بزرگراه بافق – یزد ۵ ماهه به اتمام می رسد

دسته: اخبار ویژه
۱۸ دیدگاه
شنبه - ۸ آبان ۱۳۹۵

photo_2016-10-29_20-40-28

سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق از اتمام محور بافق – یزد طی ۵ ماه آینده خبر داد.

محمد عباسی با بیان اینکه قبل از فرا رسیدن سال جدید طرح تکمیل و به بهره برداری می رسد اظهارکرد: خوشبختانه در این جلسه مسئولین و پیمانکاران حضور داشتند و هر دو جانب در طی این نشست چندین بار تاکید نمودند که مشکل خاصی در زمینه اتمام این جاده وجود ندارد و طی ۵ ماه آینده کار به اتمام می رسد و جاده آسفالت شده تحویل می شود.

نایب رییس شورای اسلامی شهر بافق به نقل از پیمانکار شرکت راهیدکو بیان کرد: ماشین آلات و وسایل مورد نیاز از تهران بدین منظور منتقل گردیده است و با توجه به اینکه امروز جاده به طور کامل تحویل پیمانکار شده است طی این چند روز قاعدتاْ طبق گفته پیمانکاران و مسئولین باید شاهد تسریع عملیات جدی و انقلابی از سوی مجریان باشیم.

وی تصریح کرد: در این نشست مقررشد کار پل رودخانه شور – که یکی از پل های بزرگ جاده می باشد – به زودی شروع شود تا در صورت امکان ۱۵-۲۰ کیلومتر سمت بافق زودتر از موعد به بهره برداری برسد.

عباسی در مورد تکلیف ۱۵ میلیارد تومان اعتبارات سفر ریاست جمهوری عنوان کرد: هنوز این ۱۵ میلیارد تومان به گفته مسئولین ابلاغ نشده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق خاطر نشان کرد: مقرر گردید به منظور جذب این اعتبار نیز نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و استاندار پیگیری های لازم را بعمل آورند.

وی بنا به گفته نقصان محمدی مدیر کل راه و شهرسازی استان یادآور شد: هیچگونه مشکل فنی در این زمینه وجود ندارد و قول می دهیم که هیچ وقفه ای در تکمیل جاده به وجود نیاید.

نایب رییس شورای اسلامی بافق در پاسخ به این سوال که علت کندی طرح چه بوده است گفت: بنا به گفته معاون عمرانی استانداری با توجه به این که مبلغ ۸ میلیارد تومان بابت ۴۰ کیلومتر اول طرح از محل سفر مقام معظم رهبری گذاشته شده بود و با توجه به ملی بودن بودجه، این اعتبار به پیوست بودجه گردیده ونیز بدلیل این که ۳۷- ۴۰ کیلومتر اول طرح بدون ساخت پل بوده و پل نیز به عنوان یک ضرورت تلقی شده، این تاخیر ها پیش آمده است.

بنا به گفته عباسی در این نشست در خصوص لزوم تسریع و عملی شدن وعده تا قبل از عید تاکیداتی از جانب نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار و اینجانب به عنوان سخنگوی شورای شهر مطرح گردید و قرار شد هر یک ماه جلسه ای با حضور معاون عمرانی و مسئولین شهرستان و پیمانکاران در محل دفتر سید حسینی تشکیل و گزارش های لازم ارائه گردد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
منصور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باز هم صورتجلسه و باز هم وعده جدید …………………………………….!!!!!!!!!!!!

مسئولین و شورا فکری هم به حال گازرسانی به باقی مانده قسمت های مستضعف شهر بکنند

به خدا درست نیست مسئولین و قشر مرفه شهر از گاز بهره مند باشند ولی قشر ضعیف سختی نداشتن گاز شهری را تحمل کنند

ظلم است گاز تا درب خانه ات آمده باشد ولی به خاطر کم کاری مسئولین مربوطه از استفاده آن محروم باشی
مگر نصب یک علمک که حتی یک بچه هم می تواند آن را نصب کند چقدر وقت لازم دارد

معلوم میشه هدف اذیت کردن مردم مستضعف است و بس ……………………

سرداری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام-
بعنوان یک شهروند تشکر می کنم از امام جمعه محترم ، فرماندار عزیز ، اعضای محترم شورای شهر و بویژه نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی که علیرغم فوت عموی بزرگوارشان در جلسه مذکور شرکت کردند.
خبرها حاکی از آنست که جلسه بسیار خوب و امیدوار کننده ای برگزار شده است.تشکر ویژه هم دارم از مردم فهیم بافق که با صبر ، متانت و خویشتنداری همواره یار و مددکار مسئولین شهر هستند.
پیشنهاد میکنم جناب فرماندار محبوب و دوست داشتنی با توجه به تردد روزانه در این محور همچون گذشته تمام دغدغه و توان خود را برای اتمام پروژه مذکور حتی زودتر از موعد اعلام شده بگذارند.حتی می توانند گاهی اوقات در مسیر توقف کنند و علت کندی روند کار را خود شخصا جویا شوند.

امیر تفکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینقدر این مسوولان دولت تدبیر و امید قول دادند که فکر اتمام پنج ماهه جاده ادم و دیوانه می کند.

یه چیزی بگم و ..... هستم خدمتتون این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خداییش، مسئولین وقتی می ترسند از اجتماع بقول دوستمون، کاویانی مردم، شروع می کنند به این حرفا: “مشکلی نیست. بزوودی شروع می شود/ اعتبار می رسد/ پیمانکار شروع کرده است/…..شما باور می کنید؟؟؟؟ دو روز دیگر زمستان است و برف و باران و سرما، می شود در بیابون کار کرد؟/// اصلا این اعتبار مگر وجود دارد که با دو تا جلسه سرتهش را هم بیاریم؟/// در ضمن، شورای شهر و این محمد عباسی هم که فقط بلدند بگن دو ماه به دوماه و یکماه به یکماه و هفته به هفته جلسه بزاریم ببینیم گزارش پیشرفت چقدره؟؟؟؟ باور کنین آرزوشونه جاده تموم نشه بعد بیان بگن از فرودرین سال آینده جلسه بزاریم توی مسجد جامع و مردم بیان و استاندار و معاون عمرانی اش گزارش بدن… بعد شم خودشون تبلیغات کنن برای نمایندگی شورای شهر…… بابا، به پیر به پیغمبر، مردم باید بدونن فقط فقط و فقط خودشون با اتحاد می تونن کاری بکنن… به هیچ مسئولی اعتماد نکنین…. معلمای بیچاره رو نیگا…صندوق ذخیره فرهنگیان رو یجا خوردن یه آب هم روش… دیروز هم اعلام شد: اختلاس 1200 میلیاردی در بانک ملی و ملت… برو حالشو ببر…اونوقت 15 میلیارد نیس یه جاده مرگ رو بکشند؟؟؟!!!! همشون کپی همند… حضرت عباس باس بیاد مارو از دس این غارتگرا خلاص کنه

تحلیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شاید هم عدم تکمیل جاده و کشته شدن عزیزان درآن وعدم ادامه گازرسانی به بافق و معطل نگه داشتن آن تنبیهی است از سوی بالا برای مردم بافق در پاسخ به اعتراضات چند سال گذشته که کار به یگان ویژه هم رسیدکه دیگر اعتصاب و اعتراض و شکایت نکنند و به هر چیزی که دارند راضی باشند و سرشان به کار خودشان باشد. همه چیز آرومه …………….

    پیشمرگه ِ مردم بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    اگه تا پنج ماه دیگه جاده تکمیل نشود جاده دوباره توسط پیشمرگه های بافق بسته خواهد و دیگر سخن هیچ مسئولی پذیرفته نخواهد بود .
    پس به نفع مسئولین است که با مردم بافق شوخی نکنند . از این به بعد ما شاهد قاطعیت بیشتری از سوی مردم و پیشمرگه های آنها هستیم.

بی نام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از روزی که ما یادمونه این جاده دو ماه دیگه شش ماه دیگه امادست و ……پس کو ؟؟؟؟حتما باید یکی از …… تو جاده قربانی بشه تا جاده رو درست کنن ؟؟؟؟اونم ششششااایییددد!!!!!!!

ساحل@ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من با تحلیل صد در صد بلکه هزار در صد موافقم

کلید گم کرده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عزیزان بودجه طرح تو گاوصندوق بوده و کلیدش گم شده حالا میگن گاو صندوق را بردند کانادا تا خاوری باز کنه مثل گاو صندوق فرهنگیان و بازنشستگان و…….

ک.ع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نایب رییس شورای اسلامی بافق در پاسخ به این سوال که علت کندی طرح چه بوده است گفت: بنا به گفته معاون عمرانی استانداری با توجه به این که مبلغ ۸ میلیارد تومان بابت ۴۰ کیلومتر اول طرح از محل سفر مقام معظم رهبری گذاشته شده بود و با توجه به ملی بودن بودجه، این اعتبار به پیوست بودجه گردیده ونیز بدلیل این که ۳۷- ۴۰ کیلومتر اول طرح بدون ساخت پل بوده و پل نیز به عنوان یک ضرورت تلقی شده، این تاخیر ها پیش آمده است.
جناب عباسی این توضیح که با نوع سیوال جور در نمی اید واضح تر برای مردم بگین

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۴:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

140روزچطوری می شود تمام کرد…شایدشب وروز کار کنند

f این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ان شاا… اگر مقام معظم رهبری دوباره بیایند یزد این جاده تکمیل خواهد شد . ولی ازاین دولت هیچ…..

محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۵:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یک نفر این متن را تفسیرکند شاید ما هم متوجه شویم. ما که متوجه نشدیم یعنی چی؟

نایب رییس شورای اسلامی بافق در پاسخ به این سوال که علت کندی طرح چه بوده است گفت: بنا به گفته معاون عمرانی استانداری با توجه به این که مبلغ ۸ میلیارد تومان بابت ۴۰ کیلومتر اول طرح از محل سفر مقام معظم رهبری گذاشته شده بود و با توجه به ملی بودن بودجه، این اعتبار به پیوست بودجه گردیده ونیز بدلیل این که ۳۷- ۴۰ کیلومتر اول طرح بدون ساخت پل بوده و پل نیز به عنوان یک ضرورت تلقی شده، این تاخیر ها پیش آمده است!!!!!!!

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۶:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یکی بگه بدونیم مشکل کجابودکه حل شد. باتوجه به عدم تعیین تکلیف15میلیاردسفررهبری!!! نکنه دوباره جلسه بگیرن بگن اعتبارحل نشد

oliver این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر من که نیازی نیست 5 ماه به انتظار بشینیم و ببنیم نتیجه چی میشه …یکی دوماه ماه بعد از این جلسه رو ببینیم پیشرفتی بود که هیچ ..دسشونم درد نکنه!!! .ولی اگ وعده سرخرمن دادن که بازبهشون تذکر بدیم که آقای مسئووووول پیشرفت شما فلان درصده ..حواست به مردمت باشه .جلو قربانی شدن مردم تو این جاده مرگ رو بگیرید .:( ینی اینکه بجنبید …

امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۳:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تا دم انتخابات طولش میدن

محمدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برادری که متوجه منظور اقای عباسی نشده به این نکته توجه بفرماید که از بس دولت تدبیر و امید وعده دروغ داده این بیچاره سخنگوی شورای شهر ما هم هنگ کرده ….!

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بزک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاد