امام (ره) با شفاف کردن جامعه قلوب مردم را به سمت خود جذب کرد / امنیت ملی نتیجه فداکاری بسیجیان و مردم است

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲ آذر ۱۳۹۵

مسئولین بسیج اقشار و پایوران ناحیه مقاومت بسیج بافق به مناسبت هفته بسیج با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ناحیه مقاومت بسیج بافق: در ابتدا محمد جواد مسلمان جانشین ناحیه مقاومت بسیج بافق با عرض تسلیت به مناسبت اربعین گذشته ، یاد و خاطره شهدا و امام (ره) را گرامی داشت.

وی با اشاره به بیانات امام (ره) در باب بسیج بیست میلیونی اظهار داشت: حضرت امام تأکید ویژه ای بر تفکر بسیجی در وصیتنامه و صیحفه خود داشتند و خود را یک بسیجی می نامیدند ، همانگونه که امام خامنه ای نیز در اکثر بیانات بر روحیه و تفکر بسیجی اصرار دارند و شکست ناپذیری جمهوری اسلامی ایران را به برکت همین می دانند.

مسلمان در ادامه با اشاره به سخنان رهبر انقلاب اسلامی در جمع مردم اصفهان مبنی بر ، ایستادگی بر اصول انقلاب و بصیرت سیاسی اظهار داشت: امید است بسیجیان شهرستان بافق با محوریت امام جمعه شهرستان در خط ولایت ، با حواس جمع ، چشم و گوش به فرمان ولایت با بصیرت انشاا… در این مسیر حرکت کنند.

امام جمعه شهرستان بافق با تبریک هفته بسیج گفت: امام (ره) آنچنان جامعه را شفاف کرد که توانست قلوب مردم را به سمت خود جذب کرد ؛ حرکت مردم به سمت جبهه ها را می توان نمونه بارز این شاهکار تلقی کرد.

در ادامه با اشاره به نگاه ویژه امام (ره) به جوانان اظهار داشت: امامبا دید عمیق و ژرفی که داشت فرمان تاریخی تشکیل بسیج را صادر کرد و این جوانان و بسیجیان بودند که جبهه جنگ و شهادت را حتی با نبود امکانات با عشق و علاقه ای که به نظام و امام داشتند بسیجی وار مدیریت کردند ؛ واین تنها جنگی بود که یک میلیمتر از خاک کشورمان کم نشد.

سلیمانی از جوان بسیجی به عنوان یک نیروی پرشور و پرتوان یاد کرد و گفت: نیروی جوان قدرت و توانایی دارد که در تمام مسائل بدرخشد.

سلیمانی در آخر با اشاره به امنیت ملی بالای کشورمان گفت: الان اگر سالم هستیم به برکت امنیت ملی است که در کشورمان حاکم است. امنیت ملی نتیجه فداکاری بسیجیان و مردمی است که اعتقادشان ریشه در دین دارد ، ما مدیون خون شهدا هستیم و باید نسبت به ارزشهای انقلاب پایبند بشیم.

photo_2016-11-22_06-35-55

photo_2016-11-22_06-36-00

photo_2016-11-22_06-35-49


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۳
برچسب ها: