مردم بافق بازندگانی سربلند!

دسته: عمومی
۱۴ دیدگاه
یکشنبه - ۱۶ آبان ۱۳۹۵

مردم بافق بازندگانی سربلند!
رضا بردستانی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد راست می گوید:«طلائی مقدم یکی از موفق ترین فرمانداران بود و به همین دلیل وزارت کشور وی را به عنوان فرماندار ویژه شهرستان طبس برگزید.» و نیز درست می گوید که:«نمی توان جلوی پیشرفت فردی را گرفت و…» و از همین دو جمله کوتاه می توان متوجه شد که وزارت کشور اگر از زیر بار فشارهایی خارج از توان و طاقت! لحظه ای بتواند خود را نجات دهد قطعا توان تصمیم گیری آن هم اتخاذ درست ترین و بهترین تصمیم ها را دارا است اما …
دکتر طالبی در همین چند جمله کوتاه که به غمنامه ای سوزناک می ماند درست گفته است که طلائی مقدم یکی از موفق ترین ها بوده است که اگر بنا به اعتراف باشد باید گفت یکی از نه! بلکه موفق ترین فرماندار حال حاضر استان بود اما طبسی ها برعکس یزدی ها و بافقی ها گوششان به فشارها، لابی ها و این و آن را دیدن ها بدهکار نیست! آنان خواستار پیشرفت و توسعه شهر و دیارشان هستند پس بیکار نمی نشینند تا جمعی تهران نشین برایشان تصمیم بگیرند بلکه خود آستین بالا می زنند و دست به کار می شوند تا این چنین خبری شهرستان بافق را در شوکی عجیب فرو ببرد!
باور کنید این تصمیم را وزارت کشور یک شبه نگرفته است اصلا مدت ها است که مدیران ارشد استان از این جا به جایی با خبر هستند اما ترجیح می دهند اعلام کننده خبر خود وزارت کشور باشد زیرا این گونه که خبری منتشر شود تبعات کمتری برای لابی بازها و انحصارطلبان به دنبال خواهد داشت!
دکتر طالبی حق دارد اگر مدعی است که:«نمی توان جلوی پیشرفت فردی را گرفت!» اما معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار وقوف کامل دارند که در شهری و دیاری که «نمی توان جلوی پیشرفت فردی را گرفت!» به مثابه سدی آهنین و خلل ناپذیر جلوی پیشرفت و توسعه استان ایستاده اند! اصلا آنان که دیگر توان قدم برداشتن ندارند! گام های محکم و استوار را آن قدر کند کرده اند که دیگرانی که خیال قدم برداشتن در سر داشته اند به گمان ایستادن! بی خیال خیلی چیزها شوند و گوشه ای به تماشا بایستند!
امشب احساس می کنم«سربلند ترین بازندگان حال حاضر استان بافقی هایی هستند که همراه ترین و همدل ترین فرماندار خود را از دست داده اند!» فرمانداری که هیچ چیز را فدای میز و مقام نکرد! همراه با مردم بود و همگام تمامی مسئولان شهرستانی که بالاترین مقام اجرایی آن جا محسوب می شد. انتقادات را بر می تافت! سانسورت نمی کرد! تخطئه نمی شدی! حکم به تبعید درونی تو نداد در حالی که سخت ترین انتقادات را بر او روا داشته بودی! اصلا کسی را منع نکرد که با فلانی حرف نزن! مصاحبه نکن! به اتاقت راهش نده! حتی به معاون سپرده بود، هرچه تو کردی و رسانه ای ها…
و این گونه می شود که استان یزد و شهرستان بافق یک بار دیگر مدیری لایق را به همین آسانی از دست می دهد به این دلیل که گام هایش اندکی تندتر از دیگران شده بود! دیگران را از نفس انداخته بود! رویه اش متفاوت بود و موضع گیری هایش بر اساس منطق و استدلال و نه بر اساس بد بینی و کینه ورزیدن!
برای طلایی مقدم در پست و مسئولیت جدیدش آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم یکی دیگر از بهترین کسانی که می تواند تکیه بر صندلی فرمانداری بافق بزند در نظر گرفته شود! کسی چه می داند شاید حق با شهردار یزد بود که گفت:«دستی که نمی توان برید باید بوسید!» و شاید حق با مردم طبس بود که بهترین ها را برای خودشان خواسته باشند و شاید سهم و لیاقت مردمان دیار کویر همینی است که بر سرشان آمده! وقتی همه چیز آن سوی پرده رخ می دهد کسی چه می داند شاید طلایی مقدم رفت که دیگرانی که باید دو سال پیش می رفتند همچنان بر مسند خود باقی بمانند به این قیمت که انحصار طلبان! ترکی نازک تر از موی بر چینی قدرت و مهارت لابی گری هایشان نیافتد و همه استعفاها همچنان شایعه پنداشته شود!!!


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فقط قبل از رفتن
وعده اتمام گازرسانی به محلات محروم بافق را تمام کنید.

كيارش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام صد حيف كه مردم بافق قدر اين سيد بزرگوار رو ندونستن !!!هر چند كه غير بومي بود ولي به تا از بومي هاي خودمون مي ارزيد !!!

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جالبه چون اول ایشون رو برا طبس معرفی کرده بودن اما همین مردم طبس ایشون رو نمیخواستن حالا چی شده؟

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

هی گفت آخر امسال اخر امسال جاده تموم میشه تا بردنش

حالا نوبت نفر بعدیه که بیاد و وعده و وعید بده

محسن کریمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امدنش یک معضل، رفتنش یک معضل. الکی دارین بزرگش می کنید. این از خاصیت فرمانداران غیر بومیه

فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

میشه چند تا از کارهای مثبت این فرماندار را نام ببرید

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مهندس طلایی جوان بی ادعایی بود که بخاطر همین مردم پشت به میز ش کردو همراه مردم شد .یادمان نرود در بدترین وضعیت اقتصادی شهرهای کشور با وضعیت مشابه با تراز15الی16 میلیارد تومانی اوضاع می گذزانند اما شرایط در بافق با بهترین روزهای اقتصادی هم از تراز بسیار بالاتری برخوردار است .بیایید بخاطر کسی که همراه مردم بود و بخاطر مردم از ناحیه استانداری توبیخ شد در این واپسین لحظات حضورش در بافق ادای دین کنیم و زحات ارزشمندش را پاس بداریم .

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یادی هم بکنیم از ایشون بابت اتفاقاتی که افتاد و از بچه های بافق بخاطر عدالتخواهیشون شکایت کرد و چندین روز خانواده هاشون رو توی ماه رمضان پشت در فرمانداری توی آفتاب نشوند و حتی نیم نگاهی هم به اونها نکرد یادی هم بکنیم از بچه هائیکه هنوز پروندشون در کش و قوس دادگاه است و ایشون بعنوان فرماندارو رئیس شورای تامین ازشون شکایت کرد

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پاچه خوری هم حدی داره آقای نویسنده

منصفین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تشکر از فرماندار عزیز ومهربان جناب طلایی که تا فهمید رفتنش قطعی شده و رفت مصاحبه وزارت کشور وبهش پیغام دادن فرمانداری طبست اوکی شده یهو گفت میام میشینم وسط جاده
خداقوت دلاور وقت شناس

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

گندله ابوییها پنج میلیون تن بود زمان ایشون شد نصف
طلایی متشکریم

مردمردها این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هنوز بی تدبیری ایشون تو قضیه اعتصابات را فراموش نکردیم

راوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۵:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از دست ما مردم بافق چقدر مخالفت کردیم که نباید بیاد
بعدش که اومد سعی کردیم هر جور شده زمینش بزنیم حالا هم که داره میره هنوز ولش نمیکنم

محله آتش نشانی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فقط قبل از رفتن
وعده اتمام گازرسانی به محلات محروم بافق مخصوصا محله آتش نشانی که دی ماه گذشته لوله هاش را گذاشته اند را تمام کنید.