کارگاههای کوچک دانش بنیان با سرمایه گذاری دولت ساخته شود

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
شنبه - ۸ آبان ۱۳۹۵

photo_2016-10-29_08-36-44

فرماندار اسبق بافق گفت: به منظور اشتغال جوانان دولیت با سرمایه گذاری و تامین زیرساخت اقدام به احداث کارگاههای کوچک نماید.

امیر حسین تفکری در جلسه فرصت های سرمایه گذاری و اشتغال که در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد اظهار کرد: توجه به احداث کارگاههای کوچک دانش بنیان با سرمایه گذاری و تامین زیر ساخت توسط دولت در دستور کار قرار گیرد.
وی افزود: این کارگاهها زیر نظر نخبگان و اهل فن اداره شود و همچنین از سرمایه گذاران و تلاشگران در عرصه صنعت و معدن وسایر فعالین دعوت بعمل آید.

تفکری با بیان اینکه موضوع اشتغال در شهر بافق مثل قطار در حال حرکتی است که نیاز به تعمیر دارد عنوان کرد: ایجاد بانک مشاوره و اطلاعاتی شغلی نیز راه اندازی گردد.

گفتنی است این جلسه با حضور اعضای شورای اسلامی و اعضای کارگروه صنعت و معدن برگزار شد و در زمینه مبحث اشتغال و موانع پیش روی آن بحث و تبادل نظر گردید.

قوی تر شدن آموزش های فنی و حرفه ای، توجه به مبحث فرآوری خرما با توجه به ظرفیت های موجود در شهرستان و جذب نیرو درسازمانها و نهادها از اهم پیشنهادات مطرح شده در این جلسه بود.photo_2016-10-29_08-36-17


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
بیطرف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آخه برادر من دوره احمدینژاد همین کارگاههای کوچک پدر صنایع وکارخانجات رو درآورد و هنوز بانکها دنبال تسویه حساب عدسی ونخودی فراری ها هستند.حالا اومدی دوباره پیشنهاد میدی که اقتصاد مملکت دوباره تو چاه بیفته؟؟هنوز سنگی که او دیونه ها تو چاه انداختن نتونستن در بیارن !!!ا

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.اقای بیطرف اقتصاد دانش بنیان. توسعه در اقتصاد مردمی علمی و کوچک است اگر درست هدایت شود.