دانشگاه‌های یزد راه زیادی برای رسیدن به دانشگاه‌های کشورهای در حال توسعه دارند

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۸ آذر ۱۳۹۵

 

نماینده مردم شهرستانهای ابرکوه،بافق،بهاباد،خاتم و مهریز در جلسه مجمع نمایندگان استان یزد با رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان یزد اظهار داشت: کیفیت آموزش در دانشگاه‌ها رو‌به بهبود است اما هنوز فاصله زیادی تا رسیدن به نقطه مطلوب وجود دارد.

محمدرضا صباغیان درجلسه مجمع نمایندگان استان یزد با رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان یزد اظهار داشت: کیفیت آموزش در دانشگاه‌ها رو‌به بهبود است اما هنوز فاصله زیادی تا رسیدن به نقطه مطلوب وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه کیفیت تحصیل و آموزش در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته بسیار مطلوب است، عنوان کرد: وضعیت دانشگاه‌های کشور و به تبع آن دانشگاه‌های استان یزد بسیار متفاوت با آنها است و راه زیادی برای رسیدن به پیشرفت‌های حاصل شده در این دانشگاه‌ها داریم.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
الف شین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صباغیان نفس صحبت و سخنرانی که ارزشی نداره، باید حرفی زد که وزن داشته باشه، از روی استدلال باشه، سند و مدرک داشته باشه
شما گفتید«کیفیت آموزش در دانشگاه‌ها رو به بهبود است.» این صحبت شما را کدام بررسی و تحقیقی تائید می‌کنه.
یا اینکه « کیفیت تحصیل و آموزش در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته بسیار مطلوب است» اصلا یعنی چه؟ کدام کشور؟ کدام دانشگاه؟ بسیار مطلوب؟

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جوری آقای صباغیان حرف میزنن که انگار خودشون تحصیل کرده در یکی از این دانشگاههای کشورهای توسعه یافته ای که نطق فرمودن هستن!