تبریک به حوزه انتخابیه مهریز به واسطه داشتن نماینده ای چون صباغیان

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۰ آبان ۱۳۹۵

معاون سیاسی، امنیتی استانداری با بیان اینکه نوع پیگیری و دفاع نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور از حق و حقوق مردمان شهرستان خاتم قابل تقدیر است اظهار کرد: در چند روز گذشته تحت تاثیر پیگیری این نماینده قرار گرفتم.

محمد علی طالبی در مراسم آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بافق ضمن تسلیت درگذشت زائرین حسینی گفت: به عنوان یکی بافقی به صباغیان افتخار می کنم.

وی افزود: صباغیان قبل از آنکه به فکر یک فرماندار کار آمد برای بافق باشد اصرار داشت تا زاده رحمانی در خاتم بماند و به خواسته مردم آن منطقه توجه ویژه شود.

طالبی ادامه داد: برای من به عنوان معاون سیاسی و یک بافقی نگاه یکسانی و فراتر از نگاه یکسانی به تمام نقاط حوزه انتخابیه مهریز توسط این نماینده ارزشمند بود.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری با اشاره به حاکم بودن شرایط سخت در بدو ورود طلائی مقدم به بافق بیان کرد: بافق از شرایط سخت به خوبی گذشت.
رویکرد دولت تدبیر و امید و استاندار نیز در قضیه تحصن کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی و مردم بر مدارا بودن و عدم برخورد با آنان بود.

وی عنوان کرد: با لطف خدا و همکاری و همدلی امروز صممیمت به وجود آمده است و مهمترین دستاورد این دوران ایجاد همدلی و گذشتن از برخی کوته فکری و رسیدن به درک مشترک نسبت به نیاز شهرستان و اولویت های آن است.

وی ایجاد وحدت و همدلی را در سایه هدایت امام جمعه و مدیریت طلائی مقدم و همراهی شهرستان در بخش های مختلف بیان کرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه این تعامل در هیچ زمانی در بافق وجود نداشته است تصریح کرد: ارتباط شهرستان با استان و مدیران کل استان برای حل مشکلات بسیار ارزشمند است.

طالبی خاطر نشان کرد: دید جدید استان نسبت به شهرستان به وجود امده و در سایه آن توجه به رفع نیازها و مشکلات شهرستان در سطح استان ارتقا پیدا کرده است و شاید بتوان نتیجه این تعامل در بافق را حضور پرشور مردم در انتخابات و راهیابی یک بافقی به مجلس شورای اسلامی عنوان کرد.

وی همچنین از شورای تامین شهرستان بافق به عنوان یکی ازمتحدترین و بهترین شوراهای تامین استان یاد کرد و گفت: بارها در جلسه شورای تامین استان از شورای تامین بافق به خوبی یاد کرده ام و آن را به عنوان یک الگوی برتر در استان می دانم.

معاون سیاسی استان از فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان خواست تا با تمام طیف و گروه ها تعامل داشته باشد و سیاست های کلی نظام را پیش ببرد.

طالبی گفت: در سایه همدلی و همراهی که هم اکنون در شهرستان ایجاد شده است طرح های نیمه تمام و برنامه های توسعه و مصوبات به سرانجام خود برسد.

وی در رابطه با انتخاب فرماندار بومی و غیر بومی اظهار کرد: فردی که واجد شرایط و استخدام رسمی وزارت کشور باشد در بافق وجود ندارد و حق هم همین بود که یک فرماندار بافقی برای این شهر انتخاب شود.
معاون استاندار یزد با بیان اینکه عملکرد خیلی از فرمانداران غیر بومی بهتر از بومی است تصریح کرد: در برخی از استانها ۸۰ درصد ازفرمانداران غیر بومی هستند.

طالبی همچنین از تلاش های فرماندار سابق تقدیر کرد و گفت: زاده رحمانی نیز یکی از فعال ترین فرمانداران استان است و آرزو می کنم روزی مردم بافق به عملکرد مثبت او اذعان کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
امیر تفکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای معاون سیاسی لطفا مغلطه نکنید. پاسخگو باشید چرا اینقدر نیروی بومی داریم از بیرون سرپرست فرمانداری می اورید.

فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وزارت کشوری بودن بهانه ای بیش نی