شهروندان از تردد غیر ضروری در محورهای شهرستان خودداری کنند

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۴ آذر ۱۳۹۵

دبیر حوادث غیر مترقبه شهرستان بافق با بیان اینکه شهروندان از تردد غیر ضروری در محورهای مواصلاتی شهرستان خودداری کنند گفت: لزوم عبور از محورها به همراه داشتن زنجیر چرخ و رعایت نکات ایمنی است.

محمد رضا فتاحی با اشاره به اینکه علاوه بر نیروهای انتظامی و راهداران تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان در جاده های برفی استقرار دارند اظهار کرد: در حال حاضر تمام راه های مواصلاتی که از شدت بارش برف و یخ زدگی مسدود شده بود بازگشایی شده است.

وی وضعیت محور بافق به سمت کوهبنان و سه چاهون را بحرانی اعلام و تصریح کرد: شدت بارش برف در جاده بافق به سمت کوهبنان بیش از نقاط دیگر شهرستان بوده و راهداران برای عملیات نمک پاشی و برف روبی چندین ساعت در این نقطه مستقر هستند.

فتاحی همچنین در رابطه با وضعیت کنونی محور بافق – یزد عنوان کرد: این جاده به دلیل تردد کامیون و تریلر یخ زدگی نداشته و راه به طور کامل باز است.

دبیر حوادث غیر مترقبه شهرستان بافق از استقرار نیروهای امدادی، انتظامی و اورژانس در محور بافق به یزد خبر داد و خاطر نشان کرد: تمامی نیروهای امدادی شهرستان در حال آماده باش کامل بسر می برند.

وی ضمن توصیه به شهروندان در رابطه با رعایت نکات ایمنی متذکر شد: امیدواریم شادی ناشی از نزول رحمت الهی پس از گذشت خشکسالی های پی در پی با عدم رعایت نکات ایمنی تلخ نشود.

فتاحی در پایان از تلاشها و زحمات بی شائبه عوامل امدادی، نیروهای هلال احمر،اورژانس، راهداری و نیروهای انتظامی تقدیر کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جاده بافق نوق هم یخ زدگی داشت

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۵۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نمک پاشی جاده ها به دلایل زیست محیطی اصلاً کار عاقلانه ای نیست