۴۰ درصد فضاهای آموزشی بافق نیاز به تخریب وبازسازی و یا مقاوم سازی دارد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
جمعه - ۲۱ آبان ۱۳۹۵

مدیر آموزش و پرورش بافق با بیان اینکه ۴۰ درصد فضاهای آموزشی این شهرستان نیاز به تخریب و بازسازی و یا مقاوم سازی دارد، گفت: در حال حاضر ساخت ۲ آموزشگاه خیری ، مراحل پایانی خود را می گذراند و بزودی به بهره برداری می رسد.

علی اصغر رنجبر اظهار کرد : مدرسه خیری خادمیان نیز ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و همچنین ۴ مدرسه دیگر مراحل ابتدایی ساخت خود را با مشارکت ۳۵% خیّری ( فرمانداری و شرکت سنگ آهن مرکزی و مردمی ) طی می کند که پس از رسیدن به این مرحله ،اداره کل نوسازی مدارس استان آن را به اتمام خواهد رساند .

وی بیان کرد: آموزشگاه خیری معظمی تا پایان آبانماه به بهره برداری می رسد.

وی همچنین از افتتاح مدرسه خیری ابراهیمی واقع در خیابان عدالت این شهرستان خبر داد و افزود: این آموزشگاه نیز تا نیمه آذرماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر آموزش و پرورش بافق عنوان کرد: با بهره برداری از دو آموزشگاه معظمی و ابراهیمی ۷۵۰ نفر از دانش آموزان از دو شیفت بودن خارج می شوند.

رنجبر ضمن تشکر از مدیر مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق (مهندس ابویی) که ساخت آموزشگاه ۱۲ کلاسه تمام خیری را تقبل وآغازنموده است بر لزوم مشارکت بیشتر خیرین برای کمک به امر مدرسه سازی در این شهرستان تاکید کرد و یادآور شد: بی شک خیرین مدرسه ساز مهم ترین رکن توسعه زیر ساخت علمی و تربیتی کشور را برعهده دارند.

وی در پایان از تمامی خیرین ارجمند که در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری تلاش می نمایند از جمله ( آقایان ابراهیمی ، ابویی ، خادمیان ، فلاح و معظمی ، همچنین فرماندار بافق و مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی) تقدیر و تشکر نمود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
احمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام آقای رنجبر دست خیرین مدرسه ساز که درد نکنه شما چه کار کردید برای گرفتن اعتبار ازمرکز استان چقدر تلاش کردید لطفا شفاف سازی کنیدتو اداده نشستن که مشکلات مدارس بافق حل نخواهد شد یا کار یا استفا

مادر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام آقای رنجبر میشه یه توضیح در مورد هزینه حداقلی دویست تومانی از خانواده های دولتی برای تامین هزینه های مدارس داشته باشند که گاها با تهدید بچه ها به قطع خدمات به دانش آموز پیش رفته بیچاره بچه ها و خانواده ها که به جای درس باید حواسشان به مسایل مدارس هم باشد بگین نیاین مدرسه از این اضطراب برا بچه بهتره تا پول برگ امتحان و ….بر عهده خانواده / پس حتما باید جمعیت زیاد شود زیرا آموزش پرورش نیازمند کمک های مردمی است