آسفالت ۱۳ کیلومتر ابتدایی جاده بافق – یزد تا پایان دی ماه/ مدافع حریم مرزهای شهرستان هستم

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
چهارشنبه - ۳ آذر ۱۳۹۵

photo_2016-11-23_06-32-32

photo_2016-11-23_06-32-15

photo_2016-11-23_06-32-10

photo_2016-11-23_06-32-06

photo_2016-11-23_06-32-02

سرپرست فرمانداری بافق از قیرپاشی و آسفالت ۱۳ کیلومتر ابتدایی محور بافق – یزد تا پایان دی ماه سالجاری خبر داد.

به گزارش بافق فردا؛ محمد زاده رحمانی در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق با اشاره به اینکه رونق صنعت حمل و نقل و بویژه اتمام بزرگراه بافق به یزد مورد توجه خاص است گفت:از دو روز آینده عملیات آسفالت و قیرپاشی ۱۳ کیلومتر ابتدایی این محور به همراهی اداره کل راه و شهرسازی استان شروع می شود.

وی اظهار کرد: ۱۳ کیلومتر از جاده براساس زمانبندی تعیین شده تا پایان دی ماه سالجاری زیر بار ترافیکی می رود.

عملیات روکش ۲۵ کیلومتر جاده بافق – نوق آغاز می شود

زاده رحمانی اشاره ای نیز به اقدامات انجام شده در رابطه با محور بافق به نوق داشت و تصریح کرد:از هفته آینده مراحل قانونی واگذاری کار به پیمانکار پروژه مشخص می گردد و عملیات روکش ۲۵کیلومتر باقی مانده که در حوزه کرمان اغاز می شود .

اولویت های گردشگری و گردشگری طبیعی در شهرستان شناسایی شده است

سرپرست فرمانداری بافق همچنین از توجه به حوزهای جدید در بحث صنعت گردشگری خبر داد و گفت: اولویت های گردشگری و گردشگری طبیعی درشهرستان شناسایی شده و با همکاری و مساعدت اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان شاهد تحولی عظیم در این زمینه خواهیم بود.

تعیین پیمانکار بیمارستان ۹۶ تختخوابی ولیعصر(عج) بافق

وی با اعلام این خبر که پیمانکار پروژه عمرانی بیمارستان ۹۶ تختخوابی مشخص شده است خاطر نشان کرد: پیمانکار بزودی به منظور تحویل و تجهیز کارگاه وارد عمل می شود.

گنجانده شدن نظرات متخصصین بافقی در سند چشم انداز بافق

این مقام مسئول با بیان اینکه سند چشم انداز بافق توسط یکی از شرکت ها و گروه های موفق تدوین می شود عنوان کرد:بزودی نشست مشترکی با بافقی تباران مقیم یزد که از نیروهای متخصص و کارآمد هستند و همچنین تهیه کننده سند چشم انداز شهرستان در پارک علم و فناوری استان برگزار می شود و نظرات ارائه شده در آن نشست در سند چشم انداز بافق گنجانده خواهد شد.

با احداث صنایع جوار معدنی از خام فروشی جلوگیری می شود

وی همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود اشاره به پیشرفت و توسعه صنایع جوار معدنی شهرستان داشت و عنوان کرد:با احداث این صنایع می توان در راستای جلوگیری از خام فروشی سنگ گام های موثری را برداشت.

دست مرکز تحقیقات شیلات در زمینه پرورش ماهی تیلاپیا باز باشد

زاده رحمانی در این نشست در پاسخ به اینکه چه پیگیری به منظور ادامه کار در رابطه با پرورش ماهی تیلاپیا انجام شده است گفت: باید دست مرکز تحقیقات شیلات در این زمینه باز باشد تا پرورش به صورت زیرزمینی صورت نگیرد.

وی با بیان اینکه ۱۴۰ کشور دنیا به پرورش ماهی تیلاپیا مشغول هستند افزود: فعالیت تحت سیستم نظارتی و در چارچوب قانون پیش برود.

بافق سرزمین فرصتهاست

سرپرست فرمانداری بافق در بخشی دیگر ازسخنان خود با اشاره به اینکه نگاهش به بافق نگاه کلی است تصریح کرد: بافق سرزمین فرصتهاست و در زمینه های مختلف از پتاسیل خوبی برخوردار می باشد اما عدم تکمیل زیرساختها بزرگترین مشکل این شهرستان است.

وی در ادامه با بیان اینکه نام بافق با نام سنگ آهن مرکزی در اذهان تداعی شده است افزود:نباید اجازه داد سایه سنگ آهن بافق بر روی توانمندی و ظرفیت های دیگر شهرستان سایه بیندازد.

روشن ماندن چراغ سنگ آهن مرکزی ایران – بافق

زاده رحمانی در پاسخ به این سوال که چه توصیه ای به شرکت سنگ آهن در زمینه پرداخت به موقع حقوق کارگران دارید عنوان کرد:بخشی از کارگران با تاخیر حقوق خود را دریافت می کنند و باید واقف بود که با توجه به افت، فراز و نشیب قیمت سنگ مجموعه سنگ اهن تلاش خوبی در جهت پایداری این شرکت انجام داده است و چه بسیار معادن هایی که در کشور تعطیل شده است.

وی افزود: شرکت سنگ آهن مرکزی به هر طریق ممکن چراغ خود را روشن نگه داشته و از سال گذشته روند توسعه را شروع کرده است.

فرماندار نباید قول دهد

زاده رحمانی همچنین در رابطه با عملی نشدن قول های فرمانداران گذشته شهرستان اظهار کرد: فرماندار نباید قول دهد قول را مدیر اجرایی می دهد.
فرماندار اجرایی نیست نهاد نظارتی، پیگیری کننده و پاسخگو به افکار عمومی و خبرنگاران است.

مدافع حقوق شهرستان هستم/ از مرزهای شهرستان دفاع می کنم

سرپرست فرمانداری بافق در پاسخ به اینکه چرا استاندار در جوابیه نامه وزارت کشور در زمینه تعیین مرزهای جغرافیایی بافق و اردکان تعلل می کند بیان کرد:تقسیمات کشوری براساس نظرات کارشناسی شده و در سطح وزارتخانه است با شناختی که از استاندار دارم وی مرد قانون و یک مدیر کارشناس است مطمئن هستم قانون و نظرات کارشناسان را در این رابطه مد نظر قرار می دهد.

وی ادامه داد: اطمینان خاطر داشته باشید به عنوان فرماندار شهر مدافع حقوق شهرستان هستم و از شما به عنوان خبرنگار و شهروند برای حفظ حریم مرزها تلاش بیشتری خواهم کرد.

زاده رحمانی با بیان اینکه اطمینان داشته باشید این موضوع از طریق مجموعه معاون سیاسی پیگیری می شود خاطر نشان کرد:رسانه ای کردن موضوع به یک معضل تبدیل شده و ایجاد حساسیت نموده است در صورتی می توانستیم این مسئله را طبق نظریه کارشناسی حل و فصل نمائیم.

رونق در ورزش بافق بزودی

سرپرست فرمانداری بافق با بیان اینکه ورزش بافق بزودی رونق می گیرد تصریح کرد:گناه افت ورزش این شهرستان را نباید به کمبود اعتبار و بودجه ربط داد.
وی عنوان کرد:صحبت هایی با مدیر کل ورزش و جوانان استان انجام شده و بزودی شاهد تغییر و تحولاتی در این زمینه خواهید بود.

فرودگاه بافق پیگیری می شود

زاده رحمانی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا پیگیر خواسته فرماندار سابق پیرامون احداث فرودگاه بافق می شوید گفت:شنبه هفته آینده با شرکتی در همین رابطه بحث و گفتگو خواهم کرد.

رابطه زاده رحمانی با نقد منصفانه خوب است

وی در مورد رابطه اش با نقد یادآور شد: رابطه ام با نقد منصفانه خوب است.

گستره اخذ عوارض افزایش می یابد

این مقام مسئول بیان کرد: گستره اخذ عوارض از شرکت سنگ آهن و فلات مرکزی فراتر می رود.

جذب نیروی جدید در کارخانه کاشی

وی در خصوص راه اندازی مجدد کارخانه کاشی خاطر نشان کرد:با توجه به آخرین اخبار،کارگروهی در استان برای رفع موانع تولید و بهسازی کارخانه های تعطیل و نیمه تعطیل تشکیل شده است.
کارخانه کاشی با جذب نیروی جدید فعالیت خود را از سر می گیرد.

اهل پیام تبریک نیستم

سرپرست فرمانداری بافق در رابطه با گلایه یکی از خبرنگاران شهرستان پیرامون عدم همکاری برخی از روساء و روابط عمومی های ادارات با اصحاب رسانه عنوان کرد: اعتقاد دارم روابط عمومی هنر هشتم است و باید به آن بها داد.
خود من نیز زمانی در روابط عمومی فعالیت داشته ام و فرمانداری نیستم که صرفا پیام تبریک صادر کنم.
در اولین شورای اداری بر همکاری روابط عمومی های ادارات با خبرنگاران تاکید می کنم.

ماهیانه ۱۵۰۰ خانوار از نعمت گاز بهره مند می شوند

زاده رحمانی از نصب علمک در طول یک هفته اخیر خبر داد و گفت: نصب علمک از سمت خیابان امام رضا (ع) آغاز و به سمت بافت قدیم از سمت راه آهن پیش می رود.

وی با بیان اینکه حداقل ماهیانه ۱۵۰۰ خانوار از نعمت گاز بهره مند می شوند تصریح کرد: با این روش ۴۵۰۰ خانوار در کمتر از سه ماه از این نعمت بهره مند می شوند.

سرپرست فرمانداری بافق همچنین بر تعامل و همکاری ادارات شهرستان با پیمانکار شرکت گاز تاکید کرد.

photo_2016-11-23_06-32-23

photo_2016-11-23_06-32-28


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
دوست@ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر فرماندار جدید….

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ایشالله که نیمی از این حرفها عملی بشه و فقط در حد شعار و شوی خبری نباشه

حاجی میرزا اقا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۵:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اینا حرفهای صباغیان هست که ایشون داره بازگو میکنه اخه ایشون از مریدان صباغیان تو خاتم بوده و بس وقرارنیست کاری براتون انجام بدن

نفس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۵:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تا اخر دی 13 کیلو متر شاهکار است..