زاده رحمانی گزینه نهایی فرمانداری بافق نیست؟!

دسته: عمومی
۷ دیدگاه
یکشنبه - ۲۳ آبان ۱۳۹۵

رضا بردستانی در کانال تلگرامی خود نوشت:

زاده رحمانی گزینه نهایی فرمانداری بافق نیست؟!

شنیده ها حکایت از آن دارد محمد زاده رحمانی که از صبح پنجشنبه به عنوان سرپرست فرمانداری بافق معارفه و مشغول به کار شده است، گزینه نهایی فرمانداری بافق نبوده، گزینه های دیگری نیز مد نظر مدیریت ارشد استان هستند که در حال رایزنی با آنان و بررسی های دقیق تر می باشند.

شنیده شده در بین گزینه های مدنظر؛ گزینه بومی بافق نیز حضور دارد اما این که در نهایت به چه جمع بندی برسند باید منتظر ماند و دید جا به جایی فرماندار خاتم که مورد اعتراض ساکنان آن منطقه بوده است و سپردن موقتی سکان فرمانداری بافق به زاده رحمانی که گلایه و اعتراضاتی در بین مردم و مسئولان این شهرستان به همراه داشته در نهایت چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد.

لازم به ذکر است زاده رحمانی در نخستین اظهار نظر رسمی خود«تشدید!» پیگیری اتمام پروژه دوبانده سازی محور بافق یزد را مدعی شده بود که نشان از اهمیت این موضوع دارد اما نباید از نظر دور داشت که همه مسائل این شهرستان مهم و ثروتمند در یک پروژه بر زمین مانده جاده سازی خلاصه نمی شود و مسائل و معضلات دیگری نیز دارد که درجه اهمیت آن ها اگر از موضوع جاده بالاتر نباشد قطعا کمتر نیست!

داستان جا به جایی فرمانداران استان در نوع خود شنیدنی است، فرماندارسابق بافق ناگهان!!! با حکم مستقیم وزیر کشور راهی طبس می شود، فرمانداری دیگر که به گواه برخی اخبار، مورد تأیید مردم منطقه هرات و مروست بوده در میان اعتراض و گلایه مسئولان و مردم بافق به عنوان سرپرست معرفی می شود و اما هیچکس نمی داند این جا به جایی ها بر اساس اصل غافلگیری صورت پذیرفته است یا استفاده از موقعیت به وجود آمده!

چون از مدت ها پیش شنیده شده بود که زاده رحمانی دیگر تمایلی به ماندن در منطقه هرات و مروست نداشته و مصرانه خواهان انتقالش به یزد بوده است! همین مسئله شاید آن گمانه زنی که زاده رحمانی گزینه نهایی فرمانداری بافق نیست و گزینه های دیگری من جمله گزینه ای بومی در حال بررسی هستند را قوت می بخشد! استعفای تأیید و تکذیب نشده اسماعیلی می تواند بسیاری از چینش ها را دستخوش تغییر کند تغییراتی که در هشت ماهه پایانی دولت حسن روحانی که اساسا در یزد عمکرد قابل ذکری نداشته! نه به نفع استان است و نه به نفع دولت!!!


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
تقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خواهشا دیگه شما جو درست نکنید….

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

زهي خيال باطل!!!!

بچه هفتو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
اقای اسماعیلی کیه ؟

محمد رضا کارگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نه خیر برادر. تمام این کارهها به خاطر اردکانه، که نگذارند مردم بزرگترین حوزه انتخابیه به فکر تغییر حوزه انتخابیه بیافتند. و روی آرامش را از مردم محروم شهرستاهنای حوزه انتخابیه بگیرند.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۴:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تموم شد دیگه انشاالله مثل طلایی مقدم کارکن وپیگیر و دلسوز باشه.

راوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چقدر شما ساده هستید

فرهنگی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تو بافق نظر بده کمه که حالا جناب بردستانی برای ما مطلب مینویسه