مصاحبه «بافق فردا» با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی درباره جاده بافق – یزد

دسته: عمومی
۱۰ دیدگاه
دوشنبه - ۳ آبان ۱۳۹۵
خبرنگار «بافق فردا» در مصاحبه ای با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از پیگری های وی درباره تکمیل دوبانده سازی جاده بافق – یزد سؤال کرده که این مصاحبه را در ذیل می خوانید:
شما تا بحال برای اتمام پروژه جاده بافق – یزد چه پیگیری هایی داشته اید؟
همانطور که مستحضرید راههای بافق – یزد علاوه بر کمک سفر مقام معظم رهبری مصوبه سفر ریاست جمهور را دارد.
بعد از انتخاب شدن به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با توجه به اولویت های حوزه انتخابیه برای هر پنج شهرستان مشکلات و اولویت های آنان با مکاتبه و ملاقات با مسئولین مختلف پیگیری شده است از جمله راه بافق و یزد که به نوبه خود پیگیری های متعددی برای آن شده است
پیگیری شما در سطح کشوری برای جاده بافق – یزد چه بوده است؟
تا بحال سه ملاقات با آقای نوبخت داشته ام که از بین موارد مطرح شده مربوط به حوزه انتخابیه، راه بافق – یزد هم مطرح شده است و دو دستور برای تخصیص ۱۰۰ درصد بودجه لازم برای تکمیل این راه گرفته شده است.
همچنین در آخرین تذکر خود در مجلس شورای اسلامی به وزیر را درباره تعلل انجام شده در این باره اعتراض نموده ام که پس از آن جلسه ای با معاون  و رئیس سازمان برنامه ریزی استان تشکیل و مقرر شد تخصیص اعتبار راه بافق – یزد در اولویت کار قرار گیرد.
از پیگیرهای خود در سطح استان برایمان بگویید و اینکه آیا مسؤلین استان و شهرستان همت لازم برای اتمام پروژه جاده بافق – یزد را دارند؟
در سطح استان جلسات متعدد و تماسهای تلفنی با مدیر کل راه و شهرسازی و معاونت عمرانی استانداری داشته ام و می توانم بگویم الحق و الانصاف احساس می شود همه مسؤلین استانی و شهرستانی پیگیر جدی تکمیل این راه هستند.اگر این همت وجود دارد،چرا این پروژه بعد از گذشت 9 سال از شروع پایان نمی یابد؟
متاسفانه یکی ازعلل معطل ماندن راه نبود اعتبار و دلیل دیگر تغییر پیمانکار بوده که خدا را شکر پیمانکار جدید تعیین و طبق آخرین اطلاعی که دارم از روز گذشته کارش را شروع کرده است و دستور اعتبار هم داده شده است.
به نظر شما بجز موضوع پیمانکار مشکل اصلی تعطیلی این پروژه چه بوده است؟
یکی دیگر ازعلل ،موضوع نوع اعتبار بوده که دولت اعتبار را به شکل رسید خزانه ای می دهد که باید در بورس فروخته شود و پیمانکاران استقبال نمی کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۶:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همش وعده سرخرمن

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۶:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جواب سوال آخر :بی عرضگی مسئولین

جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۶:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر شما که با پیگیریهای خود کاری ماندگار را انجام داده اید

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشکر از پیگیریهای نماینده محترم
جناب صباغیان یادتان هست در جمعه ای که در مسجد جامع گزارش دادید ازتون سوال شد درباره جاده که جناب شریعتی داغ کردن که باپیگیریهای حضرتعالی نوبخت 30 میلیاردتومان اختصاص داده نزدیک به سه ماه گذشت ولی نه پولی رسید و حرکتی شده.خودتان باید بهتر فهمیده باشید که به مثال رضاخان که درجواب سرباز پادگان گفت ما از بالا اختصاص داده ایم ولی به |پایین که میرسه به مانند گلوله ای از برف آب میشود.تازمانی که نظارت قوی نباشد همین است و همین و همیشه نمیتوان با بازدید های عجله ای مسولین به اصطلاح پیگیر ؟!!!!!!!!! بعداز حادثه و مصاحبه !!!!جان ازدست رفته ای را برگرداند و آب بر روی آتش زیر خاکستر ریخت.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای نماینده دراولویت کار قرار می گیرد و صحبت شده و در دستور کار قرار گرفته و …. راه وجاده نمیشه بگید کی جاده تموم میشه ما سعی می کنیم تا اون موقع پا تو جاده مرگ نگذاریم….

بلال حبشی دوم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

صباغیان همیشه مرد عمل و حرف راست بوده… اگر اون حرفهای تفرقه افکنانه بعضی که برای روپوش نهادن روی کارهای خودشون در زمان گذشته، اومدند و در جلسه هم اندیشی!! تخم تفرقه افکنده اند درست بود، حتما صباغیان میگفت… من خودم با ایشون و پیمانکار جاده صحبت کردم… همین دو روز پیش پیمانکار جاده رو دیدم، می گفت سه و نیم میلیارد طلبکارم و پول کارگر و راننده و … مونده، هیچکی حاضر نیس برام کار کنه، بیایند و این مبلغ رو بدن، من بدهی هام رو به کارگرا و رانننده ها بدم، دوباره شروع کنم… ولی وقتی همه چی این مملکت رو خوردند و یه آب هم روش، چی بگه آدم؟! برای این جاده 30 میلیارد کفاف می کنه، ولی مدیر جهادی نمونه کشور در سال3 9 از طرف … شده اختلاسگر 8 هزار میلییارد تومن پول معلمای بیچاره، یبار دیگه بخونین: 8 هزار میلیارد… یعنی پول 200 جاده رو خوردند….کیا؟ همون دوستای کسی که در نشست هم!!!!اندیشی بافق میگن مدیر ارشد شهرمون، جلوی جاده رو گرفته…. وای بر حال اداره اطلاعات، که دنباله این تفرقه افکنها رو نمیگیره که … می افکنند تا از آب گل الوده ماهی بگیرند… رحمت به شیری که صباغیان خورده، حرف حساب میزنه، اعتبار نیست، بابا دولت ورشکسته شده با اینهمه اختلاس….. کجا بریم بگیم؟

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چطور فاز یک ودوبه این خوبی در دولت قبل پیشرفت داشت ولی در این دولت اعتدال هیچ……..پس قیمت جان مردم ب رسیدهای خزانه دولت وبورس تمام می شود. خواهش می کنم ازفرماندار که قول های الکی وبی اعتبار ب این مردم ندهند

محمد رضا کارگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همش که دوپهلو صحبت کرده اخرش نکفته کی جاده تمام میشه.

فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یکی از دلایل افزایش حجم خودروهای عبوری از جاده بافق به یزد تغییر مسیر عبور خودروها و تریلی های استان کرمان از این مسیربدلیل کوتاه تر شدن مسیر است.چرا باید تا زمانی که ظرفیت جاده اصلاح نشده است ترافیک اضافه به جاده تحمیل گردد.من پیشنهاد میکنم مسوولین امر تا زمانی که جاده دو بانده کامل نشده است بخاطر تامین امنیت جانی مسافرین بومی از عبور این خودروها جلوگیری کنند

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام مردم فهیم وصبور بافق گول این مسئولین را نخورید طی این چند سال کارشان شده وعده دادن چراخود یزد یهایک جاده یا پلی را مدت چند ماه نه چند سال درست میکنندچطور برای انها بودجه هسته برای ما که سنگ اهن داریم نیسته مگرما چه چیزیی از انهاکمترداریم که فقط به ما وعده سر خرمن میدهند تاجواب درست ومنطقی نگرفتید جاده راباز نکنید