ساختن شهری آباد و پویا در سایه وفاق و همدلی محقق می شود

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۹ آبان ۱۳۹۵

img_20161119_100118

photo_2016-11-19_10-54-11

سرپرست فرمانداری بافق بر همکاری بین دستگاه های اجرایی شهرستان تاکید کرد و گفت: ساختن شهری آباد و پویا در گرو وفاق و همدلی است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق، محمدزاده رحمانی در برنامه زنده موج جوانی که به همت شهرداری از محل باغ سنتی تیتو پخش می شد اظهار داشت: شهردار بافق با ایجاد وحدت و همدلی در مجموعه کارکنان شهرداری و و ارتباط مناسب با مسئولین اجرای شهرستان، با توجه به نظرسنجی های انجام شده نسبت به شهرداران قبلی عملکرد بسیار خوب و قابل قبولی ارائه کرده است.
سرپرست فرمانداری بافق با اشاره به فعالیت های شهرداری در حوزه فرهنگی- ورزشی و نیز عنوان برتر کشوری شهردار بافق در حوزه گردشگری گفت: برگزاری جشنواره های نوروزی، تابستانی، سمپوزیوم ملی ساخت مجسمه های شنی، برگزاری مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور و پخش برنامه زنده موج جوونی از رادیو جوان نمونه بارزی از اقدامات انجام شده در این راستا است.
وی از مردم و مسئولان خواست در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های شهرداری و ساختن شهری آباد و زیبا ، با این نهاد همکاری مستمر داشته باشند.
رئیس شورای اسلامی شهر بافق هم در این برنامه به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره کرد و گفت: از ابتدای کار شورای چهارم خواسته های مردم مورد توجه بوده و در این سال نیز برای تحقق طرح های جوار معدنی و جلوگیری از خام فروشی و ایجاد اشتغال جوانان پیگیری های زیادی از سوی این شورا انجام شده است.
محمد رنجبر در خصوص همکاری با شهردار افزود: بین این شورا و شهرداری اتحاد و همبستگی ایجاد شده و تمام پروژه های عمرانی، فرهنگی و ورزشی شهرداری با خرد جمعی و تعاملی بین شورا و شهرداری انجام می شود.
وی اجرای همزمان بیش از 30 پروژه عمرانی از سوی شهرداری در سطح شهر را یاد آور شد و گفت: همکاری مردم و صبوری و تحمل آنها در مسائل و مشکلات اجرای پروژه های سطح شهر قابل تحسین است.
شهردار بافق هم در برنامه موج جوونی گفت: شهرداری می تواند با مشارکت مردم و مسئولان در زمینه های عمرانی، فرهنگی و ورزشی گام های موثری بردارد.
سید علی نوروززاده ، با اشاره به جمعیت جوان شهرستان افزود: در مجموعه برنامه های شهرداری ، همواره این قشر مورد نظر بوده و هست و انتظار داریم این قشر پویا از لحاظ فکری و و ارائه پیشنهاد با شهرداری بافق همکاری داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: برگزاری جشنواره های مختلف، سمپوزیوم ملی ساخت مجسمه های شنی و احداث بزرگترین پیست موتور سواری کشور در بافق در راستای جلب و رضایت قشر جوان و نوجوان این شهرستان بوده است.
نوروززاده از طریق رادیو جوان ضمن دعوت از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در شهرستان بافق گفت: نوروز سال 96 آماده استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی هستیم.
شایان ذکر است برنامه موج جوونی به همت شهرداری بافق طی روزهای پنجشنه و جمعه گذشته در محل باغ سنتی تیتو با حضور مردم و مسئولین برگزار شد.

photo_2016-11-19_10-54-03


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها: