شایعه استعفا و جابجایی استاندار یزد بی اساس و کذب محض است.

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۵ شهریور ۱۳۹۱
امام جمعه ابرکوه:شایعه استعفا و جابجایی استاندار یزد بی اساس و کذب محض است.

معمولا هر چند وقت یک بار ، زمزمه های بی پایه و اساس در خصوص جابجایی یا رفتن استاندار به گوش می رسد که همه آنها کذب محض است .

 

ابرکوه- لیلا پورزارع زاده- خبرنگار یزد فردا- امام جمعه ابرکوه گفت : شایعه استعفا و رفتن استاندار یزد بی اساس و کذب محض است.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی وباهنر اظهار داشت:معمولا هر چند وقت  یک بار ، زمزمه های بی پایه  و اساس در خصوص جابجایی و یا رفتن استاندار به گوش می رسد که همه آنها کذب محض است .

و ی گفت : خبر موثق در دست است  که استاندار، پر صلابت به مسئولیت خود درتوسعه و پیشرفت استان ادامه خواهد داد و اصولا عقل و عرف هم نمی پذیرد که در سال آخر خدمت دولت خدمتگزار این شایعات قابلیت شنیدن داشته باشد.

وی افزود: خدا را سپاسگزاریم که خدمتگذاری پرتلاش ، با انگیزه مکتبی و ولایی و خستگی ناپذیر همچون استاندار یزد در جوار دولت ، مانند  سربازی فداکار و جان بر کف، تحت امر ولی امر مسلمین در راه خدمت به اسلام و انقلاب به انجام وظیفه مشغول است .

وی خاطر نشان کرد : انصافا استاندار یزد در راه خدمت به مردم سر از پا نمی شناسد و ازمنظر عدالت، به پاسخگویی در خصوص نیاز شهرستان ها بدون تمایز به تلاش خود ادامه می دهد .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

وقتیکه استاندار ابرکوییه کی می خواهد از او تعریف کند

جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۹:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هیچ کس نمیگه دوغ من ترشه ای کاش از مردم شهرستانها درباره میزان رضایتمندی از عملکرد استاندار نظر سنجی میشد اونوقت معلوم میشد با تمایز کار کردن یا بی تمایز