عزرائیل در ستون پنجم

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۷ آذر ۱۳۹۵

عزرائیل در ستون پنجم؛ نام تئاتری است که گروه هنری عرفان در سالن اداره ارشاد  به روی صحنه برده و تا 18 آذر هم پرپا است و چون فرصتی دست داد و دیدم و کار قشنگی شده است، گفتم چند سطری به عنوان تشکر از هنرمندانی که چراغ صحنه نمایش را در بافق روشن نگه داشته اند بنویسم. شاید شما هم که خواننده این سطور هستید هوس دیدنش را کردید.

عزرائیل در ستون پنجم، برخلاف سایر کارهای نمایشی که گه گاه در بافق می دیدم، کار متفاوتی هست. بن مایه و سوژه داستان انتخابی، قابل اعتنا است. اگرجه در سینما و سایر کارهای هنری این سوژه تکرار شده اما هنوز هم می تواند دستمایه کار قرار گیرد و برای بیننده جالب و جذاب باشد. عزرائیل در ستون پنجم  را رگه هایی از طنز، دلنشین کرده است. لهجه صمیمی و دوست داشتنی یکی از بازیگران، هم بر زیبایی کار و هم بر طنز نمایش افزوده است. خنده های معدود بینندگانی که در سالن بودیم، نشان از برقراری ارتباط نمایش با تماشا چی داشت. بازی های هنرمندان خوب و مخصوصا کسی که نقش بیسیم چی را بازی می کرد، عالی بود. از نور و صدا درست و بجا بهره برده است.

من امیدوارم، هم هنرمندان بافقی تلاش کنند تا نمایش های متفاوتی کار کنند و هم مردم بافق با این هنر ارزشمند و بسیار ارجمند آشتی دوباره کنند و شاهد حضور پرتعداد آنان در سالن های نمایش باشیم. که تنها قوت قلب هر هنرمند تئاتری، وجود تماشاچی و بیننده است.

محمد علی پورفلاح


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
درود بر بچه های بافق

سیدگلسرخی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

علی آقا سلام
خوشحالم بعداز مدتها دست به قلم شدین
نمیدونم با چرا با این همه اتفاقات ریز و درشت که تو شهر مون افتاده ، قلم معجزه گرتون کاری نکرد ..

    حقگو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    مصلحت فقط مصلحت