انتخاب پایگاه نبی اکرم(ص) به عنوان پایگاه نمونه کشوری

دسته: عمومی
۹ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۴ آذر ۱۳۹۵

برای چهارمین سال پایگاه نبی اکرم(ص) عنوان پایگاه نمونه کشوری را کسب کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت؛ صبح امروزبیست وسوم آذرماه؛ جانشین فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص) شرکت سنگ آهن با حضور در سپاه و بسیج کارگری استان یزد لوح پایگاه نمونه کشوری را از دستان رئیس بسیج کارگری استان یزد دریافت کرد.
نیکنام در سخنانی بیان داشت: پایگاه نبی اکرم(ص) یکی ازپایگاههای فعال کشور می باشد و این فعالیت در زمینه های مختلف از جمله برنامه های متعدد بسیج و همکاری در اجرای برنامه های ادارات و نهاد متقاضی است.
وی گفت: بادرایت فرمانده پایگاه نبی اکرم(ص) و مدیریت اجرایی برادر رضایی پور پایگاه نبی اکرم(ص) شایسته افتخار مقام برتر کشوری را داشته است.
رئیس بسیج کارگری استان اظهارداشت: بنابراین بر ارزیابی های انجام شده توسط اشراف فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد، پایگاه نبی اکرم(ص) در سال 94 به عنوان پایگاه برتر کشوری انتخاب شد که این لوح افتخار با امضاء سردار نقدی ریاست سازمان بسیج مستضعفین تقدیم جانشین پایگاه گردید.

نیکنام یادآورشد: امید است این پایگاه بتواند بهتر از گذشته درراستای منویات مقام معظم رهبری برا رسیدن به اهداف عالیه مقدس جمهوری اسلامی گام و قدم موثر بردارد.
لازم بذکر است پایگاه نبی اکرم(ص) در سالهای 87 ، 92،93و 94 به عنوان پایگاه نمونه کشوری انتخاب شده است.

photo_2016-12-14_08-28-42

photo_2016-12-14_08-28-40


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
غلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

هرجا پول باشد نمونه می شود…..

جوادپور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در حالی جایی برای پول گرفتن در استان ندارن همیشه تو سنگ آهن بافق حضور دارن و درخواستای مالی میدن.جناب رضایی پور میشه لیست کمکاتون رو با بسیج استان برای اطلاع مردم منتشر کنین؟چرا پول بافق باید در خارج از بلفق هزینه بشه؟فردای قیامت چه جوابی به دادگاه خدا خواهید داد چرا که امثال من اصلا ریالش راراضی نیستیم برادر من.اگر این پولهارا خرج همسایه های خونه مدیر عامل تو خیابون مهدیه بکنین ثواب بیشتری می برین.مردم همه چیزرا می دونن ….ای کاش میشد پایگاه رو ببندن تا اینقد پول از بافق خارج نشه که خرج مرکز استان بشه.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من از صاحبان نظر 1 و 2 سوالی دارم :
آیا معادنی مثل چادرملو و …. که هزینه های بسیاری می کنند و در ماموریتهای سپاه هم مساعدت زیادی دارند چرا نمونه نمی شوند .
مگر غیراز این است که پایگاه نبی اکرم متشکل از بسیجیانی است که تماما از پرسنل شرکت هستند پس با اندکی انصاف زحمات و حضور فعال آنان را از یاد نبریم و به خودی ضربه وارد نکنیم

بسیجی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۷:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا هزینه هایی که برای مسائل دیگر خرج می شود به چشم نمی آید وفقط اسم بسیج و عملکرد بسیج که وسط می آید از هزینه و خرج پول و اصراف آن صحبت می شود .
خدا خیری به بسیجیان این پایگاه بدهد که حتی در سطح کشور هم آبرو داری می کنند و نام بافق را زنده می کنند .
بخدا اگر همه چیز پوووووول باشد …

بسیجی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام وتبریک بربسیجیان زحمتکش این پایگاه که واقعا نام بافق را زنده کردند این نظرات را افرادی می دهند که با تفکر بسیج وبسیجی مشکل دارند بسیج همیشه همراه ویار ولایت است وبهتراست هر نظراتی را که خودمی پسندید اعمال نکنید اول تحقیق و بررسی کنید درآخر در جواب این صاحب نظران باید بگویم جای تاسف دارد که چنین تفکر غلطی دارند در این پایگاه اگر مدیریت آقای رضایی پور و همت بسیجیان این پایگاه نبود این مهم میسر نمیشد وگرنه خیلی از پایگاههای قوی تر و منسجم تر از پایگاه نبی اکرم(ص)در سراسر کشور وجود دارد که بیشتر ین هزینه را می کنند بدانید برای هر کار فرهنگی چه یادواره شهدا و چه فعالیت های بسیج هزینه های می شود آیا شما برای تربیت و آموزش هرچه بهتر فرزند خودتان هزینه نمی کنید تا آینده او را بسازیدوکشور ما باید چنین هزینه هایی که هر چند ناچیزاست انجام دهد تا امنیت وآرامش را برایمان فراهم کند یکی از برنامه ها جذب بسیجیان و آموزش آنها برای مقابله با جنگ نرم دشمن وحفظ امنیت است کشورهایی مثل عراق و سوریه الان به این نتیجه رسیدند که باید بر روی نیروی مردمی تکیه کنند

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خودم به شخصه شاهد این بودم که سنگ آهن به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و… باج میده اونم برای گرفتن مجوز برداشت و سایر مجوزها
خیلی برام جالبه که سنگ آهن باید صورتحسابهای آب، برق، گاز، تلفن و رستوران و……… این اداره را متقبل بشه

سید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بسیجیان پایگاه نبی اکرم(ص) درود بر همتتان ما به شما افتخار می کنیم که چنین عزت وسربلندی برای شهرستان به ارمغان آوردید از زحمات آقای رضایی پور (سردار) کمال تشکر را داریم

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هر جا نام پایگاه نبی اکرم و مهندس رضایی پور است خوب میدرخشد. باید به همه بسیجیان این پایگاه که همیشه پیشتاز بودن افتخار کرد و خدا قوت گفت. انصافا همایش های برگزار شده جنگ نرم بسیار برای من و خانواده ام مفید بوده و این فرهنگ سازی را مدیون آن عزیزانم.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدایا شکرت . خدا باید یکی را به عنوان اولی و آخری تعیین کند و جای حق هم میشینه.همین که سردار همیشه مردم دار بوده و دوستدارش بوده اند میشود دلیل این موفقیت ها را دانست. پشت سر مهندس رضایی پور همیشه دعای خانواده های شهدا بوده و هست و امید واریم روز به روز شاهد پیشرفت روز افزون ایشان و پایگاه سنگ آهن باشیم