عضویت دانشگاه آزاد اسلامی بافق در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۲ آذر ۱۳۹۵

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق، ازعضویت آزمایشگاه مرکزی این دانشگاه در شبکه آزمایشگاهی فناوریهای راهبردی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری خبرداد.

دکتر محسن مزیدی دراین باره گفت: پایه و اساس پیشرفت ودست‌یابی به فناوری‌های جدید، انجام پژوهش‌های کاربردی، منظم و دارای برنامه است که دسترسی محققین به تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته و استاندارد را طلب می‌کند. در این راستا شبکه آزمایشگاهی فناوریهای راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف  بهبود کیفی و افزایش کمی خدمات آزمایشگاهی در حوزه‌های فناوری راهبردی، تسهیل دسترسی پژوهشگران و صنایع کشور به خدمات آزمایشگاهی، ارتقای دانش فنی کارشناسان آزمایشگاه‌ها از طریق آموزش و به اشتراک‌گذاری تجارب، استانداردسازی فعالیت‌های آزمایشگاهی و ارایه خدمات با نتایج قابل اعتماد و کمک به تکمیل توانمندی‌های آزمایشگاهی مراکز عضو در راستای نیازهای کشور ایجاد گردیده است که آزمایشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق به منظور تحقق این اهداف و با پیگیری کارکنان حوزه معاونت پژوهش و فناوری واحد بافق، موفق به عضویت در این شبکه گردیده است.

لازم به ذکر است که پژوهشگران محترم می‌توانند با مراجعه به سایت www.labsnet.irاز امکانات این شبکه آزمایشگاهی بهره‌مند شوند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۵
برچسب ها: