طلائی مقدم فرا جناحی کار کرد/از رفتن فرماندار سابق ناراحت شدم

دسته: عمومی
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۲۰ آبان ۱۳۹۵

امام جمعه شهرستان بافق در جلسه شورای اداری آئین تکریم و معارفه شهرستان بافق ضمن تسلیت جان باختن جمعی از زائران کربلای حسینی استان و شهرستان گفت: دلیل موفق طلائی مقدم فرا جناحی کار کردن او بود.

حجت الاسلام حاج سید جواد سلیمانی با بیان اینکه طلائی مقدم تنها فرمانداری بود که در این25 سال خدمتم برای ماندنش پیگیری انجام دادم اظهار کرد: وی خیلی ریزبین و پیگیری حل مشکلات شهر بود.

وی افزود: امیدوارم فرماندار جدید بتواند این راه را ادامه دهد.

سلیمانی از رفتن فرماندار سابق ابراز ناراحتی کرد و یادآور شد: به طبس خواهم رفت و خدمت امام جمعه این شهر اعلام می کنم که طلائی را از ما گرفتید.

وی با اشاره به اینکه روز اول خدمت تعریف و تمجید زیادی از جانب معاون سیاسی شنیدم تصریح کرد: امروز می گویم که وی بسیار پیگیر و عملکرد خوبی را از خود بجای گذاشت.

امام جمعه بافق با بیان اینکه بافق یک محیط کارگری دارد خاطر نشان کرد: اداره کردن چنین محیطی مشکل است اما خدا را شکر تعامل خوبی بین مسئولین استان و شهرستان برقرار شده است.

وی درادامه گفت : برای هماهنگی و ملاقات با وزیر راه و شهرسازی به تهران رفته بودم که متوجه شدم حکم از سوی وزارت کشور صادر شده است و دیگر نخواستم که حرفی در این زمینه بیان نمایم.

امام جمعه بافق در پایان ابراز امیدواری کرد وضعیت خوب بوجود آمده در بافق عاملی برای پیشرفت و توسعه این شهرستان باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
امید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای طلایی مقدم هر کجا که هستی موفق و سربلند باشی .انشالله