۲۴ کلاس درس توسط خیران مدرسه ساز در بافق به بهره برداری رسید

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۲۳ آذر ۱۳۹۵

مدیر آموزش و پرورش بافق از بهره برداری دو مدرسه خیری ۱۲ کلاسه خبر داد.

علی اصغر رنجبر زیر بنای مدارس خیر ساز را ۳ هزار متر مربع عنوان کرد و گفت : این مدارس شامل مدرسه خیری۱۲ کلاسه حاج جواد معظمی با مساحت ۲ هزار و پانصد متر مربع و زیر بنای ۱ هزار و دویست متر مربع با مبلغ ۱میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان ( ۸۵ درصد خیری و ۱۵ در صد فرمانداری ) و همچنین مدرسه ۱۲ کلاسه مرحوم حسین جان ابراهیمی با مساحت ۳ هزار و پانصد متر مربع و زیر بنای ا هزار و هشتصد متر مربع و با مبلغ ۲ میلیارد تومان (تمام خیری) است.

وی همچنین از بازسازی و مقاوم سازی ۶ مدرسه در بافق خبر داد و بیان کرد: بازسازی و نوسازی این مدارس نیز با مبلغی بالغ بر ۳ میلیارد تومان طی ۵ سال گذشته ، توسط اداره کل نوسازی مدارس استان انجام شده است.

مدیر آموزش و پرورش بافق در ادامه با اشاره به مشارکت ۳۵ درصدی درساخت آموزشگاه خادمیان تصریح کرد: زمین این مدرسه و ۳۵ درصد هزینه ساخت آن توسط خیر مدرسه ساز «حاج علی اصغر خادمیان» تامین شده است .

رنجبر با بیان این که در حال حاضر مدرسه خیری خادمیان ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد خاطر نشان کرد: سازمان نوسازی مدارس استان تعهد کرده با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان کارساخت آن را به پایان برساند.

وی با اشاره به این که یک باب آموزشگاه ۱۲ کلاسه جنب شهرک فرهنگیان واقع در انتهای خیابان عدالت با پیشرفت ده درصدی در حال ساخت است گفت: دو باب آموزشگاه ۶ کلاسه دیگر نیز در شهرک امام حسین (ع) واقع در بلوار انقلاب عملیات خاکبرداری و زیر سازی و” بتون مگر” آن انجام شده است.

رنجبر همچنین از نیاز فوری به ساخت سه آموزشگاه در بافق خبر داد و یادآور شد: ساخت مدرسه ابتدایی دخترانه و پسرانه ۶ کلاسه در محله فخریه و یک باب آموزشگاه ۶ کلاسه در بلوار امام جعفر صادق (ع) از نیازهای ضروری این مناطق است که متاسفانه به دلیل نداشتن زمین مناسب ، ساخت آن به تاخیر افتاده است .

مدیر آموزش و پرورش بافق با ابراز تاسف از عدم تامین زمین برای ساخت و احداث این مدارس متذکر شد: زمین مورد نیاز هیچکدام از این مدارس تامین نشده و علیرغم پیگیری های صورت گرفته تاکنون نتیجه ای در بر نداشته است.

رنجبر گفت: در رابطه با تامین دو قطعه زمین در این محله ها ، نیاز ضروری به مشارکت و همراهی خیرین شهرستان و محلات مذکور دارد ضمن این که پس از طرح موضوع در جلسه ی اخیر شورای آموزش و پرورش شهرستان ، پیگیری های لازم جهت تامین زمین مورد نیاز توسط سرپرست فرمانداری در حال پیگیری می باشد .

وی در پایان از مشارکت خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار تشکر کرد .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا را شکر عمر باقی موند که برای یک دفعه هم شده از جانب آموزش و پرورش خبر مسرت بخشی به گوشم برسه