منابع و معادن را از شهرستان بافق استخراج می‌کنیم و با افتخار در عملکرد خود از این منطقه نام می‌بریم در حالیکه مردم این شهرستان در محرومیت هستند

دسته: عمومی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۵ شهریور ۱۳۹۱

حجت الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مدیران و مسئولان در استان یزد مصمم به خدمت‌رسانی و تلاش برای انجام امور مردم هستند اما آنچه که درخور استان دارالعباده یزد نیست رعایت نامتوازن عدالت برای مردم این استان است.

وی با بیان اینکه استان یزد به دو قطب تقسم شده و همه امکانات به یک سمت استان سرازیر است گفت: کاری به گذشتگان و اینکه چرا در گذشته این تبعیض شکل گرفته ندارم بلکه به روند کنونی رعایت عدالت نیز معترض هستم.

وی با بیان اینکه قبل از این نیز می‌دانستم که شمال و جنوب استان تفاوت های زیادی دارند و این مسئله در تمامی زمینه‌ها دیده می‌شود افزود: اکنون سوالم این است چرا در دولتی که شعار عدالت محوری دارد اراده قدرتمندی برای رفع این تبعیض و بی عدالتی وجود ندارد.

زارع‌زاده تصریح کرد: دین اسلام و مذهب تشیع بر رعایت عدالت تاکید دارد، اصول دین هم از عدالت یاد می کند، امام زمان(عج) را منجی عدالت گستر می‌دانیم و از حضرت علی (ع) به عنوان شهید عدالت یاد می‌کنیم در حالی که در عمل اینگونه نیستیم و این مهم در یزد بیشتر دیده می‌شود.

وی با اشاره به اجرای طرح مهر ماندگار در سطح استان در دولت عدالت محور گفت: متاسفانه اکنون هم این بی‌عدالتی دیده می‌شود و برای برخی مناطق تفاوت قائل هستیم.

نماینده پنج شهرستان استان با بیان اینکه در برخی از شهرستان‌ها محرومیت می‌بارد و به عنوان نماینده مردم خجالت می‌کشم افزود: در زمینه کشاورزی به ابرکوه و خاتم می‌بالیم در حالی که کاری برای این شهرستان‌ها انجام نداده‌ایم.

وی افزود: منابع و معادن را از شهرستان بافق استخراج می‌کنیم و با افتخار در عملکرد خود از این منطقه نام می‌بریم در حالیکه مردم این شهرستان در محرومیت هستند.

این نماینده مجلس نهم تصریح کرد: عبادت بی‌عدالت ارزشی ندارد و ایمانی که عدالت در آن نباشد فایده‌ای نخواهد داشت.

زارع‌زاده با بیان اینکه در کشوری که مفتخر است مقتدرانه‌ترین نظام را دارد برخی مسایل در درون نظام توجیه‌پذیر نیست بیان داشت: بهتر است که مسئولان با جدی‌تر گرفتن این موضوع در رعایت عدالت در نقاط مختلف استان بکوشند.

وی سکوت در قبال بی عدالتی‌ها را خیانت به خون شهدا و انقلاب بر شمرد و گفت: هرکس ساکت باشد و بتواند کاری انجام دهد و ندهد مجرم است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
سهیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۲:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا حفظش کند و بعضیها هم باید از آقای دخیل یاد بگیرند.