میزان نذورات امام زاده عبدالله و نحوه هزینه آن اطلاع رسانی شود

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - ۱۴ آذر ۱۳۹۵

سرپرست فرمانداری بافق صبح امروز در نشست مشترک خود با مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان گفت: به منظور جذب اعتماد مردم میزان نذورات امامزاده عبدالله و نحوه هزینه آن اطلاع رسانی شود.

محمد زاده رحمانی با اشاره به مجموع فعالیت های انجام شده در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) شهرستان اظهار کرد: در گذشته نسبت به نحوه اداره و توسعه فضای فیزیکی تعلل ایجاد شده است .

وی افزود: به منظور جذب اعتماد مردم می بایست میزان نذورات و نحوه هزینه آن مشخص شود.

سرپرست فرمانداری بافق همچنین با تاکید بر توجه ویژه به بقعه متبرکه امامزاده عبدالله (ع) شهرستان تصریح کرد: برای ایجاد قطب فرهنگی در بقعه متبرکه امامزاده عبدالله(ع) باید عزمی جدی به کار گرفته شود.

وی همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود اشاره ای به سنت حسنه وقف داشت و گفت: مهمترین و اساسی ترین کار وقف گره گشایی و تسهیل در امور جامعه و مردم است.

زاده رحمانی بیان کرد: مردم باید حضور وقف و نحوه عملکرد اداره اوقاف را بین خود احساس کنند و اقدامات در حوزه وقف برای جامعه قابل لمس باشد تا بتوان از این طریق اعتماد مردم را بیش از پیش به این امر مهم جلب کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

البته آقای فرماندار خداکنه آمار درست بدن…

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام به آقای محمد زاده رحمانی فرماندار محترم شهرستان بافق که جلسه ای با مدیر کل اوقاف وامور خیریه استان یزد برگزار کردید تشکر و قدر دانی میکنم و بعنوان یک شهروند بافقی تقاضا دارم که از ریئس محترم اوقاف بافق بخواهید و به مردم اطلاع رسانی کنند تا از پولهای اجاره مغازههای امامزاده و نذورات حرم مطهر و فروش قبر درب آستانه امامزاده عبدالله کجا هزینه شده و این چند سال که هیچ آبادانی به چشم نمی خورد فقط آینه کاری انجام شده که این هم به کفته خود آقای کارگران آینه کاری ها که انجام شده بانی داشته خدا خیرتان بدهد شما بخواهید تا ایشان اطلاع رسانی کنند تا مردم خبردار شوند ومردم بیشتر به نذورات و وقف روی آورند

میرزا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اطلاع رسانی شده است ابهامی در دخل و خرجها نیست