اتمام آسفالت جاده بافق-نوق تا پایان‌ سال جاری

دسته: عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۱۹ آبان ۱۳۹۵

رییس اداره راه و شهرسازی رفسنجان گفت: کلیه کارهای این جاده انجام و پیمانکار آسفالت مشخص گردیده است؛ امیدوارم قبل از پایان سال جاری این طرح به پایان برسد.

به گزارش خانه خشتی به نقل از هفته نامه افق کویر، علی عباسی پور رییس اداره راه و شهرسازی رفسنجان پیرامون پیگیری های صورت گرفته برای جاده بافق – نوق (جوادیه‌فلاح) گفت: کلیه کارهای این جاده انجام و پیمانکار آسفالت مشخص گردیده است؛ امیدوارم قبل از پایان سال جاری این طرح به پایان برسد.
وی با بیان اینکه این طرح نزدیک به 8 سال متوقف بوده افزود: با پیگیری هایی که صورت گرفته کا جاده بافق- نوق یکبار دیگر در دستور کار قرار گرفت و معاون وزیر اعتباری برای آن اختصاص داده است.
وی در پاسخ به این پرسش که” احداث این جاده چه مزایایی دارد؟” تصریح کرد: مسیر ارتباطی از رفسنجان به بافق بسیار نزدیک تر می شود، حتی برای سفر به شهرهای سمت خلیج فارس، دیگر اینکه رابطه تنگاتنگی که مردم این مناطق(بافق و رفسنجان) در کشاورزی باهم دارند و سرمایه گذاری هایی که در دو مکان شده است؛ همچنین مصرف سوخت و ترافیک کمتر می‌شود.
رییس اداره راه و شهرسازی رفسنجان در پاسخ به این پرسش که”طول مسیر چقدراست و چند کیلومتر از آن آسفالت گردیده؟” اظهار داشت:
طول مسیر 70کیلومتر است 35 کیلومتر محدوده مربوط به طرح بافق – سیریز آسفالت گردیده است و نصف دیگر آن باقیمانده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام واحترام
خیلی ممنون ازدست اندرکاران
مدیریت محترم سایت بافق فردا لطفا لینک خبرزیررادرهمین خصوص درصورت امکان منتشربفرمایید.تشکر
http://anarpress.ir/first-report/92753/1395/08/19