لطفا کمی رعایت انصاف کنید

دسته: عمومی , مقالات
۹ دیدگاه
دوشنبه - 24 آبان 1395

مطالب آقای بردستانی را در مورد بافق، فرماندار سابقش و فرماندار جدیدش خواندم
به هرحال طلائی مقدم فرمانداری که به زعم خیلی ها فرماندار خوبی بود و منم چنینن اعترافی می کنم رفت و زاده رحمانی جایگزینش شد.

من قبل از ورود مبحثم باید بگویم شخصا یکی از مخالفین استفاده از نیروهای غیر بومی در شهرم بافق بوده و هستم و مهمترین علت پیدایش حوادث سال 90 هم این مسئله بود ولی به این امر نیز اعتراف می کنم که شهر ما با کمبود نیروی انسانی ماهر و مدیر که وزارت کشوری باشد مواجه است .

البته بسیاری از نخبه های شهر نیز در شهرهای دیگر زندگی می کنند.
جناب بردستانی بزرگوار که افتخار آشنایم با ایشان در یک برنامه کوهپیمایی بود دیدمش فردی خوش مشرب ، خوش بیان و دوست داشتنی است.

بسیار خوشحال هستم به عنوان یک غیر بومی دلسوزی خوبی برا شهر بافق دارد ولی من بر عکس نظر ایشان گزینه زاده رحمانی را بهترین گزینه حتی بهتر از طلائی مقدم برای بافق می دانم به چند دلیل :

1- اعتراضات شدید مردم و مسئولین شریف شهرستان خاتم حاکی از ان دارد که ایشان با دست خالی کارهای خوب و قابل قبولی برای شهرستان خاتم انجام داده است بنابراین با این پتانسیل هایی که بافق دارد قطعا ایشان موفق تر خواهد بود.

ایشان همانند طلائی مقدم رابطه بسیار خوبی با دو معاونت مهم (سیاسی امنیتی و عمرانی ) استانداری دارد. بنابراین قدرت چانه زنی خوبی برای گرفتن اعتبارات و مصوبات خواهد داشت.

من به واسطه دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی چندین سفر به هرات و مروست داشتم و با مردم و نخبگانش دیدارهایی داشتم به ادغان خیلی از انها یکی از هنرهای زاده رحمانی استفاده از مشاورین خوب شهرستان خاتم بوده که متاسفانه من در طلایی مقدم در بافق کمتر دیدم .

به نظرم از محسنات خوب دیگر زاده رحمانی قدرت جسارت و ریسک پذیری و به نظر من صراحت لهجه زاده اش كه در اولين بازديدش از جاده مشخص شد هم قابل تقدير است که من در ابتدای ورود طلائی مقدم در ایشان دیدم ولی به نظر من هر چه گذشت کمرنگ تر شد.
اردکان هم تاکنون فرماندارش غیر بومی است چرا که نماینده مجلسش بومی بوده است و الان بافق هم چون نماینده فعال و خلاق دارد بودن یک فرماندار غیر بومی مدیر و مدبر برای بافق نه تنها عیب نیست بلکه مزیت هم است.

به نظرم و با توجه به موارد بالا دکتر طالبی بهترین تصمیم را برای بافق گرفته و باید به این ابتکار عمل و قدرت تشخیص ایشان در کمترین زمان احسنت گفت .

البته از نظر من بهترین گزینه برای فرمانداری بافق آقای مقیمی بود که نماینده مردم شریف اردکان در مجلس بخوبی ایشان را شناسایی و شکار کرد و فرماندار اردکان شد.

خواهیم دید که ایشان اردکان را متحول تر خواهد کرد بنظرم ایشان حتی لیاقت استاندار شدن و بالاتر را هم دارد .
جناب طلائی مقدم در اوج رفت و اگر بیشتر می ماند بنظرم کار خاصی برای بافق انجام نمی داد. البته نمک نشناسی است که نگویم تعاونی مسکن سنگ آهن اگر چنین موفق شد یکی از سه ضلع مثلث موفقیتش طلائی مقدم بود .

من چندین جلسه با ایشان در اوایلی که به بافق امده بودند در مرکز استان داشتم و به عینه به موارد که در بالا ذکر کردم در ایشان دیدم فاکتورهای مهمی از نظرمن باید یک فرماندار داشته باشد تا موفق شود که من در بافق زیاد ندیدم و شاید هم به همین علت است که جناب صباغیان بعد از معرفی فرماندار غیر بومی جدید سکوت اختیار کرده بومی هایی داریم که بدرد مسئولیتهای دیگر بخورند ولی فاکتورهای مهم فرماندار شدن را هنوز ندارند.

من برای جناب طلائی مقدم در طبس و برای جناب زاده رحمانی در بافق ارزوی موفقیت می کنم .

از جناب دکتر طالبی به عنوان یک بافقی دلسوز استدعا دارم و چندین بار هم در جلسات حضوری خدمتشان عرض کردم زمینه حضور جوانهای بافقی را در سطح مدیریتی استان فراهم کند.

آیتمی که می تواند به عنوان نقطه ضعف ایشان قلمداد کرد. چرا که با توجه منصب و پتانسیلی که دارد می تواند انجام دهد اما نمی دانم چرا انجام نمی دهد.

روستازاده مرکز نشین : عباس یزدانی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
راوب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 24 آبان 1395 - 5:15 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جفتتون از یک منبع تغذبه میشید
خخخخخ
برد….. از مدیر شرکت ….
و تو هم همچنین

مجید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 24 آبان 1395 - 8:15 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خسته نباشید ,شما لطف کنید شهرک امام حسین را سر سامان دهید

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 25 آبان 1395 - 8:43 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای یزدانی….اینقدرمنم منم نزن……

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 25 آبان 1395 - 12:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مرحبابه اقای یزدانی من نیز توصیف آقای زاده رحمانی را زیاد شنیدم به امید بافقی روشن واباد

دهاتی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 25 آبان 1395 - 7:59 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا در خصوص این مثلث و اضلاع آن و موفقیت شرکت بیشتر بگویید

ممد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 25 آبان 1395 - 9:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یه تیر و چند نشان،باریکلا عباس خیلی بلدی

عباس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 26 آبان 1395 - 3:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خوب گفتی

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 30 آبان 1395 - 10:21 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام :بافق نیروهای بسیار توانمندی دارد میبایست از ظرفیت انها استفاده شود بعضی احساس خطر میکنن

محمد مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 8 آذر 1395 - 11:07 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عالی است