه بودن، آلایندگی کمتر، در دسترس بودن و کاهش آسیب به تجهیزات کارخانه، نسبت به سوخت مازوت برتری دارد.

سیدمحسن ابوئی در پایان، از مسئولان به ویژه فرماندار بافق که در عملیات گاز رسانی به مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق همکاری داشته اند قدردانی و تشکر کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
mohsen این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
جای تشکر دارد از مسئولین شهر الاخصوص از فرماندار محترم که با همت و پی گیری مشکل این مجتمع صنعتی را برطرف کردن تا خدمتی مفید دیگری از خود برای پیشرفت شهرمان انجام داده باشند. خدا قوت.