37 پروژه عمرانی در طبس به بهره برداری رسید

دسته: عمومی
یک دیدگاه
دوشنبه - ۶ شهریور ۱۳۹۱

با حضور معاون عمرانی استاندار یزد، مدیرکل راه و شهرسازی استان، امام جمعه و سرپرست فرمانداری شهرستان طبس و جمعی دیگر از مسئولان 37 پروژه عمرانی در طبس به بهره برداری رسید.

طبس- سرپرستی یزدفردا: با حضور معاون عمرانی استاندار یزد، مدیرکل راه و شهرسازی استان، امام جمعه و سرپرست فرمانداری شهرستان طبس و جمعی دیگر از مسئولان 37 پروژه عمرانی در طبس به بهره برداری رسید..

پروژه گازرسانی به شهرک مسکن مهر طبس، با هزینه سه میلیارد و 800 میلیون ریال، پروژه حفر و تجهیز سه حلقه چاه آب و اجرای خط جمع‌آوری و انتقال آب به مخازن شهر طبس در منطقه رضوان‌شهر که برای تملک زمین و حفر چاه‌ها 4 میلیارد ریال و برای اجرای خطوط انتقال مربوطه 6 میلیارد ریال از محل اعتبارات خشکسالی، تملک دارایی‌ها و شرکت آب و فاضلاب هزینه شده است.

از دیگر پروژه‌های افتتاح شده امروز پروژه زیرسازی و آسفالت راه آبگرم معدنی مرتضی‌علی در روستای خرو با دو میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه و پروژه زیرسازی و آسفالت راه روستای بهارستان طبس، با هزینه یک میلیارد و 200  میلیون ریال از محل اعتبارات راه‌های روستایی و مجموعه ورزشی ولایت روستای بهشت‌آباد طبس بود.

علاوه بر این تعداد 31 پروژه زیربنایی و خدماتی جهاد کشاورزی شهرستان طبس با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد و 760 میلیون ریال به صورت همزمان به بهره‌برداری رسید.

همچنین صبح امروز طرح توسعه حوزه علمیه خواهران الزهرا(س) طبس به بهره‌برداری رسید که طی آن سالن اجتماعات، آبدارخانه و سه فضای جدید برای مصارف آموزشی و اداری به این حوزه افزوده شد.

برای اجرای طرح توسعه حوزه علمیه خواهران الزهرا(س) طبس 650 میلیون ریال هزینه شده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
سهیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۵:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا رو شکر که توی بافق خبری از افتتاح نیست دردسر مسئولین کمتره