مديرعامل بافق با يك ساعت حضور در تمرين فهميده من آماده نيستم؟!

دسته: ورزشی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۲ شهریور ۱۳۹۱

ابراهيم ميرزاپور كه سابقه بازي در جام‌جهاني را هم دارد، حالا بدون تيم مانده است و حتي ديگر با تيم‌هاي ليگ يكي هم نمي‌تواند به توافق برسد. اين دروازه‌بان پس از چند روز حضور در تمرينات تيم بافق يزد، تيم فيروز كريمي، با آنها به توافق نرسيد تا همچنان بدون تيم بماند.
شنيده‌ايم كه با تيم بافق يزد هم به توافق نرسيده‌اي؟
بله، قصد نداشتم كه با تيم‌هاي ليگ يكي وارد مذاكره شوم، ولي فيروز خان از يك ماه پيش خواستار حضورم در تيم‌شان شده بودند، از اين‌رو به خواست ايشان در تمرين بافق يزد شركت كردم. در نهايت هم بر سر مسايل مالي با مسوولان اين باشگاه به توافق نرسيدم.
اما مديرعامل اين باشگاه ادعا كرده كه به خاطر عدم‌آمادگي بدني‌ات از عقد قرارداد با تو صرفنظر كرده‌اند.
طرف حساب من آقاي كريمي بود. ايشان فقط يك نيم‌روز در تمرينات شركت كردند و نمي‌دانم در چند ساعت چطور به اين نتيجه رسيدند كه بدن من آماده نيست. عدم‌توافق من با مديران بافق فقط به خاطر مسايل مالي بود.
البته اين شايعه هم منتشر شده كه چون حاضر نشدي چند درصد از قراردادت را به فيروز كريمي بدهي، اين مربي از جذب تو صرفنظر كرده است.
واقعا خنده‌دار است، بيچاره فيروز خان مي‌خواست يك چيزي هم از جيبش بدهد تا در تيمش بمانم، با اين وجود چطور ممكن است كه از من درصد خواسته باشد؟ براي افرادي كه اين شايعه را مطرح كردند، متاسف هستم.
كريمي كه اين‌قدر تمايل به جذبت داشت، چرا سعي نكرد رضايت مسوولان باشگاه براي عقد قرارداد با تو را جلب كند؟
ايشان تمام سعي‌شان را كردند، ولي مديران اين باشگاه به هيچ وجه حاضر به قبول پيشنهاد مالي من نشدند.
شرايط اين تيم را چطور ديدي؟ به نظرت پتانسيل لازم براي صعود به ليگ برتر را دارد؟
با برنامه‌هايي كه فيروزخان در نظر گرفته‌اند، شك ندارم بافق يزد يكي از مدعيان صعود خواهد بود. تيم بافق را بسيار خوب و آماده ديدم و اين فصل حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهد داشت.
با توجه به شرايط پيش آمده، پشيمان نيستي كه قبل از شروع فصل از حضور در گهر صرفنظر كردي؟ چون به هر حال بازي در اين تيم خيلي بهتر از بدون تيم ماندن بود.
حوصله اين را نداشتم كه هر هفته به خاطر مسايل مالي اعتراض يا اعتصاب كنم، به همين دليل هم از حضور در گهر صرفنظر كردم و اصلا هم از اين بابت پشيمان نيستم. اگر قانون منع استفاده از دروازه‌بان‌هاي خارجي لغو نمي‌شد، حالا بدون تيم نمي‌ماندم. دروازه‌بان‌هاي خارجي ليگ تاكنون بدترين عملكرد را داشته‌اند، ولي كسي كاري به آنها ندارد. كافي بود تا من يك سوتي بدهم تا آن وقت كلي برايم تيتر بزنند و مرا مورد انتقاد قرار بدهند.
فكر مي‌كني بتواني در نيم‌فصل دوم تيم پيدا كني؟
فعلا كه به صورت انفرادي تمرين مي‌كنم و شايد در چند روز آينده هم همراه با يك تيم ليگ برتري تمرين كنم تا از شرايط بازي دور نمانم.
بالا گرفتن بحران دروازه‌باني در پرسپوليس كار را به جايي رسانده كه احسان حدادي پيشنهاد دروازه‌باني در اين تيم را به مسوولان اين باشگاه داده است. با توجه به سابقه‌اي كه در دروازه‌باني داري، به نظرت نايب‌قهرمان پرتاب ديسك المپيك مي‌تواند دروازه‌بان خوبي شود؟
بهتر است احسان حدادي تمركزش را براي پرتاب ديسك بگذارد، چون وي به درد دروازه‌باني نمي‌خورد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۱ - ۲:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا جان جوجه را آخر پائیز می شمارند .تیم بافق هفتم یا هشتم میشه حیف پول که الکی خرج این فوتبال الکی کیشه

mahmood این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام -بابا این قدر خرج کردین که همچنان اسم یزد را یدک بکشید؟ این چه کاری بود همون تربیت یزد میذاشتید اون وقت هم خرجش رو سنگ آهن میداد و به نام یزد تمام مشید.