با عزاداری سکولار میستیزیم

دسته: عمومی
۱۰ دیدگاه
یکشنبه - ۲۵ مهر ۱۳۹۵

بسم الله الرحمن الرحیم

با عزاداری سکولار میستیزیم

شمشیر جنایت اگر برمرکب جهالت سوار نشود کاری از پیش نمیبرد. اگر زیرکی وجنگ نرم طراحی شده از سوی  امویان نمیتوانست بر گرده جهالت کوفیان سوار شود هرگز عاشورا اتفاق نمی افتاد.

وآه از این که جهالت ، هنوز نیز به مستکبران خوب سواری میدهد.این جهالت است که مردم را از خدای سبحان به گوساله سامری تنزل میدهد وتوحید را از مغز ومحتوا خالی میکند ونیز این جهالت است که مجلس بیدارگری ،سازنده وسیاسی امام حسین(ع ) را به مراسمی بی خاصیت وسکولار تبدیل میکند. مستکبران برای تحریف حادثه عاشورا به حربه ای خطرناک ،عوام پسندانه وجاهلانه چنگ زده اند آن عبارت است از القای شعار”جدائی دین از سیاست ”

این تفکر انحرافی خطرناک ،همواره توسط دو قشر ترویج شده است یکی غربزدگان بی سواد و دیگری روحانیون متحجر ومتعصب

امام خمینی (ره ) این بت شکن بزرگ زمان این گونه برما نور میپراکند:امروز عده ای با ژست مقدس مآبی چنان تیشه به ریشه دین وانقلاب ونظام میزنند که گوئی وظیفه ای جز این ندارند…

طلاب عزیز لحظه ای از فکر این مارهای خوش خط وخال غافل نشوند. اینها مروج اسلام آمریکائی اند و دشمن رسول الله ….

اولین ومهمترین حرکت، القای شعار” جدائی دین از سیاست ” است که متاسفانه این حربه در حوزه و روحانیت تا اندازه ای کارگر شده است…. ” صحیفه امام جلد 21، پیام منشور روحانیت ”

تامل در این جملات تاریخی نشان میدهد که اگر تفکر جدائی  دین از سیاست در برخی محافل دینی و هیئات ها نهادینه شده است و عده ای غربگرای بی مزد و مواجب به خود جرات حمله به روحانیون بیدار و روشنگر را میدهند باید ریشه را در کوتاهی سایر روحانیون که مسئول تبیین درست قیام حسینی هستند جستجو نمود. روحانیونی که مباحث تکراری صدها ساله را بازهم تکرار میکنند ویک جمله از مصالح عالیه اسلام ومسلمین  ونیز یزیدها وشمرهای زمانه را نمیگویند.

واسفا که اگر در مجلس عزا روحانی آگاهی  مردم را به بیداری فرابخواند باندهای قدرت و ثروت وقلم به دستان ناآگاه ویا احیانا آگاه ها داد وفریادشان به آسمان میرسد که وا اسلاما!!! مجلس امام حسین (ع ) را سیاسی کردند اسلام را آلوده کردند چنین کردند و چنان کردند.

تا کی وکجا باید این تفکر جاهلانه وضد اسلامی را تحمل نمود؟! قیام اباعبدالله را که خود در درجه اول یک قیام سیاسی است به جلسه معنوی واشکی بی خاصیت مبدل ساخته اند.در منطق این ناآگاهان،به مجلس عزا مربوط است که جریان غربزده حاکم بر کشور ،ثمره سالها خون دل شهدای هسته ای را دودستی  به دشمن تقدیم میکند و در مقابل، هیچ دریافت نمیکند؟!بله عزادار امام حسین (ع ) چه مربوط است که این جریان پس از خسارت محضی چون برجام در نظر دارد ذخایر نفتی کشور را به مدت حداقل 25 سال به جنایتکاران نفتی صهیونیستی بین المللی بسپارد؟ در این منطق به مجلس عزا چه ربطی دارد که کلاه جدید بانکی “FATF ” ، به دست خود ما مقاومت در جهان را تضعیف وپشت نیروهای مقاومت را خالی  میکند.

در این منطق به مردم چه ربطی دارد که عالیترین مقام اجرائی کشور در قول وفعل در برابر ولایت بایستد و از طرفی فریاد ولایتمداری سر دهد.

اینجانب به عنوان طلبه ای کوچک ، ضمن اعلام حمایت از بیانات روشنگرانه روحانیون بیدار وآگاهی که به وظیفه روشنگری خود عمل میکنند، نسبت به خطر نفوذ باندهای قدرت وثروت ورسانه ای موجود در شهرستان در مجالس حسینی هشدار میدهم وهمگام با جبهه بزرگ نیروهای انقلابی با این تفکر اموی مدرن ،به ستیز برمیخیزم  ودر گام اول چهار جلسه سخنرانی علمی،بصیرتی خود را به نسل جوان وپاک حسینی مان تقدیم مینمایم . باشد که نقابها از چهره تزویر این مارهای خوش خط وخال کنار زده شود.

والسلام سید محمدرضا رضی 11محرم الحرام 1438-22 مهر 1395


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
الف- برزگری بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای رضی
با سلام و احترام
فقط یک کلام و ختم کلام سعی کنید از مراد و رهبر خویش جلو نیفتیدو مردم آگاه را به سبقت از ولی امر مسلمین امام خامنه ای (مدظله العالی) تشویق و تهییج نفرمائیداین مملکت صاحب داردو ما مطیع امر رهبریم

فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۶:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینو مگن کاسه داغتر از آش

محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای رضی
با حضور مقام معظم رهبری در راس نظام و همچنین نهادهایی مانند مجلس، شورای نگهبان، مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزارت اطلاعات، سپاه پاسداران، شورای عالی امنیت و ..و… شما چه روشنگری می خوای انجام بدی.حرف بسیار است و اینجا مجال گفتن نیست. اجازه بدید کمی این مملکت سر و سامان بگیره و اینقدر ایجاد هزینه نکنید

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۳:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    چه گل گفتی.ولی چه کنیم که …

علیزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر آقای رضی
هدفمان درست و کلامتان تیز است
دین از سیاست جدا نیست ، همانطور که رهبری فرمودند که ما هیئت امام حسینی سکولار نداریم
اما مواظب باشید ابرو درست کردنمان باعث نابودی چشم نشود
تمام وعاظی که به بافق می آیند توسط بزرگان شهر تایید میشوند این موضوعات را به صورت نرم حل کنید تا موجب تفرقه نشود .
در ضمن فرهنگ را نمیشود با 4 جلسه در بافق عوض کرد این در مقابل آن 10 -20 شب جلسه در چند مکان در بافق چیزی نیست . و بافق در مقابل کل کشور !!!!
توجه داشته باشید که همیشه تاریخ همه را نمیتوان در جبهه مبارزه نگه داشت.
لطفا دنبال برنامه ای مدون و بلند مدت باشید نه احساسی و مقطعی و اینگونه تند .
انشالله نرمتر و مستدامتر و پررهرو باشید

قاسم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برو خدا پدرت را بیامرزد تو این هاگیر و واگیر با وجود این همه مشکلات در مملکت، عزاداری سکولار دیگه چه صیغه ایه.

محمد رضا کارگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سید جان هنوز مانده تا پخته شود خامی. لطفا کمی واقع بین باشید. گذر زمان تجربه را نصیب شما می کند.

بلال حبشی چهارم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای رضی… حرف راست زدن، در گوش کر امثال شما نمی رود…. اسلام، 37 سال است که از ریشه خشکانده شده و هم اکنون دهه اول محرم برای مردم، تفریح و کارناوال است و برای امثال شما و مداحان، نان و نام…. کربلا، اگر آبی برای حسین نداشت، برای شماها نان داشت، آنهم چه نانی، اینکه بچه ای به سن و سال تو، بتواند به تحصیلکرده های بهترین دانشگاه های امریکایی، بگوید اف تی فلان، اشتباه است، خاک بر سر این مملکت است. در ضمن، اسلام، را همین شماها، به روزی انداخته اید که امروز، نه از حسین چیزی باقی مانده نه از اسلام. تنها ، چیزی که باقی مانده، غارت و چپاول بیت المال است که دوستداران و دوستان خود تو، آنها را راه انداخته اند و هشت سال، هفتصد میلیارد دلار پول بی زبان نفت این مردم را هپولی کردند و هنوز هم دهانشان باز است و یاوه می گویید و می گویند… بروید ببینید سی درصد مردم در گرسنگی حاد هستند انوقت فلان مداح هفت تیرکش بیست میلیون برای یک شب، زر زرکردن و خودزنی اش پول می گیرد و … اسلامت را بردار و برو که رو به سقوط است

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    داوود خشم یا بلال حبشی چهارم!؟؟؟

حسین حاتمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همین که انقلاب اسلامی ما جلوی دنیای مستکبران ایستاده تا زن وبچه شما اسیر داعشیها نشوند بزرگترین برکت انقلاب واین مجالس حسینی انقلابی است جناب حبشی چهارم ادبیات شما ادبیات مردم بافرهنگ بافق نیست لطفا حرف دهانتان رابفهمید واز لسان دشمنان تکلم نفرمایید ای باغیرت