پیگیری اتمام جاده بافق تشدید می شود

دسته: عمومی
۸ دیدگاه
جمعه - ۲۱ آبان ۱۳۹۵

سرپرست فرمانداری بافق از تشدید پیگیری جاده بافق – یزد خبر داد.

محمد زاده رحمانی در حاشیه آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بافق در جمع خبرنگاران علت پذیرفتن مسئولیت فرمانداری بافق را صلاحدید مسئولین استان و شناخت کامل خود از شهرستان عنوان و اظهار کرد: زمینه توسعه و پیشرفت بافق با همت مسئولین این شهرستان مهیا شده است.

وی افزود: باید به به غیر از توسعه معادن که برجسته شده؛ و بر روی دیگر ظرفیت ها سایه انداخته به توسعه منابع انسانی، زیست محیطی و صنعت گردشگری توجه ویژه شود.

زاده رحمانی با اشاره به اینکه بافق باید در تمام جهات پیشرفت کند بیان کرد: با تلاش و همت تمامی مسئولین شهرستان از تک قطبی بودن خارج می گردد.

سرپرست فرمانداری بافق بزرگترین مشکل بافق را شناسایی و احیا پتانسیل بالفعل و بالقوه دانست و خاطر نشان کرد: پیگیری های خوبی در ارتباط با اتمام جاده بافق انجام شده است و اطمینان داشته باشید این پیگیری ها تشدید می شود

زاده رحمانی ادامه داد: با توجه به سوابقی که در پیگیری جاده و راه سازی دارم تا پایان سالجاری این محور به بهره برداری می رسد.

وی همچنین تصریح کرد: سیاست کلان دولت پرهیز از خام فروشی است می بایست صنایع جوار معدنی در کنار معادن ایجاد و توسعه پیدا کند.

این مقام مسئول ادامه داد: علاوه بر این احداث و راه اندازی کارخانه فرآوری محصول هایی که داده های آن در شهرستان فراهم است یکی از نکات مهم مدنظر می باشد.

وی بر توسعه و اهمیت دادن به صنعت حمل و نقل جاده ای و ریلی و همچنین صنعت کشاورزی تاکید کرد.

زاده رحمانی در پاسخ به اینکه با توجه به انتخابات دوازدهمین ریاست جمهوری فکر می کنید چه مدت در شهرستان بافق بمانید گفت: در مجموعه سیاسی کشور هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و
تاثیری نیز بر فعالیت ندارد.

ماندن در این شهرستان سقفی ندارد.

سرپرست فرمانداری بافق همچنین از برگزاری اولین نشست خبری خود در پایان هفته آینده خبر داد و یادآور شد: بافق از نظر رسانه ای یک شهرستان قوی است دوست دارم به چالش کشیده شوم و پاسخ دهم .

زاده رحمانی با هفته نامه افق کویر و سایت بافق فردا به خوبی آشنائیت داشت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام تا حالاهر فرماندار اصلاح طلبی که امده واقعا برای مردم کار کرده

    علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    اینم از زبون مادر شوهر

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

وقتی طلایی مقدم هم اومد یکی از رجزهایش همین بود , حالا دیگه فرقی نمیکنه چون دیگه اگر این کار نشه برای این دولت خیلی …
مثل گازرسانی به بافقه که بعداز اینهمه وعده وعید این گاز رسانی را کوفتشون کردن بعدش هم منت گذاشتن

یه چی بگم و میرم@ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تا دیروز همه میگفتن جاده جاده و علت مرگ عزیزانمون رو مینداختن گردن جاده حالا بعد از این حادثه تاسف بار که قلب همه ماها رو درد آورد فهمیدیم که نه جاده و نه چیز دیگر علت این حوادث تلخه عادت کردیم هنوز از عزا یکی در نیومدیم یه حادثه دیگه واقعا علت چیه ؟جاده هی بگین جاده و جاده …..نه باور کنید عده ای باید قربانی ظلم و فساد عده ای در بافق بشن چشممون باز کنیم و ببینیم مرگ این همه جوون برا چیه ؟مشیت خدا ….صلاح خدا ..
.نه خدا گفته من عذابی برا کسی نمیفرستم تا خود آن امت نخوان…..اره تا ظلم هست تا انواع فساد هست همینه یه عده بی گناه باید قربونی بشن

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

انشالله که بتونید حداقل نصفی از حرفهاتون را به عمل تایید کنید و فقط نخواین در این مدت کوتاه باقیمانده، شعار بدین و برای خودتون زمان بخرید.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای قاسمزاده همون حرفهایی که موقع رفتن طلایی زدی از این فرماندار سوال کن ببین چی جواب میده
مخصوصا تو نشست خبری ،خدا وکیلی سوالهای ابکی هم ازش نپرسید .

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آرزوی موفقیت و سربلندی برای فرماندار عزیز

mohsen این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
ضمن خوش آمدیدگوی به شما به عنوان سرپرست فرمانداری در شهرستان بافق؛ در ابتدا با اینکه هم مردم و هم مسئولین شهرمان علاقه مند به فردی بومی در این سمت بودن که خواسته طبیعی می باشد؛ اما به رسم احترام به مسئولین استان به خاطر این انتخاب و همچنین بخاطر این که مسئولین شهر دنبال شخصی بودن که بتواند مسائل و مشکلات شهر را شناسایی ؛پیگری و حلال آن مشکلها باشد.اما باتوجه به گفته دوستان آشنا و مطلع که گواه می دهند که شما فردی متخصص و پیگیر و کارکن میباشین.امیدواریم که با توکل به خدا بتوانید در این مسئولیت که کار آسانی هم نیست از خود کارنامه درخشانی به جا بگذارید. به نظرم صداقت و خدمت بی منت می تواند رمز موفقیت در این مسئولیت باشد.